Отзиви за фитнес гривни и smart watches

  • 141 181
  • 960
  •   1
Отговори
# 555
  • 1444
  • Мнения: 1 058
Моят Samsung GALAXY WATCH 4 не издържа и 2 дни, ден и половина максимум при положение, че е в режим пестене на батерията, изключила съм доста неща, но Sad
Отделно, смених 4 протектора и в момента пак съм за смяна, ама това си е мой личен дефект Sob

# 556
  • Мнения: 2 239
Аз съм с galaxy watch 4 classic и да, батерията му издържа около два дни. Като аз съм.го сложила на спестяващ режим и екрана не му свети при завъртане на китката. Но аз и не искам. За мен не е проблем да го зареждам често. Имайте предвид и че не се свързва с Apple устройства Simple Smile
Аз го избрах, защото съм със самсунг и съм фен на марката. Ползвах Huawei watch gt2 elegant и не съм впечатлена от софтуера като цяло. А и нямаше опция за разговори. Вече Gt3 мисля, че има. Не съм запозната с този модел.

# 557
  • Мнения: 292
Някой да има TicWatch E3 да сподели впечатления?Може ли да се говори през чсовника и колко време издържа батерията?

# 558
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 397
Мда за galaxy watch 4. Батерията държи 1 ден , ден и нешо. Дразнешо  е . Кайшкота трудно се слага . Но иначе е готин часовник.  Аз имах гривни на Xiaomi... Чудих се и на watch 5 , по добра батерия повече екстри . Но викам хайде да не прекалявам , че мм се нави на часовника на кредит . Взе и лаптоп за подарък и др кредити има ...

# 559
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 050
Здравейте,

ще си сменям часовника и се двоумя м/у Amazfit gts 4 mini и Fitbit versa 2 или 3.
До сега бях с Huawei watch fit, идеален ми беше, тъй като не ползвам почти никои функции,
но си смених мобилния апарат и сега постоянно се разкача и много ме дразни това.

# 560
  • София
  • Мнения: 813
Аз имах Huawei gt2 pro който отиде при детето, и съм с GT3 pro пак Huawei. Много се чудех на Самсунг, но да го зареждам на 1 -2 дни, не благодаря. И двата Huawei държат 10-14 дни, чак забравям кога съм ги зареждала. Операционната система е подобрена, 2 ката ми правеше конфликт с андроид ауто в колата, 3 ката не го прави. Звука от самия часовник при водене на разговор от китката е подобрен при 3, ама не е нещо уау. В моя случай ми трябваше устройство да мери кислород на Сина ми, а на мен ми беше поомръзнал за 2 години часовника. Много държах да е със сапфир глас, 2ката колко бой е ял, няма драскотини.

# 561
  • Мнения: 2 880
Спряхме се на MyKi Watch 4, дали са качествени? Някой с мнение? Голям ми се вижда за моето фино момиче, но пък нали е най-новият модел....И дали могат да се сменят каишките им, че ни го предлагат само в черно/сиво?

# 562
  • Мнения: 250
...И дали могат да се сменят каишките им, че ни го предлагат само в черно/сиво?
Да, каишките могат да се сменят.
https://mykifamily.com/aksesoari/shop-myki-4-rezervna-kaishka

# 563
  • 1444
  • Мнения: 1 058
Дъщеря ми има MyKi Watch 4 от около половин година като на практика го е ползвала 3 месеца макс лятото докато ходеше по цял ден на спортна академия, а като почнаха училище им забраниха електронни устройства, което напълно одобрявам. На мен лично не ми харесва тази часовник, много ми е "дървен", определено е голям за нейната ръчичка (на 7г. е), но зорът беше да има точно такъв... Иначе тя боравеше свободно с него, пращаше ни гласови съобщения, емотикони, звънеше ни. Не ми харесва, защото два пъти се бъгна нещо и показваше абсурдни локции на детето. Единият път показваше, че е в Техеран?!? Нямате представа какъв ужас изпитах при положение, че я бях оставила в друг град и се бяхме чули последно преди 12 часа някъде... Май и батерията не му е силна страна, мисля че всеки ден трябваше да го зареждаме или на ден и половина, нещо такова.
Съвсем случайно видях миналата седмица много симпатични подобни детски часовници в Технополис на Canyon. Май се припокриват като спецификации с Майкито, но не съм го разучавала подробно все пак. https://www.ozone.bg/product/chasovnik-za-detsa-canyon-tony-kw-31-rozov/

# 564
  • Мнения: 3 148
Здравейте! След 4 и половина години вярна служба батерията на моя Fitbit Versa започна да пада много по-бързо в последните седмици. Чудя се дали да взема Versa 4 или Sense 2. Някой от вас ползва ли някой от двата модела и ако да, с какви впечатления е?

Приемам и други препоръки, като критериите ми за ориентир за следните - не търся гривна, насочена към много активни спортисти (като Garmin), нито искам да приемам обаждания, да чета съобщения и т.н. Живот на батерия и изчистен дизайн са важни.

# 565
  • София
  • Мнения: 8
Здравейте, някой тествал ли е точността при измерване на телесна температура? Гривна fit bit charge 5 има тази опция, както и часовниците на Garmin.

Трябва ми устройство, което да мери сравнително точно температура и пулс. Само тези две опции са ми важни и ми се иска да взема семпло откъм функции устройство, но пък да е максимално точно. Разликата между цената на гривната на fit bit и часовника на Garmin е двойна. Разбирам защо, но от опит знам, че хилядите функции не ми трябват. Така преди 7 години си взех супер модерна двойна печка с 1000 функции и реално ползвам само 2. Същото е с пералнята и всички домакински и смарт уреди.

Та ако някой мери тези показатели, ще съм благодарна да се включи с мнения и препоръки.

# 566
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 448
Здравейте, от известно време съм с Huawei gt3 pro, но не мога да разбера как се измерва кръвното с него. В приложението ми дава да избера измерване на кръвно и след това ми искача прозорец да сдвоя устройството, а часовникът е сдвоен вече. Като изпълня това, което посочва съветника и раздвоя и сдвоя наново, пак не се получава. Къде бъркам?? Ако някой е попадал на клипче или някакви стъпки как точно се прави, ще се радвам да ми помогне. Ето какво ми излиза на екрана:


След като дам Старт се появява да избера устройството и след като го избера излиза това

След, което започва да сканира

# 567
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Пробвайте да изтриете кеша на приложението и рестартирайте и двете устройства (телефона и падовника). След това опитайте пак да измерите кръвното.

# 568
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
Гармин има приложения с планове как да тренираш за 5, 10, полумаратон и маратон. Има ли нещо подобно, тренировъчен план, но за плуване? Не отрих, но аз по принцип нещо трудно се оправям с нововъведенията на този часовник...С Venu SQ съм.

# 569
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 448
Пробвайте да изтриете кеша на приложението и рестартирайте и двете устройства (телефона и падовника). След това опитайте пак да измерите кръвното.
Благодаря, последвах съветите ви, но пак не се получава. Sad

Общи условия

Активация на акаунт