Любители на Котки Тема 99

  • 34 537
  • 771
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 3 248
Откакто изпилзваме дървените камъчета (не пелети, не стърготини), направо се родихме: няма миризма, изкарват повече, лесно се почиства.  Peace

DV84, добре че си се успокоила!  Hug


Пролетен дъждец, не се заяждам изобщо, истината някой път боли...

# 511
  • Мнения: 3 331
Епона, какви са тези дървени камъчета?

# 512
  • Мнения: 3 248
Епона, какви са тези дървени камъчета?

Като бенто са, но дървени. Стават на топка от пиш по същия начин, но са много по-влагопоемащи и съответно по-икономични.

# 513
  • Мнения: 2 534
Аз сменям тоалетната като замирише, признавам си, че понякога е на 10 дена веднъж, ама нали е затворена, трудно я усещам да мирише Embarassed Laughing

# 514
  • Мнения: 1 708
Кой е котката у дома? Кой от двукраките имам предвид?
...
Хихи, Касита, и аз скоро си мислех нещо подобно!
Чудих се дали котката възприема мен като котка или и тя се мисли за човек  Laughing

Онзи ден попаднах на това видео и много се смях на котето в 1:29 минута  hahaha
https://www.facebook.com/huucong.skda/videos/vb.140240169479897/ … ype=2&theater

# 515
  • Мнения: 22 427
Епона, благодаря за картинката, ще потърся дали има и в нашите магазини подобни и ще пробвам.
Аз просто нямам място на което да сложа толкова голяма тоалетна като тези затворените.

# 516
  • Мнения: 282
Ние също сме с показаната от Епона  тоалетна.Преди това бяхме със силиконова , но моя мъж си въобрази ,че на Оскар му бучкала на лапичките  Grinning.Тази обаче , определено е мнооооого по- добра от силиконовата.Препоръчвам я с две ръце , никаква миризма , много по икономична , изхвърлям директно в тоалетната и тя се разпада от водата.Ние я купуваме от онлайн магазин ,заедно с  храната и други консумативи.

# 517
  • София
  • Мнения: 2 686
И ние сме с подобна, даже съм решила следващия път да пробвам и тази, защото я хвалят. Повече не бих се върнала към силиконова никога!

# 518
  • Мнения: 3 331
И аз ще потърся такава тоалетна, дано да има из пловдивските магазини. Аз пък съм си въобразила, че моето коте вдишва част от силиката, докато рови вътре и затова искам да я сменя Crazy
А показаната от Епона как се води точно като марка?

# 519
  • Мнения: 4 076
Ние сме с обикновен пълнеж,леко ароматизиран на ябълка(уж).Изхвърлям топчетата всеки път след като ползване,когато съм у дома.Но не в тоалетната,а в пликче,после боклук и т.н.После досипвам прах,ако е намалял.
И аз се интересувам от дървените стърготини(едно време взимахме за хамстерчетата).
 DV84 ,ще чакаме снимки на бебе и коте,те са най-сладките!Лека бременност и здраво бебче ти желая!

# 520
  • Мнения: 1 571
Аз ползвам силиконова. Не аз, котките, де  Laughing Пробвах тези дървесните, ама самата тоалетна ми мирише тежко, дори и без да са пишкали в нея  Rolling Eyes Вярно, че си мирише на дървесина и напишканото не мирише толкова силно, колкото в силиконовата, ама не знам защо не съм сигурна кое ме дразни повече като миризма. Може би трябва да ги пробвам тези камъчета.
 
DV84, аз разбрах, че не си си помисляла да го махаш, отговорих на поста на Пролетен дъждец. Радвам се, че си се успокоила и вярвам, че всичко ще е наред  Hug

Последна редакция: ср, 11 ное 2015, 16:37 от Esme Weatherwax

# 521
  • София
  • Мнения: 11 566
LilaC, става въпрос за камъчета, а не са стърготини. Такава с камъчета не съм пробвала, а само подобна на хаместоровите и първо, че миришеше ужасно дори и преди ползване, второ, че не я хареса и ходи и извън нея, а това досега не го беше правила.

Тези дървени камъчето обаче изглеждат добре, но малко ме  страх да пробвам след предишното фиаско.

# 522
  • Мнения: 3 891
Един брой пиратя Риш. Не са му интересни снимките. Не заема някакви особени стойки. Не се гали много-много. Но е хубаво добиче.



Скрит текст:
Онзиден си говорехме в нас. На 10-ти преди 2 години умря предишния ни котарак. Чак се учудих, че моят помни датата. Много го обичаше. Присетих се и... та ето го и него. То онова беше някак много чувствително котарак. Усещаше когато тръгваме нанякъде. Усещаше и когато на някой вкъщи му е лошо или не е хепи. Ходеше и лягаше до главата му. Дали пиратЯ след години ще стане така?

# 523
  • София
  • Мнения: 2 686
И двамата са разкошни! Обаче пиратя е наистина прекрасно добиче!  Grinning

И аз се чудя моята дали ще стане по-гальовна, дали ще показва повече обичта си. То сякаш нещо го спира тва нашто. Идва, мяука ми очаквателно изпод стола, и като тръгна да я галя се мести полека-лека, че да падна, вероятно.  newsm78 Сякаш не е научена на любов, много е нескопосана...  Whistling

# 524
  • Мнения: 10 547
Няма да станат- такива са си. Все едно темерут като мен на дърти години да стане мил и сговорчив човечец- не става просто.
Мъртинката също не е гальовен, т.е. не ти скача в скута да седи и да се гали, не те притеснява с присъствието си, просто е като ваденка, но без да е много придирчив- току се свие в краката ти, нищо повече. Дори гости, които не знаят, че имаме котка, си отиват без да разберат за него. Да, спи между нас, когато съм на леглото и той полягва, но това да се катери по нас- не. Само като бебе спеше на главите ни, но вероятно го правеше от страх да не смачкаме, ако легне в краката.

Общи условия

Активация на акаунт