Сара, Ангад, Киншук и Парул в Цветовете и след това: Saubhagyalaxmi - Тема 3

  • 58 763
  • 624
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 11 766
Честита Баба Марта на всички! Да сме живи и здрави - винаги много щастливи, обичани, усмихнати и благословени HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

# 556
  • Мнения: 485
Честит празник!

# 557
  • Мнения: 11 766
Здравейте приятели! Hug Сериалът "Слънце и Луна" завърши и мога да кажа, че беше наистина невероятен и много стойностен сериал с прекрасни актьори ... HeartHeartHeart Радвам се, че го гледах - за щастие въпреки трудностите накрая всичко се оправи и видяхме един щастлив финал ... Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts Жалко само за брата на Авни - Абхас. Disappointed Но благодарение на него нещата се разкриха. Hug Ашита и съпруга й играха страхотно - както и всички останали актьори - начело с двамата главни. Радж и Авни са много сладка и хубава двойка ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Последните епизоди на сериала все още могат да се гледат в Нова Плей, в случай че някой ги е пропуснал ...YumYumYum







По отношение на Сара - според мен и сега си изглежда страхотно! HeartHeartHeart Подобренията в устните можеше да ги спести, но щом това я кара да се чувства добре - ок. В крайна сметка не са фрапиращи. Направила е малка корекция ... Wink Много зависи как е снимана дадена снимка - на тази, която сте пуснали наистина не изглежда добре, но аз я следя всекидневно - Сара пуска много снимки и клипове и си изглежда добре. Почти не се забелязва някаква корекция - поне това е моето мнение. Kissing HeartKissing HeartKissing Heart



Оказа се, че Сара е добра приятелка с Канчи Сингх изпълняваща ролята на Авни в "Слънце и Луна". HeartHeartHeart От 4-ти до 7-ми март 2019 - Сара беше в Бахрейн заедно с Канчи/ Авни и с другата си добра приятелка - актрисата Шиштри Роуд/ Анушка от Сияйна Луна ... Heart EyesHeart EyesHeart Eyes Заедно с тях беше и приятеля на Канчи, който също е актьор - Рохан Мехра от "Ритъмът на мечтите" Wink Те бяха там за специална фотосесия, на която са рекламни лица ... Two HeartsTwo HeartsTwo Hearts По време на престоя си в Бахрейн - Сара за пръв път язди кон, ходиха и в специална ферма за камили, участваха и в екстремни спортове. HugHugHug Снимката по-горе е от там - а ето още снимки на Сара, Канчи, Шиштри и компания от Бахрейн - страхотни са ... Animal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes Cat













# 558
  • Мнения: 485
Здравейте! Hug
Роси, много благодаря за информацията и за снимките на Сара! Flowers Bouquet Flowers Tulip
Наистина за разлика от повечето индийски сериали, краят на "Слънце и Луна" беше хубав. Жалко за брата на Авни, но поне главните герои този път останаха живи.

# 559
  • Мнения: 11 766
Роси, много благодаря за информацията и за снимките на Сара! Flowers Bouquet Flowers Tulip
Наистина за разлика от повечето индийски сериали, краят на "Слънце и Луна" беше хубав. Жалко за брата на Авни, но поне главните герои този път останаха живи.

Здравей nansim! Hug Така е, много се радвам че края на "Слънце и Луна" беше щастлив и главните герои са живи и здрави и останаха щастливи заедно ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart



Нося и друга новина около Сара. В края на февруари 2019 - Сара беше заедно с Анкит Гера в Манали, където доколкото разбрах снимаха някакъв кратък филм или сериал, в който ще играят двойка! BlushBlushBlush Двамата пуснаха няколко снимки от там, където си личи колко се забавляват ... HugHugHug Сара дори сподели, че за пръв път вижда толкова сняг. И през цялото време не спираше да му се радва ... Nature SnowflakeNature SnowflakeNature Snowflake

Янче - Определено Сара и Анкит са си много близки приятели и напоследък често са заедно, но дали са нещо повече - това си знаят само те ... Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts Тези дни Сара отново написа, че да работи с близък приятел като него е много лесно ... Stuck Out Tongue Winking Eye Анкит е много хубаво момче и са готини със Сара. Харесвам ги ...  HeartHeartHeart Дано скоро видим нещо ново и от Сара и Ангад заедно ... Hands PrayHands PrayHands Pray







# 560
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Вчера и днес в Индия отбелязват настъпването на пролетта с празника на цветовете Холи... Бъдете живи и здрави и се веселете ... JoyFlowers Hibiscus

# 561
  • Мнения: 11 766
Здравей Тара! Радвам се да те видя тук ... HugHugHug Благодаря ти за видеото - аз много харесвам индийския празник Холи. Heart EyesHeart EyesHeart Eyes Всичко е толкова цветно и хубаво. Има невероятно настроение и всички се забавляват и танцуват ... HeartHeartHeart Всички тези цветове са страхотни ... Stuck Out Tongue Winking Eye Да си припомним няколко снимки със Сара, Ангад, Киншук и Парул от специалния Холи епизод в "Цветовете на любовта" - големи сладури са ... Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts







