Скандинавски филми, поредици, сериали - Тема 2

  • 105 830
  • 764
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 357
"Bordertown" и мен не ме впечатли особено.
Определено всички, които съм препоръчала дотук, са по-хубави от него.

# 586
  • Мнения: 19
Препоръчвам още два сериала: Bedrag a.k.a. Follow The Money
и Frikjent a.k.a. Acquitted.

Благодаря!
Къде ги има и има ли субтитри на български за тях?

# 587
# 588
# 589
  • Мнения: 309
Филма е много хубав, но тежък и депресиращ. По истински случай.

# 590
  • Бургас
  • Мнения: 16 106
Изгледах Sorjonen. Хареса ми.
Сега ще чакам 3ти сезон. Дано да го преведат скоро.
В търсене съм на нов сериал за гледане.

# 591
  • Мнения: 6 346
Започнах да гледам "Мостът", сега съм на втори сезон и наистина е доста добър, въпреки че очаквах дори повече, честно казано. Но за майка ми записвам дивидита, за да гледа на телевизора (от флашка субтитрите не се показват), и разбрах, че субтитрите за 4-и сезон са ужасни - и неграмотни, и липсвали много реплики. Като преводач е посочен ivtodo. Потърсих, но не намирам други български субтитри. Някой може ли да ме насочи къде има други, ако изобщо има? Благодаря предварително.

# 592
  • Бургас
  • Мнения: 16 106
Изгледах Darkness: Those Who Kill Season 1 / Този, който убива Сезон 1 (2019)
Хареса ми. Дали ще има втори сезон?

Ще търся нов сериал за гледане.

# 593
  • Мнения: 6 346
О, боже, намерих втория сезон на Innan vi dör! И също Kalifat. Ако търсите препоръки, Innan vi dör (Before We Die) е много хубав - криминален/трилър.

Последна редакция: пн, 04 май 2020, 13:01 от Cioccolata

# 594
  • Мнения: 309
О, боже, намерих втория сезон на Innan vi dör! И също Kalifat. Ако търсите препоръки, Innan vi dör (Before We Die) е много хубав - криминален/трилър.
[/

Откъде могат да се свалят тези сериали с бг.субтитри?

# 595
  • Мнения: 6 346
Не знам дали има български. Английски сигурно могат да се намерят, но за български е малко вероятно.

# 596
  • София
  • Мнения: 7 805
Аз изгледах втория сезон на  Innan vi dör и съм малко разочарована, най-вече от сценария - иначе останалото си е на ниво. Но според мен се бяха малко престарали в желанието си да засучат нещата още повече и беше се получило доста неправдоподобно, поне според мен, а някои сюжетни номерца пък въобще не подхождат на сериозни филми. Краят отново е отворен, така че чакаме трети сезон.

# 597
  • Мнения: 6 346
Ооо, сериозно ли? Жалко. Е, смятам да го гледам, то и първият сезон остана на практика с отворен край, но явно са решили и те да издоят кравата максимално.

# 598
  • София
  • Мнения: 7 805
Гледай го, заслужава си и втория сезон да се види. Филмът си е хубав и актьорите се справят много добре с ролите си. Кристиян ми е любимец.

# 599
  • Мнения: 6 346
О, да, аз много харесвам актьора - Адам Полсон.

Общи условия

Активация на акаунт