Отзиви за фитнес гривни и smart watches

  • 139 024
  • 935
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 12 290
Ей това е нещото дето не им харесвам - нуждата от често зареждане. На мен и не ми трябват всички функции на смарт часовник и си карам с гривна, която съответно зареждам много по-рядко. Но ако някой ден реша че искам часовник, това ще ми е голяма спирачка със сигурност.

# 616
  • на земята
  • Мнения: 4 092
Здравейте,може ли менние за този смарт часовник
Смарт часовник Apple - Watch SE2  Cellular, 40mm
Искам да го закупя за подарък,но има доста модели от марката,този ми се водя на разумна цена.
Много ви благодаря

# 617
  • Мнения: 3 341
Здравейте,може ли менние за този смарт часовник
Смарт часовник Apple - Watch SE2  Cellular, 40mm
Искам да го закупя за подарък,но има доста модели от марката,този ми се водя на разумна цена.
Много ви благодаря

Аз съм с такъв - бейсик модел, има всичко необходимо, прилична цена.

# 618
  • Мнения: 480
Не би трябвало да има разлика в работата между самите модели AW (поне такива са ми наблюденията между другите продукти на компанията). Евентуално между сензорите да има разлика (хардуерно) и, разбира се, допълнителните функции като температура, кислородна сатурация, сърдечен ритъм. Ако се търси базов модел AW, SE2 ще бъде напълно ок за целта си. Особено щом е cellular.

Последна редакция: ср, 03 май 2023, 16:25 от krikri07

# 619
  • Мнения: 798
Здравейте, купих на детето MyKi Watch 4 LITE, но загубихме зарядното. От къде бих могла да купя оригинално, ако е възможно физически магазин?
Благодаря!

# 620
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 641
Някой дали има впечатления от XIAOMI WATCH S1 PRO или XIAOMI WATCH S1?

# 621
  • Мнения: 1 912
А някой знае ли кога се очаква да се продава в България  следващата версия  XIAOMI WATCH S2?

# 622
  • Мнения: 289
Някой да има впечатление от Amazfit Gtr2 New version.Дават го с дълъг живот на батерията аз точно това търся.

# 623
  • Мнения: 181
Здравейте, чудя се между 2 модела - GARMIN VENU SQ 2 и Apple - Watch SE2  Cellular, 40mm. Някой има ли наблюдения? Досега съм с Huawei Watch Fit от 3 години почти и съм доволна, но вече сдава багажа и не ми засича хубаво пулса при тренировки, започва дейността на fat burning примерно на 20 мин от тренировката, а аз се усещам, че пуслът ми е висок, та това му е проблема. Иначе през цялото време, в коетo го имам съм с Iphone.

# 624
  • Мнения: 3 341
Аз ползвам SE, за тренировки е чудесен, за разговори (без да е скачен с телефона или на голямо разстояние), но батерията издържа не повече от 2 дни.

# 625
  • Мнения: 480
Ако идеята е да се засича правилно пулса от китката - AW. С по-добър сензор е спрямо Garmin (по-точен). А щом сте и с iPhone ще можете да използвате и смарт функциите без никакви проблеми. Батерията наистина иска зареждане всеки ден или през ден, но ако се слага на зарядно, когато така или иначе не е на ръката ви и ест батерията е паднала (някои хора свалят часовниците по време на сън или пък по време на баня) - зареждането не се усеща, става рутина.

# 626
  • Мнения: 1 418
Аз използвам SE, като преди това съм имала Гармин, Самсунг, Xiaomi.

За мен AW е най-добрия смарт часовник и най-user friendly. Използвам много от смарт функциите, както и някои приложения директно от там, плащам на пос терминали с него, следя съня също. Минусите, които лично аз отчитам, са батерията и това, че няма клавиатура (осмицата мисля, че има). В началото с батерията ми беше неудобно, постоянно я следях, но като се прибера вечер и вляза да се къпя го включвам и като лягам вече е зареден и го слагам.

# 627
  • Мнения: 12 290
Напоследък моята Ми Банд 6 взе да ме изнервя, та се замислям да я сменя... Иска ми се и новата да е в този ценови клас, реално не използвам много от функциите та няма смисъл да е нещо кой знае какво. Но държа да има смарт аларма в нейното си приложение. Ми Банд 6 няма и използвам допълнително още едно приложение, заради което са ми и ядовете с нея - явно има конфликти с официалното приложение и напоследък нито едното от двете не работи съвсем както трябва. До преди няколко версии не си пречеха така и това допълнителното го харесвах много, но явно свърши вече и това. Тяхното пък откакто стана Zepp Life за нищо не става и не познавам човек който да го харесва.

Та, приемам предложения за бюджетна гривна, с която да сменя моята. Мислех да изкарам още някое време с нея, но започвам да се разубеждавам че ще е добра идея.
Основно я ползвам като часовник и за нотификации, за следене на крачки и сън и съответно смарт алармата ми е много полезна и тя. За месечния цикъл използвам друго приложение, съответно за него не държа да е добре направено в това на гривната.

# 628
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
Както хвалех моят Venq SQ, така се развали от раз. Направо не мога да повярвам. Бях решила да го изоставя към ноември (щеше да стане на три години), но той го направи пръв. Бях на плуване и забелязах, че нещо странно дава показателите. Реших, че съм натиснала друг спорт, но не. Оставих го и продължих да си плувам. Като излязох от басейна, го изключих - всичко изглеждаше ок, освен че мереше в ярдове, не в метри. У нас се сдвои с телефона, прехвърли данните от тренировката и и едно време загасна екрана. Имаше около 20-30% батерия по принцип. Сложих го да се зарежда, смених контакти, но така и не се включи повече. Мъчно ми е за него, но ме е и яд!   Днес гледах Huawei gt 3 , но не разбрах каква е разликата между Елегант, Класик, само GT 3, GT 3 Pro. И съответно не знам какво да избера - трябва ми за плуване и ми го препоръча мой приятел - разпознавал бил сам стиловете, което гарминът не правеше. Трябва ми и за тичане навън, за силови, за кростренажор, за кардио и за преходи в планината. Колкото повече екстри замерва за тези дейности, толкова по-добре. И да са що годе верни, де. Simple Smile Приемам съвети и за други модели. Всички те да стават за плуване в басейн. Със Самсунг телефон съм.

# 629
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Вземи си Samsung Galaxy Watch 4 👌

Общи условия

Активация на акаунт