Августовски бебета 2016

  • 28 742
  • 744
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11




Миналия ноември августинки 2014 ни приветстваха в този подфорум. Измина една емоционална и невероятно щастлива година. Тук споделихме както тревоги, така и радости по вълшебния път на новия живот. Съвсем скоро ще завалят първите положителни тестове. Затова ви казваме:

Добре дошли, бъдещи августовски мами 2016!

Групата на Август 2015 ви пожелава купища положителни емоции и пухкави бебоци на финала! Прегледайте някоя от нашите последни теми за информация, която може да ви бъде полезна.

На добър час!

# 1
  • Мнения: 282
Успех бъдещи августинки и помнете: "Мечтите се сбъдват"  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 550
Успех и от мен и дано сте голяма и задружна група!

# 3
  • Мнения: 1 234
Здравейте и от мен  Hug
Дано ставате все повече и повече и бъдете полезни за себе си и другите както нашета група  Peace
Моя термин беше 1-ви Август и се преносихме до 9-ти когато беше и най-щастливият ми ден  Heart Eyes Пожелавам такова лъвче на всяка една ... всички неволи по бременността си заслужават накрая помнете!!!  bouquet

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Успех и от мен момичета!Направо много се вълнувам. bouquet

# 5
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
И аз пожелавам успех на всички момичета  smile3525 

# 6
  • Мнения: 180
Успех, леко бременеене и леко раждане на всички

# 7
  • Мнения: 656
Успех и Лека бременност от мен. bouquet

# 8
  • Мнения: 134
Лека бременност,бързо и леко раждане !!!  Heart Eyes  baby_neutral baby_neutral baby_neutral Heart Eyes

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Нямам търпение да се запише първата мама!

# 10
  • Мнения: 30
Здравейте и от мен. Желая ви лека бременност и накрая малки пухкави бебчета. Дано бъдете като нашата страхотня група, където да споделяте емоциите си.

# 11
  • Мнения: 125
Скъпи Августинки 2016,

Желая ви много лека бременност, прекрасни моменти и споделени дни във форума. Бъдете много позитивни и усмихнати и лято 2016 да си гушкате малките пухчета ...

С най-добри пожелания от Августинка 2015 Simple Smile

# 12
  • Мнения: 14
Още не съм на 100% за тази група,защото утре ми е прегледа при доктора.Не мога да кажа че ми и закъснява тей като днес трябва да ми дойде по мои изчисления. С всички други симптоми съм за  EFP .Стискайте ми палци и дано си се дружим до идващия август Simple Smile
П.с. Не издържах и си закупих тестче на който се показа втората леко бледа чартичка. Сега чакам компания с която ще си бременеем заедно.

Последна редакция: пн, 23 ное 2015, 17:03 от PiSeTo87

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Още не съм на 100% за тази група,защото утре ми е прегледа при доктора.Не мога да кажа че ми и закъснява тей като днес трябва да ми дойде по мои изчисления. С всички други симптоми съм за  EFP .Стискайте ми палци и дано си се дружим до идващия август Simple Smile
П.с. Не издържах и си закупих тестче на който се показа втората леко бледа чартичка. Сега чакам компания с която ще си бременеем заедно.
Хайде честито от мен!

# 14
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
честитои от мен  newsm51 Ето го и първото бебче август 2016. То ще е талисманче.  newsm32

Общи условия

Активация на акаунт