Кои памперси не пропускат???

  • 5 105
  • 63
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 914
Мили мами, отдавна исках да ви попитам, но все си мислех, че ще уцелим марката.
Повече от 1 месец вече, всяка сутрин Мартин се намокря и се налага да го събличам голичък, за да го преоблеча. Използваме памперси "Молфикс" 4-9 кг. Преди бяхме на такива "Памперс", ни и те 1-2 пъти пропуснаха.
Пробвах "Хъджис", "Лили бейби" от този размер, сега през нощта слагам "Мамия" 7-? кг. не помага. Не е мокър единствено, ако още не се е изпишал сутрешно. Мокри се отстрани,дори да лежи по гръб, отгоре на всичко сега започна да го прави и през деня. Казват ми, че не стягам достатъчно, но за мисля, че го правя. Какво мислите?
Препоръчайте ми марка и размер МОЛЯ!!!! Около 7 кг сме

# 1
  • Мнения: 120
"Pampers"! Аз съм доволна. newsm10

# 2
  • Мнения: 44
аз бях на памперс но и при мен пропуснаха.после купи 'ълиберо''и засега съм доволна.на 4-та сме.

Последна редакция: сб, 08 апр 2006, 18:08 от Аурелия

# 3
  • Мнения: 9 894
За 7килограмово бебе използвай например Памперс 4. Тези от 4-9 кг може да са ви малки. Може да си уцелила некачествени партиди...случва се с всички марки, както става ясно от многото оплаквания на мами Simple Smile
Много рядко ми се случва да пропусне памперс, гледай лепките отпред да са достатъчно приближени една към друга, а краищата на памперса да не са прегънати....сори, че така го пиша, ама понякога се случва да не догледа човек. Simple Smile

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ползвам Хъджис и съм доволна.Е случвало се е един-два пъти да пропуснат.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 271
Памперсите пропускат, когато са малки. Не се води по написаните размери, а по детето си.
Щом му пропускат, вземи следващия размер. Важно е също ластиците около крачетата да са плътно, но да не му правят червени ивички.
Аз ползвам на Памперс, от както се е родил. Когато започнат да пропускат, тогава вземам по-големия номер и готово.

# 6
  • Мнения: 1 448
Памперс!  Peace

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Либеро Peace

# 8
  • Мнения: 3 698
сухите  newsm47
П.П. Аз купувам Либеро, доволна съм !

# 9
  • Мнения: 135
либеро.

# 10
  • Мнения: 1 489
"Pampers"! Аз съм доволна. newsm10
И аз.

# 11
  • Мнения: 1 059
Аз бях на памперс до скоро и бях много доволна. Незнам дали и вие сте забелязали или на мен така ми се струва ама май памперса са по малки от другите памперси. Имам впредвид че между Номер 4 на памперс и номер4 на друга марка има разлика. Памперса е по малък. Немога да си спомня с точност но мисля че за тази килограми вече ползвахме номер 5 на памперс

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
И със двете деца ползвах и ползвам само на Памперес ,както са ти казали и другите мами смени размера  и всичко ще е наред,аз опитах и с други марки по нхяколко бройки,но дори ако не пропуснеха то дупето на детето беше мокро,така че не бях доволна и пак си минах на пелените на Памперс.
Мисля че вашия размер при памперс трябва да е 7-18кг сега 4 или 4+

# 13
  • Мнения: 70
Откакто използвам Памперс никога не са пропуснали! Преди бяхме на Молфих и честичко се преобличахме!

Последна редакция: сб, 08 апр 2006, 18:09 от Аурелия

# 14
  • Мнения: 2 237

 "Либеро " - откато минахме на тях се родих ! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт