Има ли фенове на конната езда? (2)

  • 37 915
  • 220
  •   1
Отговори
# 30
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Благодаря Меги! Сега ми  беше пети път на езда.Дори треньора само за малко ме върза на корда и ме вкара в галоп.Наистина е много приятно!

браво! ти тепърва запо4ваш да се у4иш мила. Поздравления. Давай все така  Hug

# 31
  • Мнения: 42
Благодаря HugМеги ти в коя конна база яздиш?

# 32
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Благодаря HugМеги ти в коя конна база яздиш?

аз не съм в България  Laughing

# 33
  • Мнения: 42
Охо! Браво на теб!   Wink

# 34
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735

как ти се стори галопа? беше ли те страх  Laughing

# 35
  • Мнения: 3 248
Били са свободноживеещи. След това осиновени, обяздени и гледани като домашен кон. Wink

# 36
  • Мнения: 42
Ами за галопа странно, но и приятно чувство Simple Smile

# 37
  • Мнения: 27
Меги, ти си мнооооооооого мноооооого по-напред от мен, така че въобще не мога да направя коментар на ездата ти! Епона, благородно ти завиждам на това че си имаш способност и възможност да яздиш каквито коне искаш, включително мустанг. Да си призная честно, и аз не бях убедена порода ли е или "див кон".
Ивайла, и аз имам един 5-минутен галоп на корда, хаха Явно с теб сме на едно дередже! Много искам да се науча да галопирам. Всеки свободен час, който имам го отделям за конната база  Party

# 38
  • Мнения: 42
Ети ние сме си на едно ниво.Аз ходя на конната база Събота и в някои случаи в Неделя. Hug Ти само тръс и ходом ли знаеш?

# 39
  • Мнения: 27
Ивайла, то май и тях не знам,ама има време хахах  Crazy

# 40
  • Мнения: 42
Лека по лека ще стигнеме до върха! Wink

# 41
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
запознайте се със Спирит  Hug


# 42
  • Мнения: 42
Много сте сладки! Grinning

# 43
  • Мнения: 27
Много хубава снимка. Аз така и не разбрах как да качвам снимки тук  newsm78 Естествено, че ще напреднем, щом има желание/. Ивайла, ти докъде искаш да стигнеш? До прескачания, състезания за непрофесионалисти/професионалисти?

# 44
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Много хубава снимка. Аз така и не разбрах как да качвам снимки тук  newsm78 Естествено, че ще напреднем, щом има желание/. Ивайла, ти докъде искаш да стигнеш? До прескачания, състезания за непрофесионалисти/професионалисти?

Ети, аз имах някъде онагледено, но не го намирам.
ще се опитам да ти обясня, ако не става ще търся пак  Laughing

копираш адреса на снимката която искаш да пуснеш и го пускаш тук. като го пуснесш под4ертаваш адреса и после кликаш на иконката "вмъкни изображение" която е 2ра на 2рия ред ( до видео иконката)
 
и пускаш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт