♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 27

  • 57 694
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 006
Добрютро в Бураковата сряда:) Чакам с нетърпение епизода довечера, Каан пак ще покаже талант, а Бурак  - да показва от всичко по много, моля  Mr. Green
Гор, как няма да се раздадат на макс  Mr. Green  Да идва 21часа и да се хипнотизирам  Crazy

~~~

не е ягодова, от годжи бери е Wink
Права си, Айра  Peace  Сега се загледах по-внимателно  Blush  Ама пусто като видях Демет и Юсуф от Ягодите със същата напитка, и реших, че е ягодова  Blush Crazy

~~~

Нова снимка на Елчин
Много е красива  Heart Eyes
Лаве  Hug Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 7 006
Малко снимки от "Черна обич"  Laughing




И още...
Скрит текст:








Последна редакция: ср, 16 дек 2015, 14:23 от неЖност

# 47
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Благодаря за топлото посрещане!  Hug Hug  bouquet
Мдааа, Елчин е мноого красива на новата снимка....
И Неслихан много харесвам..  Flutter

Довечера ако имам възможност от моето шушулче, ще гледам Кара севда, ако не, утре по нета..  Crazy

Хубав следобед!  Flutter

# 48
# 49
# 50
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368

и аз това се чудя  newsm78
на нея ми прилича

# 51
  • Мнения: 16 938
Елчин е много красива  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 52
# 53
  • Мнения: 7 006
Скрит текст:
Да, Серен е..  Mr. Green Mr. Green
Ox, няма вкус и това е  ooooh! Naughty  И преди съм го казвала, но явно Серен не иска да промени шантавия си и безвкусен стил  Crossing Arms  та ще се повтарям  Naughty






# 54
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 139
Изгледах последния епизод на Статуса и най-важният извод, до който стигнах, е:
Искам и аз един Мурат!
Ако някой знае къде ги раздават, да казва, да се наредя на опашката, че сигурно са кът.
Искам един такъв като него, красив, висок и строен, мъжествен, но нежен, търпелив и толерантен, всеразбиращ и всепрощаващ, който да ме води по ресторанти, да ми подарява цветя, да ми готви омлети и мишмаши, да ми прави кафе и закуски, топла супичка като съм болна, да ми държи главата, когато повръщам, да ме харесва размъкната и повлечена във възможно най-страстоубийствени пижамки и домашни ансамбълчета,  да долита на секундата, когато имам нужда от него, да ми дава сигурност в кризисни и нетолкова кризисни ситуации и най-важното - да ми подмени водопроводната инсталация.
Може и да няма частен самолет (макар че е по-добре за него да има, по-трудно ще му е без самолет, ще трябва да се влачи по обществени самолети и транспорти).
Един такъв, който дава всичко и в замяна иска единствено да те заведе в Италия, за да те убеди колко е хубаво италианското кафе и колко е приятно да си пишеш сценарии, седейки в някое уютно  кафене.
Единствено се опасявам, че накрая може да се окаже, че Айшегюл си го е въобразила този Мурат, че съществува само в представите й - така, както някои деца си имат въображаем приятел, видим само за тях.

Извън майтапа, епизодът ми хареса. Свеж и забавен.
Искам и такъв дядо също. Напълно сериозна съм.

# 55
  • Мнения: 7 006
Хаштагът за довечера: #kardeşimiçin / #за(ради) брат ми




Последна редакция: ср, 16 дек 2015, 19:07 от неЖност

# 56
  • Мнения: 7 006
Изгледах последния епизод на Статуса и най-важният извод, до който стигнах, е:
Искам и аз един Мурат!
Скрит текст:
Ако някой знае къде ги раздават, да казва, да се наредя на опашката, че сигурно са кът.
Искам един такъв като него, красив, висок и строен, мъжествен, но нежен, търпелив и толерантен, всеразбиращ и всепрощаващ, който да ме води по ресторанти, да ми подарява цветя, да ми готви омлети и мишмаши, да ми прави кафе и закуски, топла супичка като съм болна, да ми държи главата, когато повръщам, да ме харесва размъкната и повлечена във възможно най-страстоубийствени пижамки и домашни ансамбълчета,  да долита на секундата, когато имам нужда от него, да ми дава сигурност в кризисни и нетолкова кризисни ситуации и най-важното - да ми подмени водопроводната инсталация.
Може и да няма частен самолет (макар че е по-добре за него да има, по-трудно ще му е без самолет, ще трябва да се влачи по обществени самолети и транспорти).
Един такъв, който дава всичко и в замяна иска единствено да те заведе в Италия, за да те убеди колко е хубаво италианското кафе и колко е приятно да си пишеш сценарии, седейки в някое уютно  кафене.
Единствено се опасявам, че накрая може да се окаже, че Айшегюл си го е въобразила този Мурат, че съществува само в представите й - така, както някои деца си имат въображаем приятел, видим само за тях.

Извън майтапа, епизодът ми хареса. Свеж и забавен.
Искам и такъв дядо също. Напълно сериозна съм.
Светле  Hug  В Истанбул ще откриеш Мурат  Wink  Някъде там - на снимачната площадка Laughing  Шегата настрани, но в реалността май няма такива мъже като героя на Памир  Whistling ooooh!  Жалко, но е факт  Crossing Arms


~~~

Аз пък да се изкажа относно "Черна обич"  Crazy

Харесват ми и второстепенните герои като Лейля и Галип  Flutter  Йондер е мекотело  Naughty  Вилдан е вещица  ooooh!   Озан е глупак, Зейнеп - меркантилница, Тарък е олицетворение на Юда  ooooh!  Фахиме е дразнеща  ooooh!  Бану е глупава.

Симпатизирам на Зерин Текиндор ( и преди го споменавах  Peace ) Харесва ми как си играе ролите. А като Лейля ми е много любима  Heart Eyes  Искам и аз такъв приятел като нея  Flutter  Мъдра жена, душеприказчик, добродушна. Винаги знае какво мисли и чувства Кемал, усеща и Нихан, и успява да им даде правилните съвети и насоки.  Heart Eyes

Галип ми допада ( на този етап  Mr. Green ) , въпреки че е безпощаден  Crazy  Може да не иска и косъм да падне от главата на сина му, но пък щом се налага - го наказва  Whistling  Да, в работата си не допуска нарушения, но можеше да си затвори очите за Емир, а не го стори.  Peace  

Нихан не ме грабва  Peace  Неслихан играе добре - пресъздава тъгата, самотата, гнева, когато е до Емир, а щом е близо до Кемал виждаме друга жена - щастлива и спокойна, че е в сигурни ръце  Laughing  И въпреки всичко образът й не ме докосва, и ако не знам, че е главен герой, щях да си помисля, че е второстепенен  Crazy



Последна редакция: ср, 16 дек 2015, 19:07 от неЖност

# 57
  • Мнения: 418
Привет в новата тема Hug
Относно Кара Севда, дали онзи /вярното куче на Емир, не му помня името/ не го изнудва newsm78
Кой освен него разбра за бебето на Бену?

# 58
  • Мнения: 7 006
Aни, не вярвам Туфан ( асистента на Емир ) да е изнудвача.  Peace  Може би той работи за този, който шантажира Емир, но едва ли е точно той е загадъчния човек.  Confused

Приятно гледане  Hug



# 59
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Бижуто на Нихан в 10 серия от марката  Бендис

Бижутата на Бендис се рекламират във всички сериали на  Ay Yapım. Собственик на Бендис е съпругата на продуцента  Kerem Çatay.

Общи условия

Активация на акаунт