Канал TLC

  • 179 324
  • 1 416
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 2 022
Предния сезон започна около месец след първия епизод в Щатите, ако не се лъжа. Дано го пуснат скоро. Аз също искам да го гледам. Май е единственото предаване по ТЛС което гледам последната година.

# 1 021
  • Мнения: 10 736
В момента дават "Обичам мамино синче".  Майка и син се държат за ръце, правят си козметични процедури заедно... Други пък празнуват заедно свети Валентин, а снахата пренебрегната. Има нещо сбъркано, но не мога да разбера до каква част това е сценарий... тоест част от мен все още отказва да повярва, че има такива мъже, които на първо място тичат при майка си и думата им е закон до такава степен, че нищо друго не ги интересува. Говоря за дърти мъже, не за пубери

# 1 022
  • Мнения: 36 198
И аз ги гледам, но не им вярвам. За предаването е. Но виж Колт и Деби наистина са близки. Наскоро тя каза (май беше в Лав Геймс), че му върши цялата домакинска работа. Включително му събира бельото от пода на спалнята, където го захвърля и го пере.

# 1 023
  • Мнения: 10 736
А ТЛС продължават с гнусните реклами. На всяко прекъсване: "Пъпките се завръщат"... кисти, пъпки, гной, обясняват как миришело на пот и мръсни крака и т.н.   От известно време се върти и "Клиника за лоша кожа", където всеки път извръщам очи като почнат да дават гадости. И от няколко дни пък започнаха да въртят джуджета на всяко рекламно прекъсване, та на всичкото отгоре и голи джуджета се разхождат, ще повърна отвсякъде. Даже едно от тях казва "Винаги има какво да извадя" и другото се смее. ц ц ц ц ц .... няма такава изродщина.   ТЛС просто не стават за гледане, като почнат рекламите

# 1 024
  • Мнения: 5 594
Ние сме с интерактивна телевизия, гледам почти винаги след излъчването, за да си превъртам рекламите, които, да, досадни са.

# 1 025
  • Мнения: 10 736
И аз сам така. Ама някои ги гледам на живо. И ... тогава няма отърване от рекламите Grinning А те са всъщност анонси към предавания... Представям си какво изпитание е да се гледат тия предавания, или джуджета, или 300-килограмови, или лоша кожа, или пъпки и кисти... напрао човек да се гръмне

# 1 026
  • Мнения: 5 594
Пъпките и клиника за лошата кожа гледам само естеството на процедурата и консултациит, превъртам житейската история. Blush

# 1 027
  • Мнения: 36 198
Имаше и предаване, което май се казваше "Краката ми ме убиват" - хващала съм реклама, не съм го гледала. Май беше за екстремни случаи на гъбички по стъпалата.
Не знам защо дават такива неща, може би някой, който има гигантска киста и не е ходил на доктор 20 години, се мотивира от предаването да се лекува?...

# 1 028
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Не ходят навреме да се лекуват, защото е скъпо. Та и да се мотивират, все тая Simple Smile

# 1 029
  • Мнения: 36 198
Не вярвам да е много скъпо да си купиш някакво мазило за гъбички, докато са още едва забележими. Вместо това те чакат, докато им окапят пръстите.

# 1 030
  • Мнения: 8 507
В момента гледам шестзнаците в къщи.Някой знае ли с какво се занимава в момента мъжът Ерик.Преди гледаше овце,после го продаде?

# 1 031
  • Мнения: 163
В момента гледам шестзнаците в къщи.Някой знае ли с какво се занимава в момента мъжът Ерик.Преди гледаше овце,после го продаде?

Мисля,че това му беше странично занимани . След като продаде овцете си купи крави  , а попринцип има фирма за озеленяване ако не  греша.

# 1 032
  • Мнения: 1 454
Започва 10 сезон на Многоженецът, от 9 ч.

# 1 033
  • Мнения: 10 736
Може би имаш предвид 21ч, а не 9ч.?

Е аз не съм гледал нито един сезон и... Няма смисъл да го започвам от десети.

# 1 034
  • Мнения: 2 683
Аз съм гледала отделни епизоди. Постоянно казват какво се е случило, та не е проблем да не се гледа всеки сезон и епизод.

Общи условия

Активация на акаунт