Зъболекари в Бургас - тема № 2

  • 144 735
  • 554
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 110
Здравейте, някой да си е правил бондинг или фасетки в Бургас и доволни ли сте?

# 436
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
Момичета имам за вадене 3 корена на горната челюст са . Видях ,че се предлагат силиконови протези и ще сложа такава , тъй като нямам достатъчно финанси за други зъби ,а не мога нито да се смея ,ни да говоря- вижда се празната уста .
Аз съм от най -страхливите пациенти, трябва ми някой  ,който използва упойка по много и да не ми се държи с насмешка .
Няма да ползвам здравна каса  , за това и ще е чудесно  ако  работи на човешки цени - най-спешно ми е ваденето .

# 437
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Момичета имам за вадене 3 корена на горната челюст са . Видях ,че се предлагат силиконови протези и ще сложа такава , тъй като нямам достатъчно финанси за други зъби ,а не мога нито да се смея ,ни да говоря- вижда се празната уста .
Аз съм от най -страхливите пациенти, трябва ми някой  ,който използва упойка по много и да не ми се държи с насмешка .
Няма да ползвам здравна каса  , за това и ще е чудесно  ако  работи на човешки цени - най-спешно ми е ваденето .
Двама са челюстните хирурзи в Бургас, при нито един не бих се престрашила да отида. Имах зъб за вадене, мъдрец горен, отидох в София. За нищо на света не бих рискувала тук. Единият е Георгиев, караги на конвейн в Стоматологията. Другия Маджуров в Меден рудник, леле мале е той. Като от филм на ужасите.

# 438
  • Мнения: 408
Аз съм вадила мъдрец при др Димитров /вече не работи/ и 6-ти долен при др Митев- никъде не съм имала проблем. Много бързо и без проблем ми ги извадиха. Преди години вадих мъдрец при зъболекарка в Славейков, дори не помня как се казваше-също без проблем. Според мен е важно да имате доверие на зъболекаря и да мислите, че всичко ще мине бързо и леко. Един зъболекар за някой е идеален, за друг- ужасен. Важно е доверието. Аз съм виждала един от тези, които ми вадиха зъб, как повече от 30-40 мин вадеше на едно момче и не успяваше, на мен го извади на мига. Всичко е индивидуално. Успех!

# 439
  • Бургас
  • Мнения: 6 882
Двама са челюстните хирурзи в Бургас, при нито един не бих се престрашила да отида. Имах зъб за вадене, мъдрец горен, отидох в София. За нищо на света не бих рискувала тук. Единият е Георгиев, караги на конвейн в Стоматологията. Другия Маджуров в Меден рудник, леле мале е той. Като от филм на ужасите.

Много повече са хирурзите в Бургас, не само двама. Аз съм ходила при Радев. Доволна съм. Малко е скъпичко при него. В Меден Рудник има и един Маджаров. Него не знам как е.

# 440
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Двама са челюстните хирурзи в Бургас, при нито един не бих се престрашила да отида. Имах зъб за вадене, мъдрец горен, отидох в София. За нищо на света не бих рискувала тук. Единият е Георгиев, караги на конвейн в Стоматологията. Другия Маджуров в Меден рудник, леле мале е той. Като от филм на ужасите.

Много повече са хирурзите в Бургас, не само двама. Аз съм ходила при Радев. Доволна съм. Малко е скъпичко при него. В Меден Рудник има и един Маджаров. Него не знам как е.
Маджаров е този в Меден рудник. Всъщност може и да има някакви други хирурзи, аз като проверявах бяха тези двама. После чух за Радев. Но, разбира се всеки решава за себе си. Мъдрецът, който трябваше да вадя беше с корени близо до синуса. Изобщо не исках да рискувам тук. А и няколко зъболекари в Бургас, които се занимават с вадене на мъдреци, след като видяха снимката ми отказаха. Иначе за скъпо не знам колко да е скъпо. Един ми иска 40 лева, друг 80. В София  платих 130 за вадене и шевовете.

# 441
  • Бургас
  • Мнения: 87
Здравейте,
така нахлувам в темата, но имам проблем в момента и съм афектирана
За ваденето на мъдрец си зависи от зъба и състоянието, моя ми го извади най обикновен зъболекар с едно движение за 5 лв.
Та, заради този Радев, защото в този смотан град БУргас, има по 1 свестен лекар за всяко нещо, тръгнах да ходя на зъболекар в клиника О. сем, защото той извършва хирургични интервенции там, и страшно съжалявам
Вече 1 месец ходя - то сме до никъде , кога ще стигнем до хирурга , не знам
Имам киста на венеца, която трябва да се отстрани
Няма часове, дават ти един, следващия след 2 седмици, отменят часове, изобщо - регистратурата им е отчайваща.
За 1 месец сме махнали коронка и щифт, това нормално ли е?
Да бях отишла в София - за 2 дни сигурно щяхме да приключим. Дори и 3 пъти повечр пари да дам, тук ми скъсаха нервите.

# 442
  • Бургас
  • Мнения: 6 882
Къде се намира тази клиника? Радев има кабинет на една пресечка ва Гурко. Или вече не е там?

