Зъболекари в Бургас - тема № 2

  • 143 584
  • 554
  •   2
Отговори
# 480
  • Мнения: 182
Здравейте.
Събирам мнения за добри клиники за зъбни импланти в Бургас.
Понеже ще се прави цяла челюст , ще се радвам да дадете отзиви и да ме насочите към кого да се обърна.
Благодаря

# 481
  • Мнения: 2 838
Аз имам записан час за поставяне на един имплант след 2 седмици. Мога да дам мнение след това.
Каква е цената за цяла челюст?

# 482
  • Мнения: 182
Аз утре съм на консултация и ще видим каква ще е крайната цена .
Имате ли мнение за клиника О.сем и др Стамболиев?
Там си записах час да видя какво ще кажат . Искам да събера няколко мнения .Иначе съм се насочила към метода all on 4 ,като най бюджетен вариант

# 483
  • Мнения: 3 953
Какъв е този метод може ли да разясните?

# 484
  • Мнения: 182
Това са импланри с моментно натоварване .
Поставят се 4 броя в една челюст а върху тях цял мост от 12 зъба .
Незнам дали го обясних добре.
В Интернет има много информация ако се интересувате .Обявените цени варират между 4 и 6 хиляди за една челюст.
Ако желаете утре след прегледа ще дам повече информация какво са ми казали и цена за Бургас.

# 485
  • Бургас и предградието
  • Мнения: 40
Моля ,препоръчайте ми качествен зъболекар в жк. Славейков .

# 486
  • Мнения: 639
Минавам да похваля доктор Ивелина Христова.
Моя приятелка, която също като мен живее във Варна на няколко пъти ходи до Бургас, за да отиде при нея.
Единия път й затвори диастемата между първите два горни зъба чрез бондинг. Изглежда отлично.
Втория път ходи при нея, за да й изгради мостче от фибровлакна, благодарение на което нуждата от имплант, заради извадения й кътник отпадна. Също изглежда отлично.
В Инстаграм страницата си редовно публикува снимки на работата си, ами .. бива си я.
Доколкото знам е добър детски стоматолог, също.

# 487
  • Мнения: 1 684
Здравейте, моля да ми препоръчате зъболекар в Меден Рудник? Приятелка ми каза за др.Стойкова, някой ходил ли е при нея?

# 488
  • Мнения: 2 838
Здравейте, моля да ми препоръчате зъболекар в Меден Рудник? Приятелка ми каза за др.Стойкова, някой ходил ли е при нея?

Препоръчвам д-р Иван Ангелов в Easy Dent.

# 489
  • Мнения: 12
Някой има ли опит с О.сем и в частност смяна на коронка?
Търся и отзиви за д-р Ивелина Христова.

# 490
  • Мнения: 639
Някой има ли опит с О.сем и в частност смяна на коронка?
Търся и отзиви за д-р Ивелина Христова.

Няколко коментара по-нагоре съм написала мнение за доктор Христова.

# 491
  • Мнения: 12
Здравейте,

В доста скъпата и рекламирана клиника Осем отидох за вадене на зъб. При воденето д-р Стамболиев ми счупи и съседния зъб непоправимо, и вече и той е за вадене. Според мен беше от немърливост и отегчение от работата, претупа ме и изобщо не се постара.. За това удоволствие платих близо 200 лв.

Другата лекарка, която ви съветвам задължително да избягвате е Николова, кабинетът и е на ул Юрий Венелин, жената има много пациенти, за съжаление, и винаги бърза, претупва те, и прави непоправими грешки . Отидох да ми лекува кариес, а тя ми съсипа зъбите, направи ми дупка между зъбите, вследствие на което трябваше да вадя единия, и така се озовах при Стамболиев в Осем, с идеята, че отивам на качествено място.. Не се лъжете, клиниката е само много реклама, претенции и високи цени, които не са оправдани абсолютно с нищо.

Това са ми ужасно злополучните опити със зъболекари в Бургас, които ми съсипаха зъбите, а се очаква да ги лекуват..
Имам добро впечатление само от д-р Карауланов, каквото ми е правил досега не е мръднало и не съм имала никакъв проблем. При него съм правила само кариеси, по-сложни неща не съм, но човекът си свърши работата перфектно, за разлика от Николова. А колкото до цените, тези, които ми съсипаха зъбите, също са с доста високи цени, Осем дори прекалено високи, но това изобщо не е гаранция за качество, за съжаление.

Късмет, момичета, темата е полезна, със здравето ни шега не бива.. Дано да помогна на някого с личния ми злополучен опит да отсее тези доктори, за които здравето ни е шега..

Последна редакция: пт, 06 яну 2023, 09:52 от Ваня Бонева 732756

# 492
  • до морето
  • Мнения: 149
Здравейте! Някой правил ли си е порцеланови фасети в Бургас? Търся добър стоматолог с опит при фасетите.

# 493
  • Мнения: 26
Здравейте,
моля за препоръка за зъболекар опитен с алергични хора ,също  е задължително да работи с микроскоп.Положението е сложно има образуван камък или така наречени дентикли в корена на зъб .
Благодаря!

# 494
  • Мнения: 1 738
Д-р Станислав Стефанов на ул. „Македония“ 46 работи с микроскоп, но за алергии не съм сигурна.

Общи условия

Активация на акаунт