Едно чудесно място за детето Ви в гр. Варна

  • 5 889
  • 15
  •   1
Отговори
Препоръчвам ви детския алианс на Мисис Николова в гр. Варна! Формата на обучение е половин ден. Дъщеря ми е на 5 години. Адаптира се много бързо, а речникът й на английски почти се изравни с моя...Най-важното е, че обичат децата, а и те тях!

# 1
  • Мнения: 3 042
Не ме карай да се смея! Знам го този Алианс, хихихихихи, направо ме убеди, че знае колкото тебе.  rotfImbo  rotfImbo  rotfImbo  всъщност възможно е - ако знаеш 15 думи и не можеш да вържеш едно изречение Laughing  Laughing  ppp

# 2
  • Варна
  • Мнения: 791
Какъв е този алианс бре???За какво става въпрос?Школа ли е?Занималня ли е?Какво е?

# 3
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Тоз алианс е Детска градина - английска , полудневна.Брат ми който е сега на 17 ходеше там , тъкмо когато я отвориха.Ами знаеше песнички и стихчета на английски , ама не знаеше какво бръщолеви.
Сигурно е бил глупавичък милия.Сега поназнайва езика . Колко е спорен въпроса, тъй като има различни критерии.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 791
И колко е месечната такса на това удоволствие??? Rolling Eyes  Само  на английски ли ги учат?

# 5
  • Мнения: 645
Цитат на: Изненадана мама
Препоръчвам ви детския алианс на Мисис Николова в гр. Варна! Формата на обучение е половин ден. Дъщеря ми е на 5 години. Адаптира се много бързо, а речникът й на английски почти се изравни с моя...Най-важното е, че обичат децата, а и те тях!

минута за реклама

# 6
  • Мнения: 4 212
"Алианс" съществува  ли  още???Ами според мен е по¬добре и по¬ценно детето да нау4и български,аман от 4уждопоклонни4ество.Кога ще запо4нем да уважаваме пове4е матерният си език,незнам Rolling Eyes  Close .Хубаво е да се знаят езици,но за да ни уважават,трябва да се самоуважаваме и изградим правилно само4уствие.А,и във Варна по¬необходим е немският си мисля....С курортите които имаме,май пове4е немци идват....си мисля.
Моята щерка ходеше в клуб "Пинокио".У4ителката и по английски беше рускиня,страхотен педагог,и на руски ги у4еше децата и да свирят на йоника,понеже тя можеше.Макар да бях супер доволна никога не съм го рекламирала по този на4ин,а и незнам дали още съществува.За мен по¬важна беше у4ителката по български и математика.

# 7
Алиансът продължава да съществува. И мога да твърдя, че наистина е едно чудесно място за обучение на деца до предучилищна възраст, особено след като дъщеря ми обиколи повечето от прехвалените детски градини, частни и държавни, на Варна. За съжаление заниманията са на половин ден, което е доста неудобно.   

# 8
  • Мнения: 98
 smile3523Дай координати на този алианс,освен бебе си имаме и ученик второкласник и желанието му за английски за сега взема приоритет пред игрите:)каква е таксата,за колко време.къде се намира,телефони.....

# 9
  • Мнения: 5 622
smile3523Дай координати на този алианс,освен бебе си имаме и ученик второкласник и желанието му за английски за сега взема приоритет пред игрите:)каква е таксата,за колко време.къде се намира,телефони.....

Ето координатите от другата тема:

Детски английски алианц Мисис Николова е на ул. Колони 18 - 657813

Последна редакция: пн, 02 юли 2007, 21:06 от Tatti

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Напълно съм съгласна с  Teya.  202uu

# 11
  • Мнения: 8 769
Аз пък искам да знам, в този град има ли място, където детето  да може да научи нвкскъв друг език, различен от английски (не говоря за бг)?

# 12
Има такова място - на адвокатската градинка. Школа за деца и ученици, преподават се различни езици, влючително и събота и неделя.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 791
Toва само езикова школа ли е или нещо като занималня? Какви са възрастовите ограничения и колко струва удоволствието?

# 14
Не съм се интересувала за подробности, просто познати и колеги са ми препоръчвали. Адресът е Драган Цанков 17.

Общи условия

Активация на акаунт