Отговори
# 15
  • Мнения: 2 694
А бе не го разбирам честно. Пие и я бие...а тя го обича и не може без него. Една дума има за това "мазохист"... е те тва е Simple Smile

# 16
  • Мнения: X
Как да го откажа от тези лоши навици..?
Да го откажеш? Него майка му и баща му за 22 години не са го научили, че поведението му е недопустимо, а ти си въобразяваш, че феята на чудесата ще го преобрази. Забрави за Красавицата и Звяра, тоя Двер няма да се превърне в принц.Спасявай се на бегом!

# 17
  • София
  • Мнения: 11 471
Проблема е там,че незнам как ще го преживея ако се разделим.Имам чувството че ще се побъркам без него..Един път се бяхме разделили за 6месеца и пак се върнах..Много ми е трудно.
Бий ма, обичам та!
Муня!
МУНЯ!
МЕГА МУНЯ!
Той пие и те бие, ти викаш - не знам как ще живея с него. Значи ти харесва да те бие, тогава за какво е темата?
Много добре би трябвало да знаеш, за своите 22 години, че навици като алкохол не се изкореняват така лесно, камо ли пък с вълшебна пръчица и съвет от няйкой от форума.

# 18
  • Мнения: 2 553
Оф, как може да има толкова тъпи жени?!?  ooooh!

Дано темата е пързалка!

# 19
  • Мнения: 31 667
Оф, как може да има толкова тъпи жени?!?  ooooh!



Мда, чак на мен ми иде да я набия  Joy

# 20
  • Мнения: 2 694
Той мъжо и я бие достатъчно... вече е тренирана, твойта нежна женска ръка не би я усетила Simple Smile

# 21
  • Мнения: 328
Добре де, нямаш самоуважение, нямаш достойнство, аз не разбирам! За животно ли се имаш? Въпреки че и те не заслужават това!
Ако си една нормална жена, първото нещо което ще направиш е да си събереш багажа и да изчезнеш, а не да пускаш тема в бг мама, щото и от нея няма да има полза. 1728 страници със съвет Махай се, тя обяснява колко обича пропадналата си пияница.  #2gunfire

# 22
  • Мнения: 21 443
  Абе Тинке, ти акъл имаш ли бе! От 17 годишна си с тоя, сега, ако кажеш, че той е над 25 ще припадна. Нямаше ли за тебе нормални момчета, ами си се хванала с някакъв пияница и побойник. Ами то по кофти качества от тия няма, то направо някакъв боклук. Какъв е тоя? Семейство нямаш ли, та са ти позволили толкова години от малка да се свържеш с такъв мъж.

 Хайде, кажи ни какво му е хубавото, та го обичаш?

# 23
  • София
  • Мнения: 4 294
Абе като те кефи да те бият и унижават, стой си. Вече не ми е жал за такива жени, още повече че си млада, но ЗА БОГА, не раждай дете и не го прави свидетел на вашите безумия!

# 24
  • Мнения: 2 222
Като нищо ще роди, надявайки се, че човекът след това ще се промени коренно  Crazy

# 25
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 277
Ти това ли заслужаваш?Да те бият,да те блъскат,да се отнасят с теб като с животно?
Толкова ли няма къде да отидеш,нямаш ли родители,близки,приятели?
Нямаш ли самочувствие и себеуважение?
Той не е единствения мъж на земята.Има и нормални мъже...
Бягай по-бързо от този ,защото той няма да се промени,а ще започне още по-често и по-жестоко да ти посяга.И не се подлъгвай да раждаш дете на този изрод,защото ще страда и то.
Прочети и темата за домашното насилие.

# 26
  • Мнения: 2 466
Бягай, докато е време. Не виждам смисъл да търпиш такова отношение. Не знам и какво бъдеще си представяш с този човек.

# 27
  • Мнения: 901
Не е от алкохола.
Просто момчето е агресивно и двамата сте създали тази отровна връзка.
Бягай. Бягай бързо. Ще боли, но ще си жива.
Наистина става дума за живота ти.
Иначе ще си един от многото случаи на пребита (убита) жена.
Това не ти е необходимо.
Бягай.

# 28
  • Мнения: 2 694
Така избяга, че и в темата не влиза вече Simple Smile

# 29
  • Мнения: 175
Една позната казваше "Бие ме, защото ме обича!" Та и твоят сигурно така. Ама мерси за такава любов. Вдигам си чукалата и го забравям. Ако бие теб, без притеснение ще бие и децата ви.  Stop

Общи условия

Активация на акаунт