Coco dry bar , мнения?

  • 28 539
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 833
Да, такива са цените, особено като се използва и Олаплекс. Във фейсбук редовно виждам да качват много добре направени коси с омбре и балеаж в салон Stephan в Младост - там бих отишла някой път, въпреки че ми е много далече.

# 46
  • София
  • Мнения: 3 850
Много е скъпо,но качествено,а някои ако може да сравни Академия Стефан Изток с Коко Бар преди знам, че са били заедно. Там цената се е запазила 32 лв.
Несравними са!В Стефан Изток бяха един доста добър екип фризьори, които работеха много добре, но очевидно не бяха доволни от собствениците, защото никой от тях не остана в Коко.Разбягаха се, двете момчета работят самостоятелно, а момичетата са в новия Стефан Изток.Аз съм ходила при поне 3 от тях, когато бяха Стефан.
Когато някой напише, че е скъпо, но качествено, много ми е интересно на каква основа прави този извод? Аз и моите приятелки отдавна се отказахме от тези "качествени" услуги.Още не могат да ми оправят филираната коса, а за моя приятелка, на която чертата от едната страна беше всеки път по-дълга от другата страна и тя си я изравняваше вкъщи не искам да коментирам...

# 47
  • Berlin
  • Мнения: 11 244
Аз също ходя в Stephan изток, но рядко, понеже ми е малко далеч в момента и нямам мн време. Simple Smile Лили, Силвия и Кейт са там от преди, има и май 2-3 нови момичета + маникюристка. Аз май при всички съм била, но най-много харесвам Лили и преди Виктор, но мисля, че всички са добри.

# 48
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Много е скъпо,но качествено,а някои ако може да сравни Академия Стефан Изток с Коко Бар преди знам, че са били заедно. Там цената се е запазила 32 лв.
Несравними са!В Стефан Изток бяха един доста добър екип фризьори, които работеха много добре, но очевидно не бяха доволни от собствениците, защото никой от тях не остана в Коко.Разбягаха се, двете момчета работят самостоятелно, а момичетата са в новия Стефан Изток.Аз съм ходила при поне 3 от тях, когато бяха Стефан.
Когато някой напише, че е скъпо, но качествено, много ми е интересно на каква основа прави този извод? Аз и моите приятелки отдавна се отказахме от тези "качествени" услуги.Още не могат да ми оправят филираната коса, а за моя приятелка, на която чертата от едната страна беше всеки път по-дълга от другата страна и тя си я изравняваше вкъщи не искам да коментирам...
Искам да кажа, че получавам качествено обслужване и получавам желаната прическа и подстригване, но от коментарите Ви бих пробвала и при Стефан Simple Smile

# 49
  • Мнения: 8 863
Стефан продължават да са в Изток, само че на друга улица - в сградата на Есте, до една от аптеките  Peace

# 50
  • Мнения: 1 599
За балеаж и боя в корените как вървят цените в Стефан Изток? И кой ще препоръчате от фризьорите там?

# 51
  • София
  • Мнения: 901
Виждам, че има и салон Стефан в Борово, някакви отзиви за него? На мен ми предстои подстригване и се колебая за омбре/балеаж, но това, което най-много ме спира е, че много ме е страх да експериментирам с фризьори. А и със сигурност не ми се дават по 200 лв. :/

# 52
  • Мнения: 1 599
Не знам за Борово.. четох отзиви в страницата им и имаше доста негативни Sad за омбре/балеаж 55 лв ми взеха в Сосо,но с по-евтината боя-Лореал,иначе те имат лошия навик директно без да питат да боядисват с Кидра,която струва 75лв и доста оскъпява всичко. Между другото до този Стефан Борово e Keune concept или нещо такова,там са хубави отзивите,както и още един Dude,също съм ги набелязала

# 53
  • София
  • Мнения: 901
Не знам за Борово.. четох отзиви в страницата им и имаше доста негативни Sad за омбре/балеаж 55 лв ми взеха в Сосо,но с по-евтината боя-Лореал,иначе те имат лошия навик директно без да питат да боядисват с Кидра,която струва 75лв и доста оскъпява всичко. Между другото до този Стефан Борово e Keune concept или нещо такова,там са хубави отзивите,както и още един Dude,също съм ги набелязала

О, да, права си, ще се разровя за отзиви и за тези двата салона, защото са ми наблизо.  bouquet

# 54
  • Мнения: 1 103
А някой ходил ли е на маникюр в Coco с гел лак? Колко ви струваше и бяхте ли доволни?

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 221
Отдавна не е писано в темата, но се надявам някой да ми помогне - дали имате информация русичката Ели от фризьорския салон CoCo къде се е преместила да работи?