Ето и едни нови невероятни снимки на Киншук заедно със съпругата му Дивия, децата, близките и приятелите им им от празника Холи вчера - 21 март 2019 - страхотни са  ... HeartHeartHeart





Пускам и едни нови снимки от вчерашния празник на Ашита и съпруга й с децата им. И те са невероятно семейство ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart





И за финал да си припомним една снимка на главните актьори от "Слънце и Луна" зад кадър от празника Холи! Много са готини ... Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts

# 562
  • Мнения: 485
Здравейте!  Hug
Тара, Роси, благодаря за споделеното!  bouquet Невероятни сте! Heart Eyes

# 563
  • Мнения: 11 766
Честита Цветница! Честит Празник на всички с имена на цветя, билки, растения и дървета. Да сме живи и здрави ... HeartHeartHeart

Аз също имам имен ден днес и искам да ви почерпя, макар и виртуално!!! HugHugHug Надявам се скромната ми почерпка да ви хареса ... HugHugHug Hands PrayHands PrayHands Pray





На 17 април Киншук имаше рожден ден - той празнува заедно със семейството и приятелите си. Там беше и Ангад заедно с жена си и дъщеря си ... HeartHeartHeart Много се радвам, че Киншук и Ангад продължават да са като истински братя. Невероятни са - много ги обичам ... Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts Ето едни невероятни снимки от рождения ден на Киншук ... Heart EyesHeart EyesHeart Eyes

















# 564
  • Мнения: 485
Здравейте! Hug



Роси, съжалявам за закъснението, но макар и вече "на патерица"
Честит имен ден! Flowers Bouquet
Носи името си с усмивка, вдъхновение и нека то ти носи безкрайна радост, късмет и благоденствие! Flowers Four Leaf Clover

Благодаря за почерпката! Yum

# 565
  • Мнения: 11 766
Здравейте! Нося ви едни нови невероятни снимки на Киншук и съпругата му от 22 април 2019! HeartHeartHeart Двамата са ходили на почивка с техни приятели ... Heart EyesHeart EyesHeart Eyes Много са готини, сладки и прекрасни заедно - невероятна двойка! Пожелавам им много щастие, любов и разбирателство ... Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts









nansim - благодаря от сърце за прекрасните пожелания! Те означават много за мен - страхотна си ... HugHugHugHeartKissing HeartRevolving HeartsFlowers Hibiscus



Роси, Честит имен ден! Flowers Bouquet
Носи името си с усмивка, вдъхновение и нека то ти носи безкрайна радост, късмет и благоденствие! Flowers Four Leaf Clover

Благодаря за почерпката! Yum

И за финал още една уникална снимка на Киншук и Ангад от преди време! Двамата са много добри приятели - като истински братя и в живота, което е великолепно ... KissKissKiss

# 566
  • Мнения: 485
Роси, прекрасни снимки на Киншук и Дивия! Двамата са много сладки! Много си отиват като двойка (поне визуално).
Аз също много се радвам, че Ангад и Киншук си останаха толкова близки и в живота ( както и Ангад и Сара, разбира се). Бяха много добри и като екранни партньори и затова продължавам да се надявам да ги видим отново заедно в някой нов сериал. Би било чудесно!

# 567
  • Мнения: 11 766
Христос Воскресе! HugHugHug

Много здраве, щастие и благополучие за нас и нашите семейства! Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover Нека всички ние бъдем винаги добри, почтени и благословени!!! Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts





# 568
  • Мнения: 485
Честит Великден!
Нека Христовото Възкресение
дари живота Ви с много топлина,
нежност и разбирателство!
В домът Ви винаги да има
здраве и любов!

# 569
  • Мнения: 11 766
Роси, прекрасни снимки на Киншук и Дивия! Двамата са много сладки! Много си отиват като двойка (поне визуално).
Аз също много се радвам, че Ангад и Киншук си останаха толкова близки и в живота ( както и Ангад и Сара, разбира се). Бяха много добри и като екранни партньори и затова продължавам да се надявам да ги видим отново заедно в някой нов сериал. Би било чудесно!


Съгласна съм с теб nansim! Hug И аз се надявам на същото ... Kissing HeartKissing HeartKissing Heart Невероятно, че Сара и Ангад, както и Ангад и Киншук си останаха много близки в живота! Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart  Сара и Парул също продължават да поддържат връзка и от време на време си пишат. BlushBlushBlush Надявам се винаги да е така и да ни радват с още и още общи снимки и изяви - а защо не и с общ сериал или проект. Би било уникално ... Hands PrayHands PrayHands Pray



Общи условия

Активация на акаунт