Фатих Харбие, Кара Севда, Кьосем султан - всичко за актьорския състав ~69~

  • 34 769
  • 717
  •   1
Отговори
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Fatih Harbiye




Резюме: В квартал  Фатих в Истанбул, живее младо момиче на име Нериман. В ранна детска възраст,
тя губи майка си, която е от богато семейство и сега Нериман живее с баща си и родната си леля Гюлтер. Тяхното семейство живее спокойно и спазва семейните традиции.
Нериман има приятел от детството - Шинаси, който е влюбен в нея и иска да създадат заедно семейство. Нериман мечтае да се измъкне от мизерията и нищетата, да разкъса оковите на деспотичните  правила и норми, които са насаждани от векове и насочва всичките си усилия за това.
В Истанбул Нериман има вуйчо, който е съдружник в компания "Арджаоулу Текстил". Той има две дъщери  - Дуйгу и Пелин. Маджит Арджаоулу е богат младеж, в който Пелин
е влюбена. По повод на неговото завръщане от Америка, Пелин организира тузарско парти. Въпреки, че Нериман не поддържа връзки със семейството на вуйчо си, по стечение на
обстоятелствата и тя е поканена на това парти. Там Нериман се запознава с Маджит и животът й коренно се променя.
С кого ще остане Нериман - с приятеля си от детството, Шинаси, или с първата си любов-Маджит...


Неслихан Атагюл е родена на 20 август 1992 г.  През 2006 година се снима в "Листопад", изпълнявайки ролята на Дениз (голямата дъщеря на Таксим). Участието в хитовата драма веднага изстрелва актрисата на върха. Следват "Първа любов" (филм-2006 г.), "Скъпи татко" (2011 г.), "Араф" (филм- 2011), "Животът продължава ( 2011-2012 г.) ,  " Това, което ми остана от теб" ( филм- 2015 г.) и Черна любов ( Kara sevda 2015 г. ). Първата й главна роля в сериал е във "Фатих Харбие" (2013 - 2014 г.). Актрисата печели редица награди за участието си във филма "Araf", като "Най-добра актриса" на фестивалите в Москва и Токио.





Кадир Доулу е роден на 19 април 1982 г. в гр. Мерсин. Първата му главна роля е в сериала "Малки Тайни" (2010 - 2011 г.) в ролята на Али (най-добрия приятел на Чет и гадже на Арзу.). Следват  "Мръсната седморка" (2012 -2013 г.),"Двете лица на Истанбул" (Fatih Harbie 2013-2014 г.), "Любов моя, Алабора" ( Sevdam Alabora 2015 г. ) и "Великолепният Век - Кьосем" (Muhteşem Yüzyıl - Kösem 2015г.)



















                                             

Стари теми



Тема 1 Тема 2 Тема 3 Тема 4 Тема 5 Тема 6 Тема 7 Тема 8 Тема 9 Тема 10 Тема 11 Тема 12 Тема 13 Тема 14 Тема 15 Тема 16 Тема 17 Тема 18 Тема 19 Тема 20 Тема 21 Тема 22 Тема 23 Тема 24 Тема 25 Тема 26 Тема 27 Тема 28 Тема 29 Тема 30 Тема 31 Тема 32 Тема 33 Тема 34 Тема 35 Тема 36 Тема 37 Тема 38 Тема 39 Тема 40 Тема 41 Тема 42  Тема 43 Тема 44 Тема 45 Тема 46 Тема 47  Тема 48 Тема 49 Тема 50 Тема 51  Тема 52 Тема 53 Тема 54 Тема 55 Тема 56 Тема 57  Тема 58 Тема 59 Тема 60 Тема 61 Тема 62 Тема 63  Тема 64 Тема 65 Тема 66 Тема 67 Тема 68[/color]








Приятни минути в темата!


   

   

   

 

 

# 1
  • София
  • Мнения: 13 605
Хайде и аз да се запиша в новата темичка  Heart Eyes
Нка да ни е на кадем и да нямаме повече никакви проблеми  Hug
На Ирка и Ренка благоаря за това че не ни оставяте бездомни

# 2
  • Мнения: 5 138
Ирко благодаря за темата  bouquet



обръщам внимание на тази снимка ,
виждам че е от сета и е на кафето с възглавничките в Юскудар
там може да има малко романтик , мястото отговаря , но дали ще е с Нихан или с Асу предстои да видим .

# 3
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Ако е с тези дрехи и в епизода, по-скоро ще е спомен с Нихан  Thinking

# 4
  • Мнения: 1 870

Цоп и аз тука... Hug

# 5
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Благодаря за новата тема... Heart Eyes
Скрит текст:
да я изпишем с много любов и усмивки...

# 6
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Ирка, Ренка  Hug Hug Hug

благодаря! хади да видим 4ок романтика тука  Laughing

Невракова  Hug може и с Асу, важното е романтика да има  Joy Joy Joy

Скрит текст:

# 7
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 201
Ма вие сте се преместили-аз си кибиича оттатък Crossing Arms Mr. Green
Ирка Heart Eyes HugРенко Heart Eyes Hug-да си пишем с кеф в новата ни тема newsm51 newsm51 newsm51
Ох,днес ми е скука smile3506-кво да киризя

