Делимано мултикукър 50 + 1. Съвети, рецепти.

  • 41 211
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 864
Писах ти и в другата тема, но и тук ще ти кажа - програмата за ориз не струва Sad
Спирай си го сама, когато прецениш, че е готов. Аз два пъти си развалих ориза, докато тъпо и упорито чаках "умния" кукър да се изключи.
Спирам го и аз, благодаря ти!

# 16
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Точно тая програма беше причина дъщеря ми да откаже да готви в това Делимано и сега аз съм с два, единият херметика, но не съжалявам, на мен ми вършат работа.

# 17
  • Мнения: 2
Причината не е в програмата , а в ориза. Има сортове които се готвят по-дълго като например кафявия ориз той е подходящ за продължително готвене. Когато приготвяте ориз за гарнитура или със зеленчуци четете указанията в опаковката на ориза.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 864
Причината не е в програмата , а в ориза. Има сортове които се готвят по-дълго като например кафявия ориз той е подходящ за продължително готвене. Когато приготвяте ориз за гарнитура или със зеленчуци четете указанията в опаковката на ориза.
Благодаря ти, hadjimiteva , вече перфектно го правя ориза, т.е. Delimano-то го прави, де Simple Smile Чудна машинка излезе този уред, да ми е жив и здрав!

# 19
  • Мнения: 57
Причината не е в програмата , а в ориза. Има сортове които се готвят по-дълго като например кафявия ориз той е подходящ за продължително готвене. Когато приготвяте ориз за гарнитура или със зеленчуци четете указанията в опаковката на ориза.
Благодаря ти, hadjimiteva , вече перфектно го правя ориза, т.е. Delimano-то го прави, де Simple Smile Чудна машинка излезе този уред, да ми е жив и здрав!
Дали може да кажете начина на приготвяне?

# 20
  • Мнения: 57
Кой е правил хляб в Делиманото? може ли рецепта+ програма?

# 21
  • гр. Варна
  • Мнения: 313
Пълен боклук, залепва храната, нищо не се получи с ястията ми. Върнахме го, не се лъжете .

# 22
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
Е как така, аз го ползвам от 5г поне и съм супер доволна, 50 в 1 е моят, от по-старият модел. Даже търся ако има някъде на обява, да си взема нов пак същият. Защото в сайтовете вече няма такъв, има от новите. А купата с времето се поизтрива, но не лепи. Защо при вас така се е получило?

Общи условия

Активация на акаунт