# 443
  • Бургас
  • Мнения: 87
Къде се намира тази клиника? Радев има кабинет на една пресечка ва Гурко. Или вече не е там?
Да, знам за кабинета му на Гурко, там ходих първо, но понеже това е киста на зъб с коронка, трябва да се махне коронка, щифт , да се прелекуват каналите, да се запълнят и тогава да се намеси хирург, за да не търча от зъболекар на хирург, да си уговарям сама часовете, се нсочих към клиниката, където да е уговорено всичко между тях,координирано. Ужасно съм недоволна до този момент - много бавно става всичко и не координирано.
Клиниката е на Републиканска в началото, от към Златна Рибка.
А мислех да ходя при Калоянов, поне е до нас, досега сигурно щях да съм приключила.
Със сигурност коронката след това ще я правя другаде, няма да ви казвам - имам час,отивам, 15-30 минути закъснение, емии.....не става така...

# 444
  • Мнения: 6 703
Съвсем случайно видях как Радев е поставил имплант. Аз, която не съм зъболекар знам, че трябва да се направи костозаместване и т.н. Импланта беше сложен в стопената кост и стоеше мн странно. Не бих отишла при него. И общо взето се старая да избягвам подобни клиники като О.сем, Бургасдент и т.н.

# 445
  • Бургас
  • Мнения: 87
Да, и аз вече ще ги избягвам, само да ми махне кистата, за имплант не бих отишла при него
Но това си е чисто рязане, няма как, нужен ми е хирург, този съм избрала в Бургас, надявам се поне това да се получи нормално

# 446
  • Мнения: 6 703
Само Радев ли е лицево-челюстен хирург в Бургас?
Вече за всяко нещо трябва да пътуваме...

# 447
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Да, и аз вече ще ги избягвам, само да ми махне кистата, за имплант не бих отишла при него
Но това си е чисто рязане, няма как, нужен ми е хирург, този съм избрала в Бургас, надявам се поне това да се получи нормално
Ето, за това говоря. Трагедия е тук, това е положението. Имах подобен проблем с зъб, горе до кучешкия. За кореново лечение. Тук поне трима искаха да го вадят, как пък не. Започнах релечението в София. Беше една адска зима, сняг, пътувах два пъти до там за лечението и после тук само трябваше да ми направят три процедури с ток и веднага след това да се запълнят корените. "Все толкова би трябвало да се справят" - каза ми зъболекарката в София. Да, ама не. В Бургас дент направих йонофорезата /оказа се, че на две-три места само я правят в целия град/, но категорично отказаха да ми запълнят каналите, а това се прави до 24 часа, за да са стерилни. За късмет затвориха магистралата, заради снегонатрупване. Как ли моята зъболекарка не ги моли в Бургасдент, не и не. Едва намерих една стоматоложка в друга клиника, която ги запълни и ме спаси. Но общо взето съм приключила със стоматологичните услуги в Бургас.

# 448
  • Бургас
  • Мнения: 87
Да, и аз вече ще ги избягвам, само да ми махне кистата, за имплант не бих отишла при него
Но това си е чисто рязане, няма как, нужен ми е хирург, този съм избрала в Бургас, надявам се поне това да се получи нормално
Ето, за това говоря. Трагедия е тук, това е положението. Имах подобен проблем с зъб, горе до кучешкия. За кореново лечение. Тук поне трима искаха да го вадят, как пък не. Започнах релечението в София. Беше една адска зима, сняг, пътувах два пъти до там за лечението и после тук само трябваше да ми направят три процедури с ток и веднага след това да се запълнят корените. "Все толкова би трябвало да се справят" - каза ми зъболекарката в София. Да, ама не. В Бургас дент направих йонофорезата /оказа се, че на две-три места само я правят в целия град/, но категорично отказаха да ми запълнят каналите, а това се прави до 24 часа, за да са стерилни. За късмет затвориха магистралата, заради снегонатрупване. Как ли моята зъболекарка не ги моли в Бургасдент, не и не. Едва намерих една стоматоложка в друга клиника, която ги запълни и ме спаси. Но общо взето съм приключила със стоматологичните услуги в Бургас.
И какъв им беше проблема със запълването на каналите? Не могат ли, какво?

# 449
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Да, и аз вече ще ги избягвам, само да ми махне кистата, за имплант не бих отишла при него
Но това си е чисто рязане, няма как, нужен ми е хирург, този съм избрала в Бургас, надявам се поне това да се получи нормално
Ето, за това говоря. Трагедия е тук, това е положението. Имах подобен проблем с зъб, горе до кучешкия. За кореново лечение. Тук поне трима искаха да го вадят, как пък не. Започнах релечението в София. Беше една адска зима, сняг, пътувах два пъти до там за лечението и после тук само трябваше да ми направят три процедури с ток и веднага след това да се запълнят корените. "Все толкова би трябвало да се справят" - каза ми зъболекарката в София. Да, ама не. В Бургас дент направих йонофорезата /оказа се, че на две-три места само я правят в целия град/, но категорично отказаха да ми запълнят каналите, а това се прави до 24 часа, за да са стерилни. За късмет затвориха магистралата, заради снегонатрупване. Как ли моята зъболекарка не ги моли в Бургасдент, не и не. Едва намерих една стоматоложка в друга клиника, която ги запълни и ме спаси. Но общо взето съм приключила със стоматологичните услуги в Бургас.
И какъв им беше проблема със запълването на каналите? Не могат ли, какво?
В Бургас дент зъболекарката си призна чистосърдечно, че не може. Което е абсурд. Друга каза, че не иска, защото не лекува тя зъба, може и да си е права, не знам. Но бях в тотална безизходица. И от тогава съм си казала край с тая сага. Вадене на зъби, кореноволечение, йнофореза, нищо повече тук. Смела сте да ходите в Бургас на зъболекар за проблем с киста.

Общи условия

Активация на акаунт