Chicco Pick up?

  • 3 283
  • 21
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 343
Здравейте  Grinning
Дали някоя от вас е ползвала тази количка?
Става ли за новородено?
Много ми хареса, защото е лека, маневрена и цената и е повече от прилична. Единствения недостатък, който забелязах е че дръжката не се обръща.

# 1
  • Мнения: 101
Цитат на: Jenny
Здравейте  Grinning
Дали някоя от вас е ползвала тази количка?
Става ли за новородено?
Много ми хареса, защото е лека, маневрена и цената и е повече от прилична. Единствения недостатък, който забелязах е че дръжката не се обръща.



   А би ли споделила каква е цената?

# 2
  • Мнения: 343
280 лв., но явно няма кой да сподели опит  Sad

# 3
  • Мнения: 1 517
аз съм със такава количка със една дума ще ти я опиша СУПЕР е

# 4
  • Мнения: 772
И аз съм я харесала, и то много (е, още не мога да убедя таткото, но се надявам да успея)!
И мен единствено това с дръжката - че не се обръща - не ми харесва, както и (но то не ме притеснява толкова) това, дето дръжката не се и регулира на височина, а и малко се колебая дали наистина става за новородено - легналото положение не ми се струва съвсем хоризонтално, а и за зимата?;

Имам обаче две познати, които я ползват от началото и нямат никакви оплаквания, дори напротив!!!
Освен това и във всички магазини твърят, че става за новородено; така че, макар и да нямам още личен опит с нея, ти я препоръчвам!

# 5
  • Мнения: 1 517
става за новородено и има напълно легнало после45 градуса и седнало.Ники е роден февруари слагах го в чувалче и отгоре покривалото.Вярно това с дръжката не са го доизмислили ама пък след 4 месец няма какво да му гледаш слагаш го на 45 и да гледа света Laughing

# 6
  • Мнения: 343
На мен в магазина ми обясниха, че на нито един модел на Chicco не се обръща дръжката, освен на тези със зимен кош.

# 7
  • Мнения: 343
Цитат на: karla
става за новородено и има напълно легнало после45 градуса и седнало.Ники е роден февруари слагах го в чувалче и отгоре покривалото.Вярно това с дръжката не са го доизмислили ама пък след 4 месец няма какво да му гледаш слагаш го на 45 и да гледа света Laughing


А удобно ли е да се бута докато бебето е още малко и легнало и не го виждаш? Единствено това ме тревожи.

# 8
  • Мнения: 2 529
Цитат на: Jenny
На мен в магазина ми обясниха, че на нито един модел на Chicco не се обръща дръжката, освен на тези със зимен кош.


На тези със зимен кош, зимният кош всъщност е обърнат към теб, както и столчето за кола, което става на количката, а летният кош си е обърнат навън, т.е. детето да гледа. Дръжките обикновено са две отделни, но може да има и модел с цяла дръжка освен Pick up, е съм сигурна.

# 9
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
И аз съм с такава количка. Да, единственият недостатък е, че не се върти дръжката и че не можеш да си гледаш бебето, дупката отгоре е съвсем недостатъчна. Тя като че ли е по-скоро за седнало дете... Но, аз си разхождам мойто новородено вече 2,5 месеца, без никакви проблеми и без изобщо да се замислям откъде минавам. С една дума, въпреки недостатъка й, изобщо не съжалявам, че сме я взели и бих направила същия избор, ако сега трябва да го правя. Само си искайте гаранция, че на нас не ни дадоха, като ни обясниха, че Чико не давали, а после се оказа, че съвсем не е така. Вземете си я от фирмения магазин при гарата.

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Нямам нужда от количка, но дайте линк да я видим тая Пик ъп?

# 11
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
А, и забравих да спомена въртящите се колела - МНОГО са удобни. Съветвам всеки, дори да не е тази количка, да си вземе с въртящи се колела - толкова са маневрени, че нямат равни, изключително лесно се управляват.

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: boo
Нямам нужда от количка, но дайте линк да я видим тая Пик ъп?







Май това е въпросната количка?  Rolling Eyes

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Е... 280 не са ли множко за лятна количка, била тя и Чико? Като накупите кошове и аксесоари...
Я за 350 една Cam - Prettycross май е комбинирана поне с два коша. Така де.

Или пък Combi Tris

# 14
  • Мнения: 343
Цитат на: boo
Е... 280 не са ли множко за лятна количка, била тя и Чико? Като накупите кошове и аксесоари...
Я за 350 една Cam - Prettycross май е комбинирана поне с два коша. Така де.

А знаеш ли къде се продава Cam?

# 15
  • Мнения: 343
Не мисля, че е лятна. Има зимно покривало. Има съвсем легнало положение. Няма зимен кош, но той не е задължителен.

# 16
  • Мнения: 1 517
много е удобна
аз пък не намерих за нужно да имам зимен кош за 30 мин разходка зимата и за 1-2 месеца за това си взех тази а и важно за мен беше да е лека количката

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Cam има в магазини Пинокио. Това е уеб-адреса, където ги има адресите и телефоните им: http://www.pinokio.big.bg/

# 18
  • Мнения: 343
Цитат на: karla
много е удобна
аз пък не намерих за нужно да имам зимен кош за 30 мин разходка зимата и за 1-2 месеца за това си взех тази а и важно за мен беше да е лека количката


И аз така мисля!

# 19
  • Мнения: 8 163
Ние сме с Chicco Pick Up. Количката е комбинирана. В много отношения е "мислена": въртящите се колела, голямата кошница... Когато я избирахме и на мен ми се стори лека на фона на някои други модели, но сега, когато видях Graco-то на наши съседи, определено Pick Up-а не е нито толкова маневрен, нито е толкова лек, нито толкова лесно се сгъва и разгъва. Да не говорим, че американците са се сетили да сложат за удобство на майката масичка с поставка за напитки.
Жалко, че в България не се внася Graco!
Ако изключим тази съпоставка, която аз имах възможността да направя мога да кажа, че не съжалявам, дето имаме именно Chicco Pick Up. Както се казва, "за толкова пари - толкова".

# 20
  • Мнения: 343
Понеже за щерка ми, когато беше бебе, купихме последователно 3 бр колички, китайски, боклучави, издържащи по няколко месеца, но просто тогава положението беше такова. Та сега си мисля или Chicco-то или Cam Combi Tris (и тази взе, че ми хареса).
Имам още малко време да се почудя  Grinning

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Ползвам вече втора CAM (първо комбинирана с 2 коша, 2 сенника, алиминуева лека конструкция и страхотно окачване, което не друса)ето тук, а сега и лятна, която се сгъва като чадър и също е удобна, ето тук.
Oпределено CAM си струва избора - много са държеливи и удобни.

Общи условия

Активация на акаунт