Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Всичко за Instagram / Инстаграм – 1

• 86 310
  • 573
  •   1
Отговори
# 570
bubka:)
Има и вариант някой да е докладвал профила и...дори и с измислена причина, да е хакнат..не знам, свидетел съм била на това при доста следвани един-два профила.
Като влезеш в профила и изписва ли че има публикации и последователи...

И аз си мислех,че е докладван.И дори имам заподозрян😬 Значе,като изпиша името на профила и ми дава,че "Потребителят не е намерен"...Само това...

# 571
  • София-Младост
Значи или е блокиран, или тя го е изтрила. Ако беше заключен, щеше да го виждаш, че го има, но без снимките. Но ти това май го знаеш:)

# 572
Значи или е блокиран, или тя го е изтрила. Ако беше заключен, щеше да го виждаш, че го има, но без снимките. Но ти това май го знаеш:)
Хм.Кофти.Вече 5ти ден я няма☹😟Да питам още нещо.Ако искам да се отърва от един човек(натрапник),ако преименувам акаунта си и го разпоследвам,също го махна от последователи,той дали пак ще ме намери?Ако ме търси по старото име,дали инстаграм ще му покаже,че ме няма вече или ще ме покаже с новото име?Не искам да блокирам човека, ще ме намери от друг негов акаунт.Решението е смяна на името.Обаче дали ще се получи?

# 573
  • Street of Dreams
Притеснявам се за един приятел. От два дни му е изключен телефона и не получава и никакви съобщения. Миналата седмица коментирахме нещо в Инстаграм и в полето със съобщенията пишеше кога е на линия (е момента, днес, вчера). Днес погледнах и ми пише - преди 4 седмици. Може би съвпада с последните ни DM?, но не е минало толкова време, откакто е бил на линия. Не разбирам този алгоритъм?

Общи условия

Активация на акаунт