Болка в яйчниците

  • 2 846
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 403
Здравейте , имам нужда от Вашите съвети , проблема е следния - дойде ми на 18.12.15 беше си нормален цикъл както всеки път , но след средата на МЦ  започнаха леки болки ниско в корема , даже единия ден при движение доста ме наболяваше , реших че е от храна или някакъв вирус , но седмица преди очакваната менструация започна леко кафеникаво течение , дойде ми с ден, два закъснение на 17.01.(нормален цикъл) , даже вече ми поприключва , но все още ме наболяват яйчниците . В понеделник съм на гинеколог , но малко съм се притеснила , да не е някоя киста или знам ли  newsm78 принципно спортувам и се чудя дали да не избягвам по -тежки движение до тогава ( не знам дали има значение , но кафеникавото зацапване започна след спорт )
Ще съм Ви благодарна да кажете мнение или съвет  Hug

# 1
  • Мнения: 5 855
Аз имах доста голяма киста преди половин година. Преди да разбера за наличието и', имах сериозни болки, за които погрешно смятах, че са свързани с проблем с дебелото черво. Точно след спорт, и то дори не чак толкова активен, болките се появяваха неизбежно. Confused Зацапване, обаче, не съм имала.

Но не се притеснявай, може симптомите ти да се дължат на доста други неща, изобщо не е задължително да е киста. Hug

# 2
  • Мнения: 4 500
но след средата на МЦ  започнаха леки болки ниско в корема
В средата на кървенето ли визираш или средата на самият МЦ?

# 3
  • Мнения: 403
след средата на самия МЦ  , предполагам  някъде след овулацията  newsm78

# 4
  • Мнения: 4 500
Точно заради това те питах. Не е задължително точно на 14 дни да е овулацията, плюс минус няколко дни е нормално. Това по думи на АГ. Забелязваш ли по време на болките в яйчниците, вагиналният ти секрет да прилича на белтък? 

# 5
  • Мнения: 403
Ами то болките си ги има още , не е само около овулацията


# 6
  • Мнения: 4 500
Нека тогава гинекологът ти да се изкаже. Да не гадаем....

# 7
  • Мнения: 17 982
Какво стана, ходи ли на лекар, имам същите болки, затова питам  Sad

# 8
  • Мнения: 403
Ходих , но при мен всичко беше наред , но яйчници могат да болят от куп причини , ако продължават болките  отиди на преглед Wink

Общи условия

Активация на акаунт