# 56
  • Мнения: 3
Момичета, включвам се за мнение на база опита и наблюденията ми.
Аз лично не съм доволна от Coco dry bar. Ходих последно 2019, правила съм си балеаж, няколко пъти подстригване (плюс сешоар, нали върви отделно, явно другият вариант е да си тръгнеш с мокра коса, разбирате идеята ми). Балеажът беше скъп, горе-долу като в други подобни салони (не помня точно, но около 200 да е било, щом не помня изрично), подстригването ми се стори по-скъпо от обичайната цена в други хубави салони (сума 50 или 50 +, не помня точно 50 или 55) - по-скъпо отколкото да те подстригва лично Наско от N-stage или топ фризьор в Мърфи (на последното място не ходя откакто се оляха с реклами чрез инфлюенсъри, мен този подход ме отблъсква като клиент). Скандално е, че за тази цена в Cococ последния път бретонът ми беше подстриган накриво, да не говорим, че всеки път ме караха да ставам права, за да ми доорежат косата - за мен е непримливо клиентът да прави такива гимнастики, все пак виждаме, че има хора, които се справят отлично и без прилагане на този подход.
На маникюр не съм ходила, за моите разбирания сумата от 50 + за маникюр е прекалено. Моя приятелка по едно време ходеше на маникюр и педикюр. Наистина, харесва ми, но не мога да си кривя душата - в кварталния салон, точно до нас, момичетата се справят не по-зле, но на двойно по-ниска цена (а и горе-долу това е средната за София май, около 30 за гел лак). Та навява ме мисълта, че и във фризьорския салон, и в този за маникюр се поддържат високи цени, за да се покриват рекламите. Или с други думи, ние, които си плащаме, плащаме и на тези, които през 2-3 седмици непременно си показват новия лак. В съвкупност с това, че на въпросните дами салонът им е на разстояние половин София, няма как да не мисля, че си е баш ангажимент за реклама  (едната ми е в квартала, що не ходи в хубавия салон, където аз - всеки може да си направи предположение).
В обобщение - и да ми беше в квартала, не бих ходила повече - като услуга не се предлага нищо извънредно, но за сметка на това цените са надути.  Като потребителски опит, вън от конкретните услуги, също не съм била във възторг - питат те шаблонно всеки път искаш ли кафе или вода, ама не е изключено да забравят да ти направят кафето (личен опит), плюс забавяне с 15 мин. на записан час, плюс че едната фризьорка ми философстваше и ми надуваше главата (другото момиче беше много приятно).
Та затова от 2019 не ходя там. За сметка на това много се впечатлявам от места, където с фризьора водя разговори за структурата на косъма, за плътността на косата ми и получавам научно обяснение (!) кои продукти са подходящи за мен - като текстура, серия, дори марка. Изобщо - съчетание от професионализъм, страст към професията, индивидуален подход, интелигентно излъчване. Ама тея места не залагат на реклами. Може би, защото нямат нужда Wink

# 57
  • Мнения: 2 846
Някой скоро да е ползвал фризьорските услуги на салона, да ме ориентира за цени на подстригване, кичури и цялостно дали е ОК обстановката, откакто сляха двата салона. Имам подарък ваучер за 100 лв., тъй като приятелите, които ми го подариха, знаеха, че преди пандемията ходех дълго време при тях на маникюр и педикюр. Да, ама екипът им вече не е същият, правя си ноктите на друго място, и май предпочитам да го използвам за фризьор или продукти.

# 58
  • Мнения: 3
Ползвах услугите на салона няколко години и наскоро реших пак да го посетя след едногодишна пауза.За съжаление останах безкрайно разочарована след сливането на двата салона.Бях само за подстригване и резултатът беше окей,но отношението към клиентите ме изненада.Изглеждаше,че целият персонал беше отишъл там да пие кафе и пуши цигари,подхвърляне на неуместни шеги и кикотене на висок глас също,вече го няма личното отношение,което предлагаха преди.Общо взето,човек отива на такъв тип процедури и да си отдъхне и почине,да му е приятно,аз такова нещо не усетих.Преди питаха дали искаш нещо за пиене(кафе,вода),сега няма нищо такова.Дамата на рецепция е доста недружелюбна,същото се отнася и за комуникацията по телефон.Цените са високи и не мисля,че обслужването отговаря на тях.На всичкото отгоре вече нямат и пос терминал,а ако си правите нещо повече от подстригване се плаща трицифрена сума,не всеки носи толкова пари в брой.Ако исках подобен тип отношение щях да посетя кварталния салон...Има други топ салони в София,където ще дадете същите пари,но ще бъдете много по-удовлетворени и доволни след посещение.

# 59
  • Berlin
  • Мнения: 11 244
Ами да, напр. Stephan, който е няколко метра по-надолу. 😀
Сега настрана от рекламата, но мисля, че в един момент по такива места са любезни само с редовни клиенти и новите не получават същото отношение.

Общи условия

Активация на акаунт