На море в България 2016 - 1

  • 77 048
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 539
Момичета, имате ли отзиви за хотел "Регата", Поморие?

# 721
  • В.Търново
  • Мнения: 6 662
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=899385.new#new

Заповядайте към новата тема! Simple Smile

# 722
  • Мнения: 7
Здравейте има ли някой ходил в Сънрайз Приморско. От сайта им видях че има доста голяма градина страхотна за  детски игри. Моля споделете,че имам оферта която другата седмица трябва да потвърдя и платя или да отхвърля

# 723
  • Мнения: 96
Ние също имаме проблем с Мирамар,, чрез Съни турс. Потвърдих тяхна оферта от преди няколко дни и ми се обадиха да ми кажат, че местата са изчерпани.... но при ново направено запитване за същия период и същия брой хора, места има ,но съответно на много по-висока цена, без отстъпката от 15%.Много съм разочарована и май ще се откажем... Sad
Защо не пратите запитване директно към хотела.Ние все така сме резервирали.
Няма значение дали комуникирате директно с хотела или правите резервация чрез туроператор в случая. Ние работим винаги с Холидей Маркет и след като се разбра, че са махнали отстъпката за въпросния период реших и аз да им напиша и мейл и по скайпа. И от Холидей Маркет им писаха, звънят на маркетинга и пак нищо, не отговарят и не вдигат.
Ние ходим от 9 години в Мирамар и персонала ни познава като цяло, но тази година ядец /да не кажа нещо друго/. Поне можеше едно "гледайте си работата" да ни отговорят, като на стари и лоялни клиенти.
Много ме разочароваха и имам чувството, че мениджмънта може и да е посменен.
И лош късмет, че за един ден се прецакахме, пък поради ред причини не можем да променим периода на престой.
Все пак ми е много мъчно, че няма да отидем в Мирамар, това е най-любимият ни хотел в БГ.
Резервирахме Серенити Бей, пък да видим.

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
и на нас не ни отговарят на имейл, преди доста време писахме директно на Мирамар Rolling Eyes
иначе в нашия случай се изясни завишението на цената, че се дължи на предложена във втория случай по-голяма стая Rolling Eyes все пак имаме потвърждение, че първата оферта си е валидна от съни турс и смятаме да се възползваме, дано последните неща, които коментираме да не навяват някакви новости в отрицателен аспект за хотела Rolling Eyes

# 725
  • Мнения: 160
Ние също имаме проблем с Мирамар,, чрез Съни турс. Потвърдих тяхна оферта от преди няколко дни и ми се обадиха да ми кажат, че местата са изчерпани.... но при ново направено запитване за същия период и същия брой хора, места има ,но съответно на много по-висока цена, без отстъпката от 15%.Много съм разочарована и май ще се откажем... Sad
Защо не пратите запитване директно към хотела.Ние все така сме резервирали.
Няма значение дали комуникирате директно с хотела или правите резервация чрез туроператор в случая. Ние работим винаги с Холидей Маркет и след като се разбра, че са махнали отстъпката за въпросния период реших и аз да им напиша и мейл и по скайпа. И от Холидей Маркет им писаха, звънят на маркетинга и пак нищо, не отговарят и не вдигат.
Ние ходим от 9 години в Мирамар и персонала ни познава като цяло, но тази година ядец /да не кажа нещо друго/. Поне можеше едно "гледайте си работата" да ни отговорят, като на стари и лоялни клиенти.
Много ме разочароваха и имам чувството, че мениджмънта може и да е посменен.
И лош късмет, че за един ден се прецакахме, пък поради ред причини не можем да променим периода на престой.
Все пак ми е много мъчно, че няма да отидем в Мирамар, това е най-любимият ни хотел в БГ.
Резервирахме Серенити Бей, пък да видим.
Разликата е от тук до космоса.

# 726
  • Мнения: 96

[/quote]
Разликата е от тук до космоса.
[/quote]

Между двата хотела ли? Ако да, в полза на Мирамар естествено. Наясно съм, но нямаме избор.

# 727
  • Мнения: 19 356
Може ли повече подробности за тоя Мирамар, че ме заинтригувахте. Аз тази година така или иначе ще почивам другаде, но ако е толкова хубав хотела, да го посетим догодина. На мен ми изглежда просто един блок на плажа, вероятно има и зелени площи, но нищо особено. Та затова питам, вероятно не съм запозната както трябва с услугите там.

# 728
  • Мнения: 96
Може ли повече подробности за тоя Мирамар, че ме заинтригувахте. Аз тази година така или иначе ще почивам другаде, но ако е толкова хубав хотела, да го посетим догодина. На мен ми изглежда просто един блок на плажа, вероятно има и зелени площи, но нищо особено. Та затова питам, вероятно не съм запозната както трябва с услугите там.

Ще пиша в новата тема да не ни се сърдят Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт