Всичко за Instagram / Инстаграм – 1

  • 117 525
  • 737
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5 243
Здр,
Възможно ли е да се разбере IP адреса ми, ако са докладвали профила ми в инстаграм?
Екипа на Instagram ти знае IP адреса и всичко останало. Другите потребители не го знаят.

# 271
  • Мнения: 4


Здр,
Възможно ли е да се разбере IP адреса ми, ако са докладвали профила ми в инстаграм?


Екипа на Instagram ти знае IP адреса и всичко останало. Другите потребители не го знаят.
Да така е, но когато се докладва даден профил на екипа на инстаграм, как процедират те? Май дават АйПи адреса на човека който се оплаква?

# 272
  • Мнения: 6 167
Не.Нищо не дават

# 273
  • Варна
  • Мнения: 737
Имам проблем с Инстаграм-а. Не ми даваше да щача стори,актуализирах го,растартирах телефона,заже го деинсталирах и после пак го инсталирах. Влязох в другия си профил,но пак е същото...неуспешно обновявяване на информационния блог. При вас така ли е?

# 274
  • Мнения: 5 719
И при мен постоянно дава неуспешно обновяване, явно има бъг.

# 275
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
И инстаграм и фейсбук цял ден са с подобни проблеми. Според съобщението на фейсбук оптимизирали нещо по данните на профилите.

# 276
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
И при мен днес са бъгави фб и инстаграм. В началото си мислех, че проблемът е в интернета.

# 277
  • Мнения: 1 260
И при мен нещо не е наред показва ми ,че имам две нови съобщения,а като влязох в приложението няма нищо ново.

# 278
  • Мнения: 5 719
Как се трие чат в Инстаграм? 😀

# 279
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
В списъка с чатове, задържаш на самият чат и ти се появява опция за изтриване. По същият начин се прави и заглушаването.

# 280
  • Мнения: 1
Здравейте!
Имам проблем с влиизането в инстаграм от приложението на телефона от компюлтър и друг телефон става но от моя не.
Някои има ли идея какво да правя

# 281
  • Мнения: 1
Здравейте, от скоро имам много странен проблем с инстаграм, когато отида на дадено стори на дадения човек, на който сторито му включва "въпроси" и като тръгвам да задавам определен въпрос и натисна отдолу на емоджитата директно ме изхвърля от натискането на прозорчето за въпрос... Съвети моля

# 282
  • Мнения: X
Здравейте аз имам един въпрос.. как да видим кой ни е гледал профила?

# 283
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Няма опция да ти покаже кой ти е гледал профила.

# 284
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
Здравейте аз имам един въпрос.. как да видим кой ни е гледал профила?

Аз си изтеглих една програма Unfollowers, която има раздел Stalkers, т.е кой е посетил последно профила ти, но не знам колко работи... излизат ми разни последователи, че са прегледали профила ми, но кога не пише.

Общи условия

Активация на акаунт