# 8
  • Мнения: 21 976
Божеее, аз пак дрема у старата тема  smile3506

Ирко  Hug Heart Eyes Благодаря за новото домче  bouquet



Миме  Hug и ти ли  ooooh! Laughing

# 9
  • Мнения: 21 976
Много готино клипче  Heart Eyes



http://vbox7.com/play:3898ecf445

# 10
  • Мнения: 7 162
Запис и от мен  Mr. Green
Ирка,  Hug bouquet

На мен не ми се вярва Кемал да се ожени за Асу  Peace първо-той подозира за чувствата й и не мисля,че би я наранил   Wink второ - някак ми се струва,че нейната любов е по-скоро като към брат,но тя самата не го осъзнава  Mr. Green и ще хлътне по психото Емир...и какво ще я прави чичо й -нз  Whistling
Иначе допускам,че може Кемал да я представи на родителите си,за да ги успокои  Peace но до там   Stop

Пък този Туфак на мен ми е мн съмнителен ...прекалено ми е нагъл и надут,за да е сама дневно момче  Peace няма начин да не играе двойна игра  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 13 605
Част от интервю с Неслихан за сериала Кара Севда

Скрит текст:
Днес е 29 октомври и предстои да прочетете ексклузивно интервю от преди няколко дни със звездите от стартиралия наскоро нов турски сериал "Черна обич" (Kara Sevda) - Неслихан Атагюл и Бурак Йозчивит!
...................
Неслихан Атагюл:
 Какво през годините Ви мотивираше да продължите напред с актьорството?
Когато ме одобриха, си казах, че винаги ще съм себе си и ще следвам мечтите си. Продължавам да правя това и до днес и никога не съм изневерявала на тези свои два принципа. На 13 години изиграх първата си роля във филма "Първа любов" (Ilk Ask) и веднага след това получих признанието "Най-обещаваща млада актриса" на златните филмови награди. Това колкото вдигна самочувствието ми, толкова ме и мотивира да продължа напред и да ставам още по-добра. На 14 участвах в "Листопад", като след това си дадох дълга почивка, през която се отдадох изцяло на образованието си. На 18 се завърнах на екран и оттогава досега не съм спирала да играя.
 Преди време се обявихте против използването на смартфони и носенето на скъпи обувки като "Converse". Защо?
Аз не съм против точно тези неща от живота, защото не те са най-големият проблем на днешното общество. Против съм това, че те отдалечават хората един от друг, целите на младежите вече станаха не да изкарат добри оценки в училище или да правят добрини, а да си купят най-новите модели смартфони или обувки. Това не е добре! Напоследък всеки, когото срещна навън, се е вторачил в телефона си и си пише с някого. Аз не приемам тези човешки взаимоотношения за нормални.
Но сега сте със смартфон в ръка...
Така е, защото вече нормалният ни начин на живот го налага. Аз ползвам този телефон, само за да се обадя на близките си или за да гледам клипове, нито си пиша чрез него с приятелите ми, нито по цял ден вися в социалните мрежи. Имам смартфон, но нямам последен модел обувки, нали? Защото целейки се в едни и същи неща, ние ставаме не оригинални, а обикновени и еднакви с всички останали, изгубваме стила и мнението си. Изгубваме смелостта да бъдем различни!
Разкажете ни повече за новия проект "Черна обич" и героинята Ви в него?
Това е един нов сериал, който ще се излъчва всяка сряда по StarTV. Каква е новата ми героиня Нихан? Тя е студентка, чиято единствена цел в началото на историята е да завърши образованието си успешно. Идва от богато семейство, свикнала е да живее в лукс, а това съвсем естествено не ѝ позволява самостоятелен начин на живот, тя разчита главно на близките си и все още е като малко дете. В един момент обаче тя неизбежно се сблъсква с живота и много трудно започва да се учи да се справя сама с трудностите, които той ѝ поднася. Неин ментор в този труден етап от живота ѝ ще бъде един мъж, който ще се превърне във всичко за нея. Зрителите ще проследят голямото развитие на моята героиня по време на целия сериал, от самото му начало до самия му край. Приех ролята на Нихан в "Черна обич" и защото тя много ми допадна, и защото сериалът е продуциран от "Ay Yapim" - компанията, с която работих за първи път. Тя има голяма сантиментална стойност за мен!
 Отношенията Ви с Кадир Доулу според мнозина са много скучни - двамата си седите предимно у дома и обсъждате сценариите, които получавате като предложения...
О, изобщо не ни е скучно. Въпреки че вече повече от година сме заедно, все още не сме се опознали напълно и винаги има за какво да си говорим и то по много забавни и интересни теми. Факт е, че прекарваме доста време у дома, но пък през изминалото лято прекарахме една страхотна почивка заедно в голям морски курорт, където, естествено, няма как да стоим вътре. Четем и сценарии, но чрез тях черпим и вдъхновение, подкрепяме се един друг, казваме си дали дадена роля би ни отивала или не и т. н.
Ревнувате ли един от друг, снимайки по-интимни сцени с целувки?
Категорично не. Както той, така и аз си имаме голямо доверие един в друг и знаем, че всичко е само за пред камерата. Ето това е може би един от най-големите плюсове актриса да има връзка с актьор - не се обвиняваме един друг за нищо, свързано с работата и знаем всичко еднакво добре. Представете си, че половинката Ви е завързала очите и Ви насочва къде да ходите. Вие ѝ имате пълно доверие, нали?! Така сме и ние с Кадир - вярваме си безусловно!

# 12
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
На мен това интервю ми се струва познато от доста преди 29 октомври  Thinking

# 13
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 201
Добро утро Hug Hug Hug
Еви Heart Eyes Hug Линди Heart Eyes Hug
Кьосем-а започва на 12 -пак си пропуснала матриал
Приятна нова седмица и спорен ден ви желая Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 5 138

Тази вечер ли започва Кьосем Султан с наш Кадир  newsm78
не на 12.11. започва ,десет дена си подранила мила

А добро утро и от мен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт