Зъболекари в Бургас - тема № 2

  • 144 673
  • 554
  •   2
Отговори
# 405
  • Мнения: 399
Здравейте можете ли да ми препоръчате кадърен лекар в Бургас който може да прави кореново лечение?
Става въпрос ,че преди 7 месеца уж преминах през такова но се оказа ,че от 3те канала само единия запълнен и то не изцяло! Ходих на преглед при дoста известна докторка тука в града казват,че била най добрата в един вестник и там ми казаха ще трябва лечение да се махне пломбата да се запълнят другите канали и обратно но цената ми прозвуча малко сериозна не знам и аз не разбирам може би заради оборудването! Ако някой е имал сходен проблем и е приминал през това ще съм му благодарен ако сподели мнение! Благодаря.
Стоян Карауланов е вашия човек ! Имах незапълнени докрай канал от друг зъболекар и Карауланов ми махна изцяло старото лекарство от каналите и запълни на ново каналите ,при това перфектно ! Наскоро ходих при друг зъболекар и ми каза ,че са запълнени идеално ! Малко по-скъпичко е ,но определено си заслужава . Някъде между 350-400 май ми беше излязло ,ще ви заблудя ,тъй като беше преди 3 години

Обадих се днеска и запазих час за 19 август, нямаше по - ранен от тази дата , надявам се да оправи зъба ми , благодаря!
Ще го оправи ! Изключителен специалист е ,доверете му се ! Знам ,че е скъпо ,но поне ще ви е мирна главата след това . Ако се сетите ,драснете отново ,след като мине всичко и се успокоят нещата при вас

# 406
  • Мнения: 37
Здравейте, може ли някой да ми препоръча пародонтолог,имам отдръпване на венец и искам да посетя специалист. Благодаря предварително

# 407
  • Мнения: 23
Знаете ли зъболекар, който е добър в мостовете? Имам мост, правен преди 20 години, който е за смяна. Чудя се при кого да отида, защото сегашната ми зъболекарка няма много опит в това.

# 408
  • Мнения: 1 750
Знаете ли зъболекар, който е добър в мостовете? Имам мост, правен преди 20 години, който е за смяна. Чудя се при кого да отида, защото сегашната ми зъболекарка няма много опит в това.
Д-р Партенов,  това му специалността.

# 409
  • Мнения: 23
Знаете ли зъболекар, който е добър в мостовете? Имам мост, правен преди 20 години, който е за смяна. Чудя се при кого да отида, защото сегашната ми зъболекарка няма много опит в това.
Д-р Партенов,  това му специалността.

Сега търсих телефон и координати на др Партенов- стори ми се много млад...
Аз си мислех да ходя при Карауланов, но изчетох назад темата и имаше и доста негативни коментари... Чудя се още.
Мостът ми беше правен от др Коларов- той навремето беше добър стоматолог. Чувала съм, че и синът му е зъболекар, но нищо не знам за работата му.

# 410
  • Мнения: 1 750
Скрит текст:
Знаете ли зъболекар, който е добър в мостовете? Имам мост, правен преди 20 години, който е за смяна. Чудя се при кого да отида, защото сегашната ми зъболекарка няма много опит в това.
Д-р Партенов,  това му специалността.

Сега търсих телефон и координати на др Партенов- стори ми се много млад...
Аз си мислех да ходя при Карауланов, но изчетох назад темата и имаше и доста негативни коментари... Чудя се още.
Мостът ми беше правен от др Коларов- той навремето беше добър стоматолог. Чувала съм, че и синът му е зъболекар, но нищо не знам за работата му.
За мен възрастта не от значение, има "стари" стоматолози които лекуват както са учили преди 20-30г.
Медицината постоянно се развива и ако един лекар не в крак с новостите, лечението му може да помогне, но може и да навреди.
Патила съм от подобен.

Мога да ви препоръчам и д-р Стефанов(ул.Македония), за д-р Карауланов е ясно, добър е, но и много натоварен от към пациенти.

# 411
  • Мнения: X
Здравейте. Въпросът ми е към тези, които скоро са правили металокерамична коронка. На каква цена ви я направиха и при кой зъболекар?
Другият ми въпрос е относно частична протеза. Нещо по-модерно от плакова протеза, като за по-млад човек. Имате ли мнение за т.нар. силиконови протези?

# 412
  • Бургас
  • Мнения: 85
Здравейте! Оставям нещо, което срещнах като реклама и мисля, че ще е полезно Simple Smilehttps://promo.osemdental.com/

# 413
  • на вълнолома
  • Мнения: 165
Здравейте!
Виждам, че в темата не е публикувано отдавна и е за зъболекари, но се интересувам дали има някоя мама, чието дете е било или е при Ивелина Митева и е носило експандер (разширител за горната челюст ).

# 414
  • Мнения: 920
Здравейте, бихте ли ми препоръчали добър хирург за вадене на мъдрец ?

# 415
  • Бургас
  • Мнения: 4 064
Георгиев в Стоматологията

# 416
  • Мнения: 316
Здравейте, бихте ли ми препоръчали добър хирург за вадене на мъдрец ?
АКо не Ви е късно, аз вадих миналата година при др Маджаров в клиниката му в М.Рудник. При мен беше сериозна и заплетена ситуация, а той се справи доста добре Simple Smile

# 417
  • Мнения: 920
Точно при него ходих. Много добър, препоръчвам го с 2 ръце .

# 418
  • Мнения: 5
Здравейте ! Препоръчайте ми добър специалист за поставяне на импланти !

# 419
  • Сливен
  • Мнения: 825
Точно при него ходих. Много добър, препоръчвам го с 2 ръце .
Работи ли по ЗК и ако не е тайна колко струваваденето на мъдрец при него без усложнения

Общи условия

Активация на акаунт