Канал TLC

  • 179 306
  • 1 416
  •   2
Отговори
# 900
  • София
  • Мнения: 11 436
В Америка имат голям проблем с мухала. При нас не съм чувала някой да е умрял от мухал, докато там дори известни хора така си отидоха. Често се развиват плесени, както и смъртоносни бактерии, сериозен проблем си е.

# 901
  • Мнения: 2 021
Спомням си, че в последния сезон Даниел не искаше да се връщат в старата къща след "ремонта" . Защото в тази която бяха под наем временно беше по-голяма и тн. И се чудеха дали ще могат да продадат старата и да купят тази. Което означаваше да са временно с две ипотеки и се чудеха дали да поемат риска. Почнаха да го обмислят, но не знам дали го направиха нямам спомен.

# 902
  • Мнения: 2 683
Точно днес гледах епизод, в който казаха, че са поели риска. Надяват се да продадат старата къща до 6 месеца.

# 903
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Тези имоти са ужасно скъпи. Те как плащат за тях? Не видях да правят нещо особено доходоносно.

# 904
  • Мнения: 667
Тези имоти са ужасно скъпи. Те как плащат за тях? Не видях да правят нещо особено доходоносно.


Явно им плащат добър хонорар от телевизията, за да се разглезят до такава степен, че да напускат къщата заради малко мухъл .Явно забравят, че без тоя хонорар щяха да се чудят как да вържат двата края с толкова много деца. Сигурно ако видят колко бедни български домакинства живеят така, защото нямат пари за ремонт лошо ще им стане. Като са нацвъкали толкова много деца да си носят кръста! Имали са възможност да редуцират броя на ембрионите до 2 или 3 не са го направили. Макар, че от друга страна би било жестоко да прекъснеш живота на децата си още преди да е започнал.

# 905
  • Мнения: 2 683
Може би и социалната политика е съвсем друга, спрямо нашата 🤔

# 906
  • София
  • Мнения: 966
Аз си мисля, че при тях въпроса с мухъла е много по - сериозен, защото къщите им са масово със стени от гипсокартон и като плъзне зад картона мухала, докато избие да се вижда, може да е засегнал големи площи. Доколкото гледах при тях, като разбутаха стените се оказа, че е много повече, отколкото се виждаше първоначално и май имаше и на първия етаж.

# 907
  • Мнения: 13 172
Да има мухъл съвсем не е само козметичен дефект.

# 908
  • Мнения: X
Техния мухъл там е смъртоносен при вдишване.

Иначе аз ужасно мн ги харесвам. Издържат се много от инфлуенсване, реклами и т.н.

# 909
  • Мнения: 1 705
Даниел и сестрите ѝ нали създадоха модна линия спортни стоки - клинчета, тениски, бюстиета. Ето линк към магазина
https://cadifitness.com/

# 910
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
В един от предишните епизоди показаха как всеки ден получават подаръци от цялата страна - памперси, мокри кърпички, дрешки и обувки, кутии с мляко и какво ли не. Цяла една голяма стая беше превърната в слад. Щеше да е много хубаво, ако и при нас така хората си помагаха.

# 911
  • Мнения: 667
В един от предишните епизоди показаха как всеки ден получават подаръци от цялата страна - памперси, мокри кърпички, дрешки и обувки, кутии с мляко и какво ли не. Цяла една голяма стая беше превърната в слад. Щеше да е много хубаво, ако и при нас така хората си помагаха.


И при нас помагат на бедни семейства ,но след като се разчуе по медиите.

# 912
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Даже микробуса им е подарък от местната църква.

# 913
  • Мнения: 371
Живеят в новата къща. Вероятно са продали/продават старата. Следя страницата на Адам Бъзби, който всеки ден качва клипчета на стори и са все от новата къща.
https://www.facebook.com/OfficialAdamBusby/

# 914
  • Мнения: 164
Какво е станало с Одри(надявам се не греша за името🙂) Ролоф?

Общи условия

Активация на акаунт