Huawei

  • 9 246
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте! Искам да попитам понеже се двоумя коя марка да избера, Huawei или Lenovo, Много хубави отзиви чувам за Huawei напоследък, бихте ли ми дали съвет? Hug

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 824
Моя Huawei за един месец два пъти беше на сервиз.

# 2
  • Мнения: 2 299
Имам телефон Huawei G7 от март месец тази година. Много съм доволна от телефона, бързо работи, не ми е забивал. А на Lenovo  имам лаптоп от 3 години, на втория месец се развали, дъното беше изгоряло, обадих се в леново бг дойде куриер взе го след около седмица ми го донесоха, нямам ядове от тогава.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 824
Zlatina Manolova,KaPaMeJl всичко е на късмет.

# 4
  • Мнения: 2 299
Zlatina Manolova,KaPaMeJl всичко е на късмет.
И това го има. Но зависи и от потребностите. Ако търсиш телефон с добра камера - това не е нито huawei, нито lenovо.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 824
Моя Huawei за един месец два пъти беше на сервиз.

Днес отново е на сервиз.

# 6
  • Мнения: 11
Huawei или Lenovo??? Това звучи като прахосмукачка или косачка!!! Не е важна в случаят марката, така де гледай характеристиките, защото каквато и да е марка, ако 20 минути ще се бави, за да влезеш в контакти просто няма смисъл. Ако си се спряла на дадени модели не е забранено да ни питаш за мнението си, защото все пак ако един iPhone и някой Samsung телефон са на една цена не е важна толкова класата, колкото характеристиката му.

# 7
  • Мнения: 17 986
И аз се възползвам от темата с въпрос за Huawei P8 Lite, какво ще кажете за този конкретен модел?

# 8
  • Мнения: 5 128
И аз се възползвам от темата с въпрос за Huawei P8 Lite, какво ще кажете за този конкретен модел?
Интересувам се от точно този модел - Huawei P8 Lite. Колебая се между него и Lenovo C60. Ще съм благодарна за компетентно мнение  Peace

# 9
  • Мнения: 411
И аз се възползвам от темата с въпрос за Huawei P8 Lite, какво ще кажете за този конкретен модел?
Интересувам се от точно този модел - Huawei P8 Lite. Колебая се между него и Lenovo C60. Ще съм благодарна за компетентно мнение  Peace

Huawei

# 10
  • Мнения: 5 128
И аз се възползвам от темата с въпрос за Huawei P8 Lite, какво ще кажете за този конкретен модел?
Интересувам се от точно този модел - Huawei P8 Lite. Колебая се между него и Lenovo C60. Ще съм благодарна за компетентно мнение  Peace

Huawei
Вече даже си го взех  Mr. Green

# 11
# 12
  • Мнения: 5 128
Още не съм сменила сим картите, но като камера поне е страхотен. Бързо отваря и в интернет Peace

# 13
  • Мнения: 411
И аз се възползвам от темата с въпрос за Huawei P8 Lite, какво ще кажете за този конкретен модел?
Интересувам се от точно този модел - Huawei P8 Lite. Колебая се между него и Lenovo C60. Ще съм благодарна за компетентно мнение  Peace

Huawei
Вече даже си го взех  Mr. Green
Браво

# 14
  • Мнения: 5 249
Не мога да не споделя тази оферта за покупка на телефона Huawei P8 Lite.
Крайна цена: 260лв!
Отключен към всички оператори, но... е с една SIM карта, но и затова има решение. С една врътка и втората SIM ще работи.
Цаката е, че се купува от Англия и с превозвач се доставя до България. Преди години, когато излезе първата версия на Moto G така се купуваше, но от Tesco и нямаше проблем, а и тогава телефона беше заключен към  Vodafone, но срещу £1 от ebay се отключваше.
Онлайн магазина е http://m.carphonewarehouse.com/mt/www.carphonewarehouse.com/mobi … me=Huawei+P8+Lite важно е да изберете опцията Pay As You Go, което ще увеличи цената с £10(крайната цена е базирана и на тази подробност). Аз избрах Vodafone. Така телефона е с цена £89.99 + £10 за Vodafone = £99.99, което към днешен ден по курса на моята банка е 252лв.! Превозвачите взимат 2-3лв/кг от Англия до БГ + 4-5лв за Еконт/Speedy до ваш адрес в БГ и ето цената става към 260лв.
За теста използвах превозвача UktoBg(Габиели) http://www.uktobg.com/how-it-works.html онлайн магазина ми искаше мобилен телефон(задължителен е) дадох този на UktoBg. Всичко мина и стигнах до последната стъпка - плащането и там спрях, защото нямам нужда от нов телефон. Това е темата с превозвачите, ако искате да изберете друг http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=813245.0
За да може да се ползват и двете SIM карти се следва упътването от този линк http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=63654581&postcount=182 Изглежда сложно, но по-скоро отнема време, а не е трудно.
Хубавото е, че не пътува от Китай и всичко е сигурно. Има гаранция, но не знам дали би се обслужвала в България или само в Англия. Трябва да се пита допълнително Huawei.

Общи условия

Активация на акаунт