Школи в София за подготовка за НВО в 7 клас

  • 164 281
  • 736
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 3 444
Написала съм- в Академия за отличници Елит.Намират се в сградата на Хепи.Дъщеря ми ходи при тях на БЕЛ индивидуално.Но докато я чакам  имам наблюдениеи върху други  преподаватели.За догодина мисля да включа и математика при тях, нищо че са ми далеч.( пътуваме от друг квартал)

# 286
  • Мнения: 15 223
Записах сина си за другата година в седмичните групи в школа Междучасие при Б. Кьосевска по Математика и К. Тодоров по БЕЛ. Може ли някой да даде мнения за тези преподаватели?

# 287
  • Мнения: 1 380
Мога да препоръчам учителка в кв. Люлин. При удобен транспорт мисля, че прави и домашни посещения
Хм, по-скоро ми е неудобно ... ние сме в Драгалевци ... Лозенец, Хладилника са ми по-удобни, поне логистично.

# 288
  • София
  • Мнения: 6 248
Написала съм- в Академия за отличници Елит.Намират се в сградата на Хепи.Дъщеря ми ходи при тях на БЕЛ индивидуално.Но докато я чакам  имам наблюдениеи върху други  преподаватели.За догодина мисля да включа и математика при тях, нищо че са ми далеч.( пътуваме от друг квартал)

Мислех, че ще препоръчаш конкретни учители в тази школа, както си написала в предходното си мнение.

# 289
  • София
  • Мнения: 3 444
БЕЛ-Илияна Иванова,за МАТ съм харесала Анна Хранова

# 290
  • София
  • Мнения: 361
Здравейте!
Моля да ми препоръчате на лично съобщение преподаватели по БЕЛ, даващи частни уроци, от които сте доволни.
Много благодаря!

# 291
  • Мнения: X
След много години опит вече по важна ми е психиката на детето, а не изпитите. Бих си махнала детето от този курс ..
А за мен беше ясно от многото години личен опит. Била съм много напред в класирания и в 7ми клас, и кандидатстудентски, но цената, която съм платила....
А познавам и доста по-тормозени деца от мен самата. Някои развиха психични заболявания.

# 292
  • Мнения: 2 978
Може ли да помоля за мнения за екипа - Миркова / Сугарев в школа Софроний за курсовете 6 клас? Както и евентуално препоръки за други школи с офис в центъра на София? Благодаря предварително

# 293
  • София
  • Мнения: 2 819
Ние сме при тях. Ще ти пиша ЛС.

# 294
  • Мнения: 819
Здравейте,интересуват ме всякакви мнения за преподавателите по БЕЛ в школа "Регалия".Ще бъда благодарна за препоръки!

# 295
  • Мнения: 7
И ние сме объркани коя школа да изберем? Пишете на лично от кои сте доволни/недоволни. Колебаем се. ОТ/Софроний/Междучасие/Елит

# 296
  • Мнения: 1 805
И ние сме объркани коя школа да изберем? Пишете на лично от кои сте доволни/недоволни. Колебаем се. ОТ/Софроний/Междучасие/Елит
Междучасие, Регалия.

Най-добре е учителя, която му е в училище, да няма разминаване в начина на преподаване, информация и т.н.

# 297
  • Мнения: 5 234
Най-добре е учителя, която му е в училище, да няма разминаване в начина на преподаване, информация и т.н.
Това точно не е позволено.

# 298
  • Мнения: 173
Здравейте! Имате ли някакви отзиви за школа Скарабей в Младост?

# 299
  • Мнения: 1 805
Най-добре е учителя, която му е в училище, да няма разминаване в начина на преподаване, информация и т.н.
Това точно не е позволено.

Къде го прочете? Има ли го някъде официално?

Общи условия

Активация на акаунт