Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 ян. 2016, 08:55 ч.

Испански език - Тема 2

• 45 967
  • 401
  •   1
Отговори
# 390
  • Плевен
Angela61, благодаря, обаче при мен тези неща са на руски, нямам configuración, междувременно в онзи сайт явно не ми бяха приели регистрацията, така че ми изтриха всичко попълнено/ от друго място си бях свалила curriculum европейски вид, попълних я донякъде/ те все едно Айнщайн чакат да им кандидатства/. Днес ходихме с една позната в някакъв офис във Валенсия, носех curriculum, написано на ръка, познатата каза, че ще го даде на нейна позната да го въведе. Такива неща според мен са много лични и въобще не искам друг да ми го пише, но засега така. Надявам се, че няма да имам нужда повече от помощ от форума. Благодаря много. Успех на всички!

Последна редакция: чт, 30 май 2019, 22:21 от tea j

# 391
Добър вечер и от мен!
Записвам се да ви следя, защото и аз започвам да го уча.
Дъщеря ми започна езиков курс лятото и аз хвърлям по едно око на тетрадките й+самоучител. Учила съм италиански в училище и имам слабост  към романските езици. И тъй като помагам на малката-ще го понауча и аз Simple Smile

# 392
Здравейте момичета! Има application Dualingo на смартфоните на всякакви езици! Сваляйте смело и нека децата да учат така! Все едно са от сутрин до вечер забили носове в тутурутките си...В къщи дърпаме ушите вече преди сън и се наказваме, като се учим да четем и книжки! На клавиатурата на лаптопа дори знаем кое е кирилица и кое латиница...Така се учим!
Упех на всички! Sevy

# 393
Мисля, че тази тема е по-подходяща, отколкото “Препоръчайте ми книга..”.

Търся детска книжка на испански, с диалози (по възможност) за ниво А1.
Пък ако мога да я кача на киндъла, ще е направо супер Wink
Благодаря.

# 394
  • Мадрид / София
Потърси в Амазон или Лулу. Е-книги на испански.

# 395
  • някъде под слънцето...
Опитай с тези
https://cuentosparadormir.com/cuentos-cortos

# 396
Мерси много. Ще погледна.

# 397
Здравейте, къде според вас курсовете по испански език са най-добри? Интересувам се за сина ми, който ще бъде в 8ми клас и иска да учи испански.

# 398
Здравейте, къде според вас курсовете по испански език са най-добри? Интересувам се за сина ми, който ще бъде в 8ми клас и иска да учи испански.
ИЧС на ул. Коста Лулчев!

# 399
  • някъде под слънцето...
За правилен испански търсете преподавател испанец, макар, че ако е от някоя испанска автономна област със сигурност ще има акцент.
Ако е от бившите испански колонии осввн акцента,  щв има и многонсеуги разминавания с кастеяно.

# 400
Здравейте,днес открих темата. Преди седем години завърших в Испания 4º ESO,но реших да се прибера в България. Имам апостил и всички преведени и легализирани документи в Министерството и местния инспекторат по образование.Не ми го признаха и ме върнаха 2 години назад. След като завърших държах и трета избирателна матура по Испански език.Тогава имам спомен,че ми казаха с нея мога да се явя директно на DELE или са кандидатсвам в университет,но нямам вече спомен. Има ли някой наясно какво мога да направя в случая за да получа някакъв сертификат и дали наистина мога директно да отида да изпит DELE без да се явявам на някакви задължителни курсове или часове преди това? Ще съм благодарна за всякаква насока,дори и да не е конкретно за DELE. Simple Smile

# 401
Здравейте,днес открих темата. Преди седем години завърших в Испания 4º ESO,но реших да се прибера в България. Имам апостил и всички преведени и легализирани документи в Министерството и местния инспекторат по образование.Не ми го признаха и ме върнаха 2 години назад.
Как така?? Нищо не разбрах. Признато от инспектората, а кой какво не ти е признал?
Деле-то няма нищо общо с това, че си учила в Испания средно образование.

Общи условия

Активация на акаунт