Отзиви за фитнес гривни и smart watches

  • 141 137
  • 960
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 728
Няма ски. Има кънки на лед, хокей на лед, кърлинг, бобслей, спускане с шейни и биатлон.
Да, благодаря, так и предполагах. С тази функция май е следващият модел  pro spory.

# 346
  • Мнения: 8 759
Има ли вече притежатели на iwatch se7, за да споделят как се справя?

Подариха ми го преди един ден.

Даже не знам за какво се използва.
По принцип не нося часовници, а такива модерни джаджи не ми интересни.
Обаче сега трябва да го разуча и искам, не искам ще стои на ръката.

Бихте ли ми казали с две - три думи за какво го използвате този Iwatch.
Четох ревюта, но друго си е някой от първо лице да сподели за какво му е от полза в ежедневието.



Иначе цветът е Starlight 45 mm, много е красив, наистина стои чудесно на дамска ръка.

# 347
  • София
  • Мнения: 1 580
Исках фитнес гривна, защото лично според мен стои по-красиво на дамска ръка, по-малки са, някакси по-женствени. Така ги виждам аз. Първоначално се бях засилила към Фитбит, бях харесала някаква в порядъка от 200лв. Основната ми идея беше хронометъра, който ми трябва във фитнеса. Четох доста, изгледах доста ревюта и в крайна сметка си закупих Xiaomi Mi Band 6 на промоция за 70лв и трябва да споделя, че съм много доволна. Батерията ми държи около 10-12 дена. Има функции да се заринеш с тях. Използвам си алармата на гривната сутрин, за да се будя, мери пулс, крачки, функция за камера, обаждания, смси, известия, които не ме касаят особено де, над 16 видове спорт, следи менструалния цикъл, измерва съня, музика, фенерче - абсолютно всичко необходимо.

# 348
  • Мнения: 2 728
Петенце, благодаря че сподели за Xiaomi Mi Band 6. Казваш че има над 16 вида спорт. Има ли режим за ски?

# 349
  • София
  • Мнения: 1 580
Виждам ice skating, ще ви ги напиша всичките Simple Smile

1. Elliptical
2. Treadmill
3. Stretching
4. Walking
5. Stepper
6. Outdoor running
7. Cycling
8. Indoor cycling
9. Jump rope
10. Freestyle (тук има нарисувана щанга, предполагам, че отговаря за 'фитнес')
11. Dance
12. Indoor fitness
13. Gymnastics
14. HIIT
15. Core training
16. Pilates
17. Basketball
18. Volleyball
19. Table tennis
20. Badminton
21. Cricket
22. Bowling
23. Boxing
24. Kickboxing
25. Street dance
26. Zumba
27. Indoor ice skating
28. Yoga
29. Pool swimming
30. Rowing machine

# 350
  • БГ
  • Мнения: 1 271
Изтеглих късата клечка със xiaomi mi band 6.. 5 минути след като си сложа гривната на ръката и touch screen-a спира да хваща. Свалям я и я слагам на студено за 10 мин навън и отново за 5 минути си работи нормално.. Темперира ли се - не знам.  Върнах я на ситител - те я пробваха и за тях си работеше и ми я върнаха обратно - да ама не... Сега пак ще им я връщам. Направо ми се отщя честно казано..

# 351
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 446
Изтеглих късата клечка със xiaomi mi band 6.. 5 минути след като си сложа гривната на ръката и touch screen-a спира да хваща. Свалям я и я слагам на студено за 10 мин навън и отново за 5 минути си работи нормално.. Темперира ли се - не знам.  Върнах я на ситител - те я пробваха и за тях си работеше и ми я върнаха обратно - да ама не... Сега пак ще им я връщам. Направо ми се отщя честно казано..
Направи им клип и им го прати. Те явно не я пробват достатъчно време, за да установят проблема. Пускат я, виждат, че работи и край

# 352
  • София
  • Мнения: 1 580
Съжалявям, че сте нямали късмет. Аз съм много доволна. В момента е на 36%, а я заредих преди две седмици. Даже ще ви прикрепя и екранна снимка. Ползвам я ежедневно, хронометъра не го спирам и други функции също.

На тези проценти ще издържи още поне два дни.

# 353
  • Мнения: 225
Здравейте . Търсих на доста места ,но не намирам информация и ще помоля  ако някой ползва Apple Watch 5-6-7 cellular ,да сподели дали работи в БГ .

# 354
  • Мнения: 24
Здравейте, може ли мнения за гривна, която мери правилно кръвното налягане (сърдечен ритъм)? Без значение от цената, моля за мнение и ако някой ги е сравнявал с апарат.

# 355
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Гривна да мерикръвното вярно - няма. Пулса го мерят всички. За кръвното - Samsung Galaxy Watch 4 или някой тясно специализиран. Има и с маншет.

# 356
  • София
  • Мнения: 6 726
Може ли да препоръчате хубав смарт часовник за мъж? Прерових Емаг и на всичкото отгоре харесах един на Fossil, но той се оказа женски Grinning

Очите ми се спряха на този: https://www.technopolis.bg/bg/Smart-chasovnici/SMART-WATCH-HUAWE … 9V-STEEL/p/575657
Имате ли отзиви?

Последна редакция: чт, 02 дек 2021, 11:27 от I.R.

# 357
  • БГ
  • Мнения: 1 271
Съжалявям, че сте нямали късмет. Аз съм много доволна. В момента е на 36%, а я заредих преди две седмици. Даже ще ви прикрепя и екранна снимка. Ползвам я ежедневно, хронометъра не го спирам и други функции също.

На тези проценти ще издържи още поне два дни.



Здравейте,
с кое приложение наблюдавате гривната?

# 358
  • Мнения: 250
Може ли да препоръчате хубав смарт часовник за мъж? Прерових Емаг и на всичкото отгоре харесах един на Fossil, но той се оказа женски Grinning

Очите ми се спряха на този: https://www.technopolis.bg/bg/Smart-chasovnici/SMART-WATCH-HUAWE … 9V-STEEL/p/575657
Имате ли отзиви?
Garmin Fenix 6X Pro / Pro Solar
https://www.emag.bg/chasovnik-smartwatch-garmin-fenix-6x-pro-51- … -01/pd/DTHRD6BBM/

# 359
  • София
  • Мнения: 1 580
Съжалявям, че сте нямали късмет. Аз съм много доволна. В момента е на 36%, а я заредих преди две седмици. Даже ще ви прикрепя и екранна снимка. Ползвам я ежедневно, хронометъра не го спирам и други функции също.

На тези проценти ще издържи още поне два дни.



Здравейте,
с кое приложение наблюдавате гривната?

Приложението сe казва Mi Fit

Общи условия

Активация на акаунт