Магически моп

  • 10 659
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17 982
Какво ще кажете за магическите мопове, които изскачат от доста сайтове, примерно:
http://www.exo.bg/mop-s-centrofuga-za-prane-i-izstiskvane

В ОЛХ е пълно, наистина ли са толкова удобни и лесни за употреба?

Не говоря за марковите такива, а за този ценови клас  Peace

# 1
  • Мнения: 64
Аз много не се доверявам на такива неща, особено когато са разпространени в OLX. Не че имам против сайта, но много от оригиналните неща там можеш да намериш кофти реплика. Заслужава си да купиш подобна иновация от страната производител.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 609
Имам този от линка, но го купих от кварталния супермаркет. Чак магически не е, но аз лично съм по-доволна от него, отколкото от тези с гъба или с ресни. Удобен за употреба - ами не мие сам Simple Smile Пак аз мия. Но да, лесно се изцежда, лесно можеш да прецениш колко да е напоен с вода, попива разляти течности много добре. Центрофугата наистина го изпира. Не идеално, разбира се, и на някакви периоди трябва да се подменя, но все пак е задоволително. Но пак казвам - не е чудо на чудесата в никакъв случай.

# 3
  • Мнения: 22 867
И аз имам такъв, от нета го поръчах, сайт на някаква фирма, забравих името........ След предишния моп, на който се вадеше микрофибърната кърпа, трябваше на ръка да я изпирам, тоя ми се стори наистина магически Simple Smile, поне не пипам с ръце. Щеше да е по-добре, ако мръсната вода, дето се изцежда, се събираше отделно от чистата, ама......много искам. С една дума засега съм доволна, да, не мие сам, но добре мие "четката", имам и резервна глава. Вгледала съм се на още един "магически", с резервоар за вода или миещ разтвор - спрей моп, пръска пред мопа. Исках парочистачка, но така и не си купих, един ми се похвали, двама-трима след него недоволни, та още се мисля.  newsm78

# 4
  • Мнения: 17 982
Точно затова ви питах, мерси на отзовалите се  bouquet

Не знам друг производител освен Веледа, но 100 лв. не ми се дават  Naughty

Естествено, че сам не чисти, това е ясно, но поне не изцеждаш с ръка и ми изглеждат маневрени.

Лабрекс, парочистачките са голям боклук, добре че ми дадоха да пробвам сама- тежи, маца....веднага повярвах  Mr. Green

Понеже има доста "ментета" ми се ще да избера най- малкото зло  Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 1 609
Хм, аз моя го купих за 35 лв. Надписите на кутията бяха на турски. Имам го вече повече от година, не е мръднал. Наистина е маневрен, главата се огъва и може да се напъха на места, където другите не успяват.

Парочистачка имам, но я ползвам само за някои неща. За миене на под не върши работа, според мен - само замазва.

# 6
  • Мнения: 17 982
Моля ви, тези които сте доволни и сте го купили от сайт, дайте линк, виждам, че са доста модели, поне да е изпробван  Wink

# 7
  • Мнения: 22 867
Моля ви, тези които сте доволни и сте го купили от сайт, дайте линк, виждам, че са доста модели, поне да е изпробван  Wink


Аз на лични ти писах, докато се начудя дали ще мине или не за реклама........ Peace

# 8
  • Мнения: 17 982
Да, права си, не помислих за това  Peace

Благодаря ти както винаги за отзивчивостта   Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 588
Може ли и на мен да го пуснеш, стана ми любопитно. Ние вкъщи сме с този с гъба http://suveniri.suvenir.bg/Mop-za-pochistvane-na-povarhnostinbsp … 320/item/2686/30/ , която ръчно се изцежда, но в бъдеше може и да си закупя такъв.

# 10
  • Хасково
  • Мнения: 157
Това е интересно, може ли линк моля?

# 11
  • Мнения: 17 982
В първия пост има линк, а в него и клипче Peace

# 12
  • Мнения: 4 188
Ние сме с първото на снимката, на LEIFHEIT, но виждам по долу, че има и от въртящите  https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&s … ZkikfhtrrWPS9eVqQ

# 13
  • Хасково
  • Мнения: 157
Видях клипчето, най-отдолу било, благодаря! Ще търся да си купя и аз.

# 14
  • Мнения: 4
Здравейте, бихте ли ми дали и на мен линк на лични от къде сте си го купили. Прави ми впечатление в различните реклами, че има и такива кофи, които са с педали отстрани  и така се завърта центрофугата! А на другите модели как изстисква ???
newsm78

Общи условия

Активация на акаунт