Пазаруване от www.vertbaudet.com - детски стоки с доставка до БГ

  • 63 771
  • 299
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 388
Когато има намаление, кодовете от покани в акаунтите изчезват, защото не могат да се прилагат при намаление. След като свърши намалението, пак се появява кода от покана. Така отговориха преди време, на предното намаление.
ПП Някой да има излишни бодита за новородено на добри цени? Laughing

# 31
  • Мнения: 3 978
Здравейте, искам да се регистрирам. Някой ще ми прати ли покана?

# 32
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 746
Правилно ли съм разбрала, че отстъпката от 15Е с покана не важи за намалени артикули?

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 9 688
През лятото важеше и напазарувах здраво за без пари. След това правиха някакви промени и сега не съм пробвала.

# 34
  • София
  • Мнения: 200
Писай на контакт центъра. Отстъпката пт 15 евро не важи до 4 февруари.

# 35
  • Мнения: 1 896
На 20.01 направих поръчка от сайта, платих с карта виза електрон и получих е-майл с потвърждение.
Почти седмица по-късно не виждам никаква история като вляза в акаунта си, а парите за  направената поръчка стоят блокирани, но не са изтеглени от сметката ми.
Според вас това нормално ли е или е възникнал някакъв проблем със сайта?

# 36
  • Мнения: 7
Здравейте! Включвам се и аз в темата. Моля за покана, за да се регистрирам в сайта.

Харесала съм зимно яке за сина ми, но все още не е намалено. С тези - 15Е, ще ми излезе около 90 лв и пак ми се струва доста. Ще изчакам, дано да го намалят и него.

Предварително благодаря на отзовалите се!

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Кетти, кое е якето?

Днес пристигна и моята пратка с това яке: http://www.vertbaudet.com/En/anorak.htm?ProductId=702470082& … eTaille=4&t=2

Якето е разкошно. Планирах да го носи следващата зима, но сега му е ОК. Бях купила размер 3 г. (94 см.), а моето момче е на 1,7 г. Затова преди малко му поръчах още едно - 4 г.

# 38
  • Мнения: 7
Кетти, кое е якето?

Днес пристигна и моята пратка с това яке: http://www.vertbaudet.com/En/anorak.htm?ProductId=702470082& … eTaille=4&t=2

Якето е разкошно. Планирах да го носи следващата зима, но сега му е ОК. Бях купила размер 3 г. (94 см.), а моето момче е на 1,7 г. Затова преди малко му поръчах още едно - 4 г.

Ето това е, много ми харесва но ми е скъпичко: http://www.vertbaudet.com/En/boy-s-fur-lined-parka-green-dark-so … eur=6719&t=12 В червено, трябва ми 12-ка

# 39
  • Мнения: 120
Момичета, само на новата колекция ли може да се използва кода за намаление получен от покана?

# 40
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 746
Момичета, само на новата колекция ли може да се използва кода за намаление получен от покана?
Да, питах ги по мейла.

# 41
  • Мнения: 28
Момичета, само на новата колекция ли може да се използва кода за намаление получен от покана?
Да, питах ги по мейла.

А може ли кода при покана, тъй като не получавам нищо след като бях поканена?

# 42
  • Мнения: 590
Кодовете от покани вече работят.
Пратките могат ли да се следят по някакъв начин как се движат или куриерът директно звъни на вратата?

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Кодовете от покани вече работят.
Пратките могат ли да се следят по някакъв начин как се движат или куриерът директно звъни на вратата?

Аз получавам мейл в кой ден пратката ще ми бъде доставена на адреса. Понякога ми звънят куриерите преди доставката, понякога - не. Смс никога не съм получавала. Може би има вариант за проследяване, но аз не съм се занимавала.

# 44
  • Мнения: 590
Кодовете от покани вече работят.
Пратките могат ли да се следят по някакъв начин как се движат или куриерът директно звъни на вратата?
Аз получавам мейл в кой ден пратката ще ми бъде доставена на адреса. Понякога ми звънят куриерите преди доставката, понякога - не. Смс никога не съм получавала. Може би има вариант за проследяване, но аз не съм се занимавала.
Благодаря, още не съм получила мейл, но видях в акаунта, че има номер, който води до сайта на UPS и там се вижда движението, очаквана доставка утре.

Общи условия

Активация на акаунт