Фризьори Бургас: мнения и препоръки 2

  • 70 177
  • 339
  •   1
Отговори

Анкета

Колко често посещавате фризьор?

Опции:

* Гласуването приключено: ср, 09 мар 2016, 18:29

# 150
  • Мнения: 17
Може ли повече инфо-къде е салона и?телефон...Благодаря.
На ъгъла на Раковски и Шейново,до у-ще Иван Вазов(Електротехникум).
Кремена е фризьорката на дъщерите ми и за мен е отлична.
Ако трябва,да искам телефона й от тях или ще ходиш на място?

Благодаря,адрес е достатъчен,живея наблизо и лично ще отида....опс...сега видях,че има и телефон...Много Благодаря момичета:hibiscus:

Последна редакция: сб, 13 яну 2018, 14:53 от Nev Candy

# 151
  • Мнения: 4 076
Благодаря,адрес е достатъчен,живея наблизо и лично ще отида....опс...сега видях,че има и телефон...Много Благодаря момичета:hibiscus:
Салонът се казва "Салонът" Simple Smile
На моите кифли Кремена направи много сполучлив балеаж тигрово око,стилно,добър микс,без да е шарено.Едната я подстрига на къса асиметрична черта ,която стои страхотно и без специална поддръжка.Косата й е фина и това е точната прическа за нея.Другата е с добре оформена дълга гъста коса,Прави я на кок,букли,изправя я,боядисва я розова...добре работи.Дава им много добри идеи,ако искаш,се посъветвай с нея.И маникюристките им са добри.
То си е индивидуално,но дано останеш доволна.

# 152
  • София
  • Мнения: 2 819
Виждам, че са отговорили, да, това е мястото. Вече година и половина в София не мога да намеря маникюристки като тях, а добре, че Кремена ми препоръча нейна колежка в София, та поне откъм фризьор ме улесни много.

# 153
  • Мнения: 6 889
Вчера от "Салонът" бяха постнали във ФБ, че Доника напуска салона.

# 154
  • Мнения: 4 076
Вчера от "Салонът" бяха постнали във ФБ, че Доника напуска салона.
Не я знам.Щерките ходят при Мария или Галя.

# 155
  • Мнения: 6 889
И аз не знам коя е Grinning просто вчера го мернах и реших да споделя.
Скрит текст:
Скъпи клиенти, от 15 ти януари (понеделник), Доника напуска екипа ни. Желаем й много успехи занапред! Часове за маникюр засега можете да записвате само при Мария. Надяваме се, че скоро ще намерим професионалист, който да заеме свободното място и да се грижи за красивите ви ръчички
Не обичам особено някой да ми човърка по ноктите.

# 156
  • Мнения: 10
Може ли мнения за студио Екстраваганца 🙂

# 157
  • Мнения: 415
Така и не разбрахме коя е тая фризьорка  Mr. Green
Аз имам спешна нужда от подстрижка, а и промяна като цяло. Наскоро попаднах на фб профила на "Benediction Kostadin" -вижте ако искате да не правя квалификации..е, такива преобразявания прави..страхотен/на е. Имам нужда точно от такъв специалист  Praynig оттам се сетих, че все още не ме е подстригвал мъж и идвам да ви питам за Кондев и по-точно нагласата му към дълги коси, понеже имам познати, които ходят там, но са късокосмести  Laughing
Аз ходих 1 път при Кондев, със средно дълга коса съм, но не останах доволна от подстригването-подстрига ме старомодно и тогава с бръснач. Ходя при Вальо-Салон “Вичев” на славейковото пазарче.

# 158
  • Мнения: 1
Можете ли да ми препоръчате фризьор като за сватбена прическа на прилични цени?

# 159
  • Бургас
  • Мнения: 890
Пак аз и пак с въпрос за поредния фризьор влязал в полизрението ми Simple Smile Моля за мнения за салон Mucy.

# 160
  • Мнения: 2
Прави страхотно прически  на разумни цени
https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%BD-%D0%B7%D … -357890497566880/

# 161
  • Бургас
  • Мнения: 610
Можете ли да ми препоръчате фризьор като за сватбена прическа на прилични цени?

Салон V - Ваня. Сватбена прическа около 40 лв. е при нея, но зависи какво точно искаш. Аз съм доволна.

# 162
  • Бургас
  • Мнения: 610
Моля да ми препоръчате фризьор за дълго каре в центъра, Лазур или Братятя. Винаги ходя при една и съща, но нещо ме е хванал ентусиазма да разнообразя.

# 163
  • Мнения: 415
Моля да ми препоръчате фризьор за дълго каре в центъра, Лазур или Братятя. Винаги ходя при една и съща, но нещо ме е хванал ентусиазма да разнообразя.
Оля се казва фризьорката, а салона е Априори ✌🏼В центъра в една от пресечките на Богориди

# 164
  • Бургас
  • Мнения: 610
Моля да ми препоръчате фризьор за дълго каре в центъра, Лазур или Братятя. Винаги ходя при една и съща, но нещо ме е хванал ентусиазма да разнообразя.
Оля се казва фризьорката, а салона е Априори ✌🏼В центъра в една от пресечките на Богориди
Мерси, даже май съм ги чувала. Ще ги прослушам.

Общи условия

Активация на акаунт