Есен - слънце, дъжд, мъгла, но децата на ИБ са винаги готови за игра.

  • 24 878
  • 713
  •   1
Отговори
# 15
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Поспаланче,благодаря за новата тема.Много е хубава. bouquet
Алексче,дано се оправи скоро Ели и от Понеделник на ясла.
Меци,защо така?Дано се нагодят скоро нещата при Вас.
Да се оправят всички болни.
Моето дете става все по-лошо от ден на ден.Днеска в магазина се тръшка за щяло и нещяло и ме изкара извън нерви и сега е наказан до второ нареждане без ходене с мен или когото и да е в магазина.Не знам,но имам чувсттвото,че това всичко е от раздялата с баща му,градината и сега моето започване на работа събрано на куп.Не знам обаче докога ще ми издържат нервите така.

# 16
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
pospalancho Благодаря за темата Simple Smile много е хубава Simple Smile

ние минахме на чревния вирус... просто нямам сили!!!! кво става изобщо не знам!
 #2gunfire

# 17
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Бени,оправяйте се скоро.Ооф,какво е това чудо не знам направо вирус след вирус.

# 18
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
ми аз знам кво е - в занималнята ги водят всякакви, няма и минимален мед. контрол, въргалят се по земя, постелки и после гледаш как окапват едно след друго... а и не чистят след всеки клас, ами накрая... и климатика доразнася каквото има... абе мармалад............

Последна редакция: сб, 24 окт 2015, 15:33 от benitabeni

# 19
  • Мнения: 39 286
Лия пък снощи повръща на фонтан.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 122
Бени, ужас!!!! Ей за това говорех... от едното директно на следващото. Просто са много коварни тези вируси.
Дани, напълно е възможно. Няма ли кой да го погледа няколко часа и ти да излезеш да се разсееш. Недей му се кара толкова..той и затова толкова ти прави и напук. Съдя по себе си. Колкото повече и викам и и се карам толкова по зле става.

Меци, според мен сте в фаза на усилен растеж и затова е така. Ще мине до ден, два. Ако се притесняваш започни да пие лактогонен чай или си вземи на Боарон Рицинус Комунис 9 или 15CH не помня кое от двете беше.

# 21
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
sigma ужас... нас ни помогна ентеролът.........

# 22
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Алексче,ооф,на обяд го оставих на баба му и излезнах,но е успял и нея да побърка.Аз в последно време не му се карам и викам много,но положението става все по зле.Качил се е на главите на всички ни и това си е.В ДГ казват,че е най-послушен,а в нас е точно обратното.
Бени,да,така е.И при нас се търкалят по Земята и на мен също това не ми харесва,защото така изстиват,но на госпожите не им пука.

# 23
  • Мнения: 1 172
потенцията трябва да е 5, доколкото помня. Май Феичката може да каже. И със сминдуха имаше нещо, ама като не ми се е налагало да ги ползвам и не ги знам. Дано някой се включи скоро!
Иначе моето предположение е, че Зузко бързо се изморява и повече спинка по гърдите, отколкото да папа и заради това стигате до такива моменти. Па от шишето е много лесно, та така се донаяжда и се кротва. Ако действително има и скок в растежа, както някой спомена, положението става манджа с грозде. ooooh!

# 24
  • София
  • Мнения: 5 193
И аз си мисля, че се изморява бързо и не се наяжда. Иначе за сминдуха е 3*2 таблетки като има ефект още на другия ден; не се спираъ рязко, а се намалява дозата, аз изпих две шишенца

# 25
  • При моето слънце
  • Мнения: 956
Благодарско за темата  bouquet
Болничките бързо да оздравяват  Hug
Аз имам нужда от съвет. На Георги от прекомерното количество лиги му се възпалява кожата около устата и цялото вратле. Подсушавам, не го оставям да е с мокри дрехи, но положението  вместо да се оправя, като че ли се влошава. Мажа с крем на бюбхен, сутрин е що годе добре, но до вечерта пак сме в изходна позиция  Tired

# 26
  • София
  • Мнения: 1 227
Ми не знам, на мен ми звучи като при нас в началото.Два часа ми виси на гърдите, сменям лява,дясна,лява,дясна и накрая истеричен рев и след добавката се кротва. Точно за две хранения беше и при нас. С пиене на сминдух и чай, цедене през нощта се оправих след два дни. Трябват си здрави нерви. Той сега расте и му трябва все повече и повече.
Леле, тоя пък повръщащия вирус е ужасен, да се оправят бързо Лийка и Ема.
Дани, а защо не се обърнеш към психолог, детето със сигурност го изживява, но не може да си изрази емоциите по друг начин. Възможно е и вие да сте го разглезили без да искате, за да запълните липсата. Попитай имате ли в градината психолог.

# 27
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
petiofi83 да почистваш със сребърна вода, има един крем Рачев  - доста помага, пък в краен случай може да питаш педиатъра за клотримазол ако отива към гъби  newsm78
ето го крема: http://apteka.framar.bg/30047389/%D0%B1%D1%8F%D0%BB-%D0%BA%D1%80 … -55-%D0%B3%D1%80-
този крем оправи Ема лятото като я бяха нахапали зловещи комари (очите й бяха затворени от охапано, ставаха огромни и твърди, на следващият ден вече беше чук)...

# 28
  • NE
  • Мнения: 10 999
Меци Освен, че най-малко кърма има вечерта, другото което трябва да спазваш е да кърмиш в периода 3-5 часа за да си подсигуриш лактацията на другия ден. Почвай лактационните чайове. Аз не съм приемала добавки, обаче кърмих за всяко мрън. Според мен това е начина. А може да плачка и от въздух или начални колики.
Много болни. Дано бързо се оправят.
Моят принц днес почти не е спал, а като съм на работа кърти по 3 часа.

# 29
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Хайде и аз в новата тема.
Поспаланчо  bouquet
Всички болни да се оправят  Hug

Общи условия

Активация на акаунт