Трифката и Валю скору съ утбиха, Кукундрелата густо надариха - 71!

  • 35 319
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Светълче, 'спутихса саму кът четУф  ooooh!

Неска бяф ружденичкъ


# 736
  • Мнения: 1 412
Деми, ЧРД. Да си жива и здрава, многу убичана и да ть носьт на рьце.

# 737
  • Варна
  • Мнения: 311
Деми,честит рожден ден!                                                                 и един скромен треволяк                                                      И на всьо  : Доброе ютро 

# 738
  • загубено
  • Мнения: 6 487
Деми,
Честит Рожден Ден!
Жива и здрава!

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug





Честит национален празник (на патерици)  bg bg
вчера форумът го ремонтираха,нищя да мъ пусни изизобщо .



Вики мерси за кафето  Hug

# 739
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
мараба, начи вчера рекух да вляза кажа нешу, той форум в ремонт  ooooh! Thinking
после съ отказах
ся гледам ноу сте писали 50-та страница  Crazy
Честит празник ся ви казвам  Tired
ЧРД мила ми Демич!
Бъди жива и здрава! Ноу бичъна, таченъ и те така!
 Hug Hug Hug bouquet bouquet bouquet

# 740
  • Мнения: 3 058
Здравейти и от мен.
Честит рожден ден, Деми! Свекиту направи ли ти масаж по случая  Mr. Green Да си ми жива и здрава и ногу щастлива.
Днес у нас рай. Малкото Джони спи и хърка. Хърка, ама бичи ти казвам. Аз пих кафе, ядох, сега ше готви, ше чисти, ше пере, ше глади, аве като ина истинска принцеса.

Аве защо пак ни ми са вижда?
Нали пиша [имг] адрес [/имг] како друго иска да го ева?

# 741
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Хилоуууууу... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Демич Heart Eyes Hug ЧРД какчи! Жива, здрава и щастлива! newsm59 bigdance2 ura Пиша по-сбито, че ще ни заключат, а Цецу я нема. Rolling Eyes
Ся, спрете малко да изчакаме новото крило на Кукундрелника и ще се разпищолим в писане. Grinning

Джониту, може да не си копирала правилния линк от Хостинга. Naughty

# 742
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Здравейти и от мен.
Честит рожден ден, Деми! Свекиту направи ли ти масаж по случая  Mr. Green Да си ми жива и здрава и ногу щастлива.
Днес у нас рай. Малкото Джони спи и хърка. Хърка, ама бичи ