Есен - слънце, дъжд, мъгла, но децата на ИБ са винаги готови за игра.

  • 24 879
  • 713
  •   1
Отговори
# 45
  • shumen
  • Мнения: 18 013
Ния,да се оправя скоро детенце.На какъв АБ сте?
Бени,оф,дано разберете от кое лекарство е направила алергия Ема.
Аз нали Ви казах,че моето дете в нас днеска беше ангелче,но навънка познах,че ще стане пак дяволче.

# 46
  • Мнения: 1 496
На Седакс сме, някой ако го е ползвал да даде отзиви  Thinking

# 47
  • Мнения: 7 118
Цопвам се в бързината, че вече сме си във Варна и екшъна е стартиран Laughing

Не остана време за четене, но ще наваксам Hug

# 48
  • Мнения: 706
 Поспаланче- благодаря за новата тема   Heart Eyes.
Много болнички пак , бързо да се оправят всички и да не се стига до усложнения  Hug. И Дафито е с хрема от вчера, утре ще сме вкъщи. Засега пръскам морска вода ( то и нея едвам успявам де ) , утре ще видим личната дали ще изпише още нещо . Със сигурност прегледът ще е невъзможен , Дафито е напълно способна да счупи шпатулата от стискане на зъби  ooooh!.
 Весе - хубава среща с принцесата  Heart Eyes.
 Кашмирче - все забравям да пиша , че Ели е голяма красавица , пу- пу  Heart Eyes.
 Яже-старай се да не се претоварваш , а твоят мъж бързо да се оправя  Hug.
 Меци - радвам се , че сте вкъщи , сигурна съм че скоро ще влезете в ритъм. а режимът за кърмене при нас бе постигнат след третия месец , преди това беше горе-долу сукане през час по час  Crazy, единствено това че поспиваше нощем ме успокояваше. Също и това че наддаваше , а акането не е показател .Дафито явно добре усвояваше кърмата защото акаше веднъж на 3-4-5 дена ( без да е запечена  Peace) , пишкането е важно.
 Намислила съм сега ,като се развали времето да отидем на куклен театър , надявам се да се хареса , че само люлки и пързалки са ни в главата ( и винаги трябва да са другите люлки  Joy) .Сега просто сме в някакъв тежък период на отрицание -а вчера не успяхме да излезем на разходка , защото от инат не даде да я облека  , много добра е станала в събличането  ooooh!. Днес поне наваксахме, че щеше да е жалко да изпуснем хубавото време .

# 49
  • Германия
  • Мнения: 1 214
Снощи писах, писах и ми падна батррията на тела.
Поспаланчо: благодатя за темата.
Направих едно малко видео на дивачето и го цопнах в ФБ.

# 50
  • shumen
  • Мнения: 18 013
Пони,честито Ви завръщане у дома.
Глухарче,как е Томи?

# 51
  • Мнения: 2 843
Един нощен запис  Mr. Green
Поспалане, страхотна тема и Хубаво заглавие  Hug Мравке  Hug
Всички болнички да се оправят бързо!
Моята мина за няколко дни с едни сополи и кашлица, но май я хванах навреме, утре ще ходи на танци в градината за пръв път Mr. Green
Нийка, моята е пила Седакс, подейства на третия ден(спраяха сополи), а иначе от него стана много нервна и избухлива, дано при вас няма такава реакция  Praynig
Лека нощ  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 878
Цоп, и аз да се намърдам при вас  Hug

# 53
  • Мнения: 3 794
Здравейте  Hug

Поспаланче, благодаря за темата  Hug

Бързо оздравяване на болничките  Hug

Добре, че се показа слънцето, а и следващите дни все ще е така.
Бяхме на балет "Пепеляшка" в събота. Габи остана много доволна.

Аз вчера бях на Питка на бебчето на едно моя приятелка. Беше чудесно парти, а малката кукла е прекрасна  Heart Eyes Замечтах се и аз за още едничко.

От градината на Габи организират посещение на конна база в с.Скравена в сряда. Ще имат целодневна екскурзия.

Успешна седмица  Hug

# 54
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Love_fairy супер е това за конната база.... Simple Smile Ема мн иска и тя милата на кон да се "вози", хаха

# 55
  • Германия
  • Мнения: 1 214
Дани: благодаря, че питаш. Мълча да не дърпам пак дявола за опашката. Дребен спи, но ще трябва да го събудя,че сме на плуване след 15 минути.
Лека седмица на всички.

# 56
  • Мнения: 39 296
При нас фонтаните продължават  Tired Откачам вече.

# 57
  • София
  • Мнения: 4 122
При нас фонтаните продължават  Tired Откачам вече.

Сигме,
А какво е яла в яслата за следобедна закуска?

# 58
  • Мнения: 39 296
не е от храната в яслата. Вирус е. В събота уж беше добре и снощи с пълна сила почна пак.

# 59
  • Мнения: 3 794
Ух, миличката Sad Тя стресира ли се от повръщането? Габи пищи от страх направо като й се случи Sad

Общи условия

Активация на акаунт