"Шеф под прикритие" по Нова

  • 70 625
  • 526
  •   1
Отговори
# 510
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Вижте видеото на 0:18 дали е същата руса жена?! Сега си го пуснах и гледах отблизо и вече не съм сигурна че е тя. Макар, че в зъбите май си прилича?! newsm78
https://www.btv.bg/video/shows/brigada-nov-dom/video/ochakvajte- … gada-nov-dom.html

# 511
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 433
На мен изобщо не ми прилича на нея честно казано.

# 512
  • Мнения: 8 507
И според мен не е

# 513
  • Мнения: 1 859
Друга е тази.

# 514
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Тогава се извинявам, че съм ви подвела  Hug

# 515
  • Мнения: X
Тоя с почистващата фирмичка що не си оправи косата,да си остане така с тъмната коса,а не с побелялата,като 90 годишен.........................

# 516
  • Мнения: 5 667
Тази женица, едва ли е останала на работа - не виждам как би променила нещо, като жената не виждаше проблеми. То на нея, че трябва да се помогне, трябва, но по-скоро по друг начин...

# 517
  • Мнения: 1 187
Тоя с почистващата фирмичка що не си оправи косата,да си остане така с тъмната коса,а не с побелялата,като 90 годишен.........................

Ни тъ ли исрам мъ? Косата му беше най хубавото нещо в него.

# 518
  • Мнения: X
Да,добре изглеждаше и със старческата коса,ама айде след двайсетина години дееее Grinning

# 519
  • Мнения: 14 504
Най - накрая доживях в това наглсено и захарасоно предаване да видя уволнен.  Чистачките по моловете самите те са.... ще се въздържа от определения. Та само като ги гледам на тайфи облегнати на уредите,  понякога си мисля и за качеството на почистване. Е, видях!
Както сама каза,а и 99% от зрителите мислят,предаването е нагласено.Уволнената чистачка мин.седмица я видях в мол ''София''.Преместена ли е,там ли си е била винаги,но все още работи за ''гордият'' Бачорски или каквото там е.Жената си беше с неговото има на гърба.Smiling ImpНова се осра с всичките си нагласени риалити формати.

# 520
  • София
  • Мнения: 12 296
Започва нов сезон от 26 февруари.
https://nova.bg/accents/view/2020/02/11/277661/%D1%88%D0%B5%D1%8 … D0%BD%D0%B0-nova/

Малко измислено звучи.

# 521
  • Мнения: 5 667
Малко... ?!?
Всеки път като им видя дегизировките и падам под масата Grinning

# 522
  • София
  • Мнения: 15 197
Някой гледа ли я изобщо тази боза?

# 523
  • Мнения: 11 558
Аз, признавам си без бой.Simple Smile
Повече гледам заради историите на работниците.

# 524
  • София
  • Мнения: 12 296
И аз гледам.

Общи условия

Активация на акаунт