Книга за бъдещи мами?

  • 1 562
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 006
Аз съм бременна-вси4ко за бъдещата майка на Мари клод-Дьолае и втора 4аст-В отли4на форма преди и след раждането на Ален Пиер Вател и Сандрин Жерен.Страхотни книги Grinning

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
"Българска схема на захранване" ще рече, че по цял свят бебетата (независимо на кърма или изк. мляко) се захранват след навършени 6 месеца, а тук 98% от педиатрите си баят каквото са учили преди 10-15-30 години в университета и захранват още през втория месец. Но за това ти е рано да мислиш, а и не искам тук дискусии по това - не е по темата.
Книгата "От 1 до 3" за мен беше пълно губивреме. "Книга за майката и детето" не е лоша, но (извинете) е написана като за малоумници... американска е. Иначе ако се абстрахираш от това, тук-там има добри съвети Simple Smile Бих гласувала за ново
издание на Спок (старите дори не ги разгръщай!) и за тези книги тук -  вземи и си поръчай по нета ето тези:

Книга за бременната жена
и
Книга за кърменето
И двете са на издателство Емас.
Втората е чудесна, освен дето е единствената литература по въпроса в България. Добре е да ги имаш от сега и да си ги прочела, като дойде време за раждане, че после няма да ти е много до четене Simple Smile

# 17
  • Мнения: 523
Цитат
Другата книга, която си купих, беше Книга за кърменето на Хана Лотроп, издание на изд. къща Труд, мисля. Ако имаш желание да кърмиш, определно ще ти е от полза книгата, а допълнителна информация можеш да намериш на сайта в подписа ми, над ленти4ката с бебето.


благодаря ти за изчерпателния отговор, особено за сайта, з-тото определено смятам да кърмя:))

Общи условия

Активация на акаунт