Шеста тема на чакащите

  • 505 440
  • 5 022
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 436
Да получихме предложение за момче на 1,3 месеца майка с ромски произход, баща неизвестен намиращо се в дом в гр. Дебелец. Лъчезарно дете, повече хареса мъжът ми. Харесахме го и ще го вземем.

Честито. Не се притеснявай, че е харесало повече мъжа ти. Ще свикне сладурчето и с теб, ще видиш. Много се радвам.

# 511
  • Мнения: 16
Благодаря!

# 512
  • на 4-ия етаж до асансьора
  • Мнения: 621
doc.kris честито!!! Много да ви радва малкото сладурче!!!
Момичета и момчета бухвам се и аз при вас! Вчера подадох документи за осиновяване и тепърва ми предстои проучването от социалните.Още съм леко под пара...ма де да видим!
Хубав ден на всички!!!  Hug

# 513
  • Мнения: 6
Успех и кратко чакане.

# 514
  • Мнения: 140
Здравейте .Реших да се запиша и аз при вас в тази тема на чакащите .
Моите предпочитания са до 4 г без ясно изразени ромски черти и с лечимо заболяване/по възможност на джоба ни естествено/, или без най- добре разбира се:Д Hug

От 4 месеца чакам и до момента имахме 1 предложение но това детенце не беше нашето .
Вие от колко време чакате какви са ви предпочитанията вярвате ли че ще ви изберат за предложение вашето дете?
Малко трудно ми се струва някой друг да върши работата на истинския щъркел ,който носи биологичните бебчета  Grinning,че и да прави правилния избор . bouquet

# 515
  • Мнения: 256
Всички, които си имаме вече НАШИТЕ деца, можи би сме изключение и само при нас щъркела е донесъл това, което трябва.  Laughing  Hug
Зависи кой как гледа на ситуацията. С този, с когото трябва да се срещнеш в живота, ще се срещнеш по един или друг начин. Дано скоро да ни напишеш колко е умен щъркела и как точно твоето дете ти е донесъл.  bouquet

# 516
  • Мнения: 140
Милички току що се регистрирах и телефона ми звъна седя с насълзени очи не зная дали ще ми повярвате но получих предложение.Стискайте палци това да е нашето бебе .Не зная как ще дочакам следващата седмица !
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 517
  • Мнения: 256
Видя ли, че щъркела добре се ориентира? Дано да е вашето детенце!  Heart Eyes

# 518
  • Мнения: 140
Ама аз само го споменах и  той в този момент ни е избрал !!!!!!!!!!!!!!
Силно се надявам да няма нищо притеснително този път стискайте ни палци като се срещнем с бебо да си кажем това е той и да се влюбим в него и да станем вече трима ,че от доста време чакаме товаю да се случи Heart Eyes

Последна редакция: пт, 16 сеп 2016, 16:09 от Бебу

# 519
  • Мнения: 140
Цвети ти какво детенце осинови на каква възраст и етност е, слуша ли те?
Ще ви напиша всичко и дано да не ми се падне някой карък но и такъв да е важно е какво ни е донесъл:Д.Ние до скоро си приказвахме с мъжа ми ,че нашия щъркел е объркал пътя и че никаква не я върши.Скоро ще разберем какво ни е приготвил този път.

# 520
  • Мнения: 256
Към момента на осиновяването беше на година и три месеца. Сега вече е на две години и пет месеца. Произход неизвестен. Не е изключително бяла /за мое щастие/, но не е и много мургава. Повярвай ми, че ако аз я бях родила нямаше толкова да прилича на мен. И като характер и като предпочитания за храни, и много други неща е мое копие. За слушането не мога да ти отговоря еднозначно. Все пак е в такава възраст, в която се опитва да порасне и да може много неща сама, включително е голяма философка и знае всичко. Не съм и очаквала да ми козирува и да се подчинява безропотно на моите команди.  Grinning
Не, че не ме изкарва и извън нерви, но това е нещо съвсем нормално.
Зодия Овен, изключително подвижна, любопитна, не се задържа на едно място за по-дълго от минута. Изключителна любителка на пътешествия и нови преживявания. Мога само да си завиждам, че имам това дете! /това в кръга не шегата/. С две думи: като две капки боза сме си с нея!

# 521
  • Мнения: 140
Ей много положително ме зареди и аз искам да сме почти като две капки вода /като изключа ината си  Grinning /Инъче с търпението имам го убедила съм се в това и то в повече си е.Каквото са решили важното е да се обикнем копието не е толкова от значение , аз ще си го ушлайфам хаха .Оле тея дни ще се усмихвам пак защото надеждата ми се върна .
От кое РДСП  осинови?

# 522
  • Мнения: 75
Бебу, много странен изказ - дано да се дължи на факта че пишеш от телефон....

# 523
  • Мнения: 140
Много съм радостна това е най -важното .Пожелавам на всички скоро да получат писмо и да намерят  своето детенце .Лека вечер.

# 524
  • Мнения: 117
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ, КОИТО ИМАТ ПОВОД!!! bouquet
А НА ВСИЧКИ ДРУГИ ПОЖЕЛАВАМ ДА ИМАТ ВЯРА, НАДЕЖДА И ДА ДАРЯВАМЕ ЛЮБОВ!!!

Общи условия

Активация на акаунт