Душа с памук :)

  • 19 724
  • 417
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Здравейте  bouquet

На доооста места четох в темата, че жената трябва да може ''да вади с памук'' душата на мъжа.
Има много жени и мъже с опит в темата, аз не умея, а и опита ми е беден. Много ще съм ви благодарна да споделите как става това. Ама ако може не с общи приказки - стил Космополитън, а с конкретни съвети, методи.
Ако някой пък иска и може, да разкаже и конкретни случки, как точно е станало душеваденето и с какъв точно памук.
Аз си нямам кой да ме научи.

# 1
  • Мнения: 12 473
Казвай му, че е най-най-най, готви мусака и редовно го "обслужвай".  Laughing

# 2
  • Мнения: 29
На това му се казват конкретни съвети, благодаря!  bouquet  Laughing

# 3
  • Мнения: 1 375
С позитивна манипулация и комуникация... Grinning
Четкай му мъжкото его и го насърчавай.Така той все повече ще се старае да се доказва пред теб и да се самонадскача...."Миличко,страхотно си направил еди кое си,знаех си,че ще се справиш перфектно.Ако не ти,кой друг-страхотен си."Той ще умира от кеф колко е велик и ще се старае все повече да ти показва как се справя с това или онова....ще е доволен,че е оценен,че получава разбиране и лИбовта ще върви.

# 4
  • Мнения: 615
Фина манипулация.. Например аз като видя, че мъжа ми е изнервен и сме на път да се скараме, а на мен не ми е до скандали в момента, започвам да го мачкам и да му правя масаж да главата, защото знам, че си умира от кеф. След няма и 2 минути репликата е "кажи ми с какво бих могъл да те зарадвам.."
Или правя хубава вечеря, колкото и да не обичам да готвя, след това цяла седмица чурулика като пиленце.  Grinning

# 5
  • Мнения: X
Аз си нямам кой да ме научи.

Не става с учене. Отвътре трябва да ти идва. Все едно да питаш "Как да стана мила и добра?" или "Как да стана по-нахална?"

# 6
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Аз си нямам кой да ме научи.

Не става с учене. Отвътре трябва да ти идва. Все едно да питаш "Как да стана мила и добра?" или "Как да стана по-нахална?"

Потвърждавам. На мен  не ми идва  отвътре, затова  не  се  напъвам. Изобщо  дори не мога  да  си  се  представя  да чуруликам   на половинката  и  да  го  галя  в посока растеж  на  косъма...
Ако  говорим  за вадене  на  душа, не е  задължително  да  е  с памук. Даже  считам, че  не  бива  да  е  с памук. Той мъж ли  е  или  глезльо?! Crossing Arms
Кат  не  става  со  кротце  и  со благо, вкарваш  малко  кютек  и  всичко  е  ок Flutter

# 7
  • Мнения: 223
Аз си нямам кой да ме научи.

Не става с учене. Отвътре трябва да ти идва. Все едно да питаш "Как да стана мила и добра?" или "Как да стана по-нахална?"

Аа, не е точно така. Има и курсове даже, ако нямаш опит...

# 8
  • Мнения: 768
Силата на жената е в нейната слабост. Почне ли да изземва мъжки функции и да се държи като мъж, конфронтацията е неизбежна.

# 9
  • Мнения: 12 473
Силата на жената е в нейната слабост. Почне ли да изземва мъжки функции и да се държи като мъж, конфронтацията е неизбежна.

Съгласна. Но много по-често виждам слаби мъже, отколкото жени. Особено при финансови кризи в семейството.

# 10
  • Мнения: 768
Силата на жената е в нейната слабост. Почне ли да изземва мъжки функции и да се държи като мъж, конфронтацията е неизбежна.

Съгласна. Но много по-често виждам слаби мъже, отколкото жени. Особено при финансови кризи в семейството.
Там е работата - да не ги оставяме да се отпускат  Wink .Че кой мъж ще е против жена му да се грижи за всичко, че и за него отгоре..

# 11
  • Мнения: 12 473
Че то да не зависи от теб?
Ако на един предприемач му се срине бизнеса - заради жена му ли ще е?
Може в някаква част, ако не е бил щастлив и тн.
Но ако бил - т.е тя го величае и подкрепя през цялото време, а на него не му провърви, изведнъж се срутват направо и стават безпомощни като бебета.
И тогава все някой трябва да бъде силен.

# 12
  • Мнения: 768
Разбира се всеки човек си има възходи и падения.
По-скоро си визирах жена, натоварена с десет торби, бързаща след работа към къщи да готви, защото мъжът бил слаб. Като че ли често се случва жената да се опитва да поеме всичко, с което вижда че той не може (или не иска) да се справи, включително и изкарването на пари.
Май малко се отклонихме от темата. Всъщност когато тя стои на "слабата" позиция, той се грижи за нея с удоволствие. Мъжете обичат да им е уютно, вкусно и спокойно, не им трябва втори мъж в семейството, а жена.

# 13
  • Мнения: 3 228
записвам се и аз, понеже и на мен това не ми е силната страна

# 14
  • Мнения: 2 837
Ролите в семейството са динамични и зависят от характера на хората. Има мъже, които колкото и да величаеш, няма да се поклатят особено; има мъже, които обичат да обгрижват жените си. Има жени, които са невероятни стратези и би било грях талантът им да пропадне само защото са се родили немъже.
За мен играенето на роли в семейството не води до нищо добро; ако вкъщи ще съм все на нокти и в готовност да изпълнявам етюдчета, по-добре да се оправям сама.

Общи условия

Активация на акаунт