Канал TLC

  • 179 297
  • 1 416
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: X
Те Никол и Азан май даже не се целуват и секс не са правили дори.
Мохамед поне 1 път се беше "жертвал" да спи с Даниел.

А Моли ще зареже Луис, не е глупава жена явно.

Май се беше писало и преди тук, но Джордж е бил хванат с повече марихуана от нормата (нали това работи) и го грозяло затвор. 😂

# 661
  • Мнения: 20 089
Глупави американки, даже тъпи, по-скоро. Но като се замисля, и българки има такива, и всякакви, та значи обобщението трябва да бъде-глупави жени.

# 662
  • Мнения: 175
Глупави американки, даже тъпи, по-скоро. Но като се замисля, и българки има такива, и всякакви, та значи обобщението трябва да бъде-глупави жени.

Разликата е, че нашите го правят за пари в повечето случаи. Американките не го правят за пари, защото те се изръсват яко за тези мързеливи и арогантни араби, но те се заблуждават, че са обичани и желани от арабите. Иначе да, навсякъде ще се намерят глупави жени.

# 663
  • Мнения: 20 089
Викаш, нашите не са глупави, а тарикатки 😎😁

# 664
  • Мнения: 667
https://www.youtube.com/watch?v=6FWt34jDVyg От трън та на глог какво му е намерила на тоя гнусен мангал не знам ?

# 665
  • Мнения: X
Много ми харесва новото предаване "Нашите диви животни". 😍

# 666
  • Мнения: 1 187
Това за сватбите дето ще почва скоро ще е яко нямам търпение , имаше едно преди казваше се 4 къщи. Всеки оценяваше дома на другите от 1 до 10 и накрая някой печелеше 10000. Самите къщи бяха уникални и много интересни , дали ще го има пак ? И 4 сватби имаше също  много му се кефех.

# 667
  • Мнения: 1 187
някой гледа ли невероятните спестовници 0.0

# 668
  • Мнения: X
Гледам спестовниците, но са стари серии.

Много ми е интересно "Не знаех, че съм бременна".

# 669
  • Sofia
  • Мнения: 26 188
Весели празници ChampagneChristmas TreeMicrophone

# 670
  • Мнения: 667
Здравейте и за много години сега хванах един епизод на „90 дни до сватбата ”'.Адски ме подразни индонезийката Линда да иска от годеника си да спре изцяло всякакви контакти с детето си от предишния му брак ,за да издържа нея нейното чаве и да и угажда на всички прищевки .Евала на човекът ,че излезе свестен и и би шута много ме дразнят хора като нея да си хваща самолетчето и да си ходи в Индонезия !

# 671
  • Sofia
  • Мнения: 26 188
Много е лигава и противна.Но във вчерашния епизод бащата и тя изгониха момичето от квартирата,той по телефона и каза да си стяга багажа и да се маха...
Много са зле двойките,никоя няма да се задържи според мен...А оня младия с рускинята иска да си вземе само сина в Америка,без нея Angry

# 672
  • Пловдив
  • Мнения: 4 577
Кога се излъчва предаването за спестовниците? Никога не съм го засичала, и в програмата го няма.

Последна редакция: пт, 04 яну 2019, 14:07 от marzeliva

# 673
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 237
За индонезийката-и мен ме дразнеше ,много нагло същество.
И други доста нагли имаше,направо си личи,че искат да се оженят по сметка.

Големите спестовници и аз отдавна не съм ги гледала.
Но пък наскоро гледах ,,Манияци чистофайници,,.

# 674
  • Мнения: 667
За индонезийката-и мен ме дразнеше ,много нагло същество.
И други доста нагли имаше,направо си личи,че искат да се оженят по сметка.

Големите спестовници и аз отдавна не съм ги гледала.
Но пък наскоро гледах ,,Манияци чистофайници,,.
Нещастница да иска от човека да спре да се грижи за детето си , за да издържа нея че и нейното дете .

Общи условия

Активация на акаунт