Медикаментозен аборт - моят личен опит и преживяване

  • 367 507
  • 2 926
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: X
Като цяло из след 2 от тите аборта съм пила противозачатъчни точно заради ето такива цикли . Така че вижте и този вариант

# 661
  • Мнения: 1 212
Здравейте момичета,
Дори не знам кога е станало, но е факт, бременна съм, 7 дни закъснение и положителен тест. За съжаление, не мога да го задържа, имам бебе на 11 м. и по-голямо дете на 5 г. Много се притеснявам, защото все още кърмя малкия, но четох по назад за случай на една мама, която е продължила да кърми по време на МА. Моля да ми пише на лично, ако чете това.
Също така утре ще запиша час при личния за да ми даде направление за гинеколог. Моля за насоки къде извършват такъв вид аборт, колко струва, абе всичко. Близо съм до София, Плевен, Ловеч, Троян.... Моля за препоръки в тези градове. Благодаря предварително!

# 662
  • Мнения: X
София на всякъде . Стига лекаря да е съгласен на такъв аборт , Щом имате и две деца е важно да ви видят и да кажат че това може да се случи
Медикаментите последно бяха при мен около 200 лв но пак казвам . Само лекар може да го назначи и тук не може вие да си решавате какво искате . Може само да питате дали е ок в вашия случай

# 663
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Здравейте, предстои ми да направя медикаментозен аборт.
Моля, които е минал по този път нека сподели подробности за прием на таблетки първа и последваща, престои в болница, всяка подробност ще ми е от голяма полза.
Евентуално процедурата ще се случи на 27.12 и ще обхване 31.12, а това силно ме притеснява дали ще имам връзка с доктора. С него ще се чуя в понеделник.
Благодаря Ви!

# 664
  • Мнения: X
В тази тема е писано много за това как се случват нещата , Привсеки е различно . Почети темата и ще придобиеш представа как са се случвали нещата . Щом си в Болница няма какво да те притеснява

# 665
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Здравейте, предстои ми да направя медикаментозен аборт.
Моля, които е минал по този път нека сподели подробности за прием на таблетки първа и последваща, престои в болница, всяка подробност ще ми е от голяма полза.
Евентуално процедурата ще се случи на 27.12 и ще обхване 31.12, а това силно ме притеснява дали ще имам връзка с доктора. С него ще се чуя в понеделник.
Благодаря Ви!

Може ли ориентир за цената на медикаментозния ?

# 666
  • Мнения: 421
200-250 лв само за хапчета,нищо повече не съм плащала.

# 667
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Относно протокола на приемане на таблетки, при мен ще е с една през устата Мифепристон 200мг. и после 24-48 часа вагинално Мизопростол 2т. по 400мкг., моля ако при някои е било изписано същото да сподели...

# 668
  • Мнения: 3 269
Относно протокола на приемане на таблетки, при мен ще е с една през устата Мифепристон 200мг. и после 24-48 часа вагинално Мизопростол 2т. по 400мкг., моля ако при някои е било изписано същото да сподели...
Аз дори не знам какви ми дадоха. Булвално ми ги даде изрязани в една салфетка, за да не кажа на някоя приятелка и тя да реши да си ги потърси на своя глава. Но втората трябваше да се разтопи в бузата ми бавно, 36 часа след първата.

# 669
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Датата ми е вече определена за първата среща... 02.01  и имам усещане, че ще се побъркам от притеснение....само вие сте ми надежда, че ще се справя ...

# 670
  • Мнения: 3 269
Датата ми е вече определена за първата среща... 02.01  и имам усещане, че ще се побъркам от притеснение....само вие сте ми надежда, че ще се справя ...
Не беше нищо особено при мен, просто ми дойде. Беше като болезнен цикъл първите 3,4 часа. След няколко дни дори забравих, че ми се е случило и бях на басейн.

# 671
  • Мнения: X
Това с бях на басейн си е лично за вас
След такива манипулации се препоръчва въздържание от секс и басейни , за да не се хванат гъбички .

# 672
  • Мнения: 3 269
Това с бях на басейн си е лично за вас
След такива манипулации се препоръчва въздържание от секс и басейни , за да не се хванат гъбички .
Възможно е, гинекологът ми не ме предупреди, а аз наистина забравих. Месец след аборта микробиологията ми беше чиста.

# 673
  • Мнения: X
Това е хубаво че е била чиста . Но другите да са наясно че по принцип е хубаво да се въздържаме поне 2 седмици от такива неща

# 674
  • Мнения: 421
При мен беше доста болезнено,две седмици се въздържат от секс и от басейни. След това бяхме на почивка след консултация влизах в морето.

Общи условия

Активация на акаунт