Опасни Улици /Arka Sokaklar/ и актьорите - бивши и настоящи ~ Тема 43

  • 84 561
  • 514
  •   1
Отговори
# 420
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Честита Нова Година! Бъдете живи и здрави! TadaChampagne


Шефкет е пуснал тази снимка и е написал, че чакат 2020 щъркела (жерава), като си е направил шега с името на жена си Йозге Турна Joy (turna на турски означава жерав)

Другите, които чакат бебе/та през новата година са Озан Чобаноулу и жена му Езги Сертел People Baby

Последна редакция: чт, 02 яну 2020, 22:40 от tara_lezhka

# 421
  • Мнения: 11 766
Честита Нова Година на всички!

Нека новата 2020 да бъде много по-хубава, успешна, мирна и добра за всички нас. Revolving HeartsHugHands Pray Да има много здраве, щастие, любов, късмет, усмивки, хубави моменти и сбъднати мечти. Hands PrayHands PrayHands Pray



Тара - благодаря ти за прекрасните новини! HugHugHug Аз ви нося невероятна снимка на двамата нови сладури в "Опасни улици" - Ela Yörüklü и Yiğitcan Ergin HeartHeartHeart Двамата са позирали за януарския брой на турското списание InStyle - големи сладури са. Two HeartsTwo HeartsTwo Hearts Аз много ги харесвам, а както се вижда са много харесвани от зрителите на сериала. И като двойка си пасват - не случайно са ги поканили да позират за това списание ... Animal Heart Eyes Cat Animal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes Cat Очаквам да излязат и другите снимки ... HugHugHug

# 422
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Вчера Шевкет и Йозге са станали родители на момиченце. Да им е живо и здраво бебето. People Baby Flowers Four Leaf Clover Tada

# 423
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Преди 2 дни Озан и Езги са станали родители на близнаци: Мерт и Тибет. Да са им живи и здрави бебетата People BabyPeople Baby

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 13:48 от tara_lezhka

# 424
  • плевен
  • Мнения: 1 172
Здравейте на всички,отдавна не сме писали и коментирали но се надявам това скоро да стане,защото нашето любимо сериалче се завръща на 7 юли.Бъдете живи и здрави.Надявам се,че всички са добре.Flowers Hibiscus

# 425
  • Мнения: 774
Мерси за хубавата новина.Ще чакам с нетърпение новите серии.

# 426
  • Мнения: 4 642
Здравейте на всички,отдавна не сме писали и коментирали но се надявам това скоро да стане,защото нашето любимо сериалче се завръща на 7 юли.Бъдете живи и здрави.Надявам се,че всички са добре.Flowers Hibiscus


Благодаря за чудесната новина!

Голям бейбибум сред астъорите в сериала!

# 427
  • Мнения: 3
Някой ако знае къде мога да гледам епизодите на сезон 13 ще се радвам да ми сподели.

# 428
  • плевен
  • Мнения: 1 172
Някой ако знае къде мога да гледам епизодите на сезон 13 ще се радвам да ми сподели.
За съжаление сериала не го качват никъде нито за теглене нито онлайн гледане.

# 429
  • Мнения: 1 392
Здравейте, имате ли спомен какео се случи с Айлин, каква е причината да не е в сериала, просто съм изключила. Благодаря Ви!

# 430
  • София
  • Мнения: 714
Айлин замина,  остави Хакан, мисля че с бележка ,не съм много сигурна вече . Ако помните имаше едно бебе ,което бяха взели при тях с Хакан , уж нямаше роднини това беше ,но накрая се оказа ,че има бебето вуйчо и той го взе от Хакан и Айлин.  И след това Айлин замина .

# 431
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 395
Къде  сте? Гледате ли любимият сериал Thinking
Много заплетени истории, много нещо.
Ха дано оженят някого тоя сезон, че те стари моми и ергени са всички Wink

# 432
  • Мнения: 5 820
Защо Бтв не качват излъчената серия от предишния ден? Понякога нямам възможност да го гледам. Един от любимите ми сериали е.

# 433
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 395
Roxis, би ли споделила след колко още серии да очакваме края на чичото на Езги Thinking Нервно ми е вече - по някога като се проточи сценария...край няма Angry В снощната серия се разбра че Месут и Джемал ще заминават за планината при оня терорист който "се влачи" още от миналия сезон. Кога Езги ще си отвори очите що за човек е чичо й...ето снощи предаде тайното място и едва не пострада Енгин.

Ако трябва в скрит текст, че не всеки пък иска да знае напред какво ще се случва. Но като гледам снимките които сте показали, май още доста ще  чакаме.

# 434
  • София
  • Мнения: 714
Roxis, би ли споделила след колко още серии да очакваме края на чичото на Езги Thinking Нервно ми е вече - по някога като се проточи сценария...край няма Angry В снощната серия се разбра че Месут и Джемал ще заминават за планината при оня терорист който "се влачи" още от миналия сезон. Кога Езги ще си отвори очите що за човек е чичо й...ето снощи предаде тайното място и едва не пострада Енгин.

Ако трябва в скрит текст, че не всеки пък иска да знае напред какво ще се случва. Но като гледам снимките които сте показали, май още доста ще  чакаме.

И аз вече взех много да се изнервям покрай този тъп чичо.  Нямам търпение да го хванат и Езги да види колко е била наивна .
Много ме е яд за прокурорката,  хубава двойка щяха да са с Енгин . Cry

Общи условия

Активация на акаунт