Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 дек. 2015, 23:43 ч.

Всичко за Instagram / Инстаграм – 1

• 84 924
  • 545
  •   1
Отговори
# 540
Здравейте, ако превключва към бизнес акаунт, мога ли да се върна обратно и какво накратко са преференциите на бизнес акаунта?
Можеш да видиш статистика на посещенията. По принцип може да минеш на creator account, те там са много подразделяния и е нещо средно между бизнес и личен. Хем виждаш статистиките, хем не си бизнес.

# 541
Моля, кажете как се прави това нещо -  Споделите Instagram story като тагнете @..... и профила трябва ли да ми е публичен  в този случай?

# 542
  • София-Младост
Моля, кажете как се прави това нещо -  Споделите Instagram story като тагнете @..... и профила трябва ли да ми е публичен  в този случай?
Това в игрите го правят понякога, снимката да се сподели във вашето стори. От стрелкичката под снимката
и би трябвало да ви даде опция да го споделите в стори. След това върху снимката да изберете отбелязване, или започвате да пишете @името на инстаграма на човека/страницата.

# 543
Благодаря! Преборих се с едно Simple Smile  А от комп става ли?

Последна редакция: пт, 03 юли 2020, 16:36 от Пухчо1

# 544
  • до морето
Благодаря! Преборих се с едно Simple Smile  А от комп става ли?
От компютър не можеш да пускаш сторита, не ти дава такава опция изобщо. Само да го препратиш като съобщение и още няколко. Ето това излиза:

# 545
Да и аз само до това достигам...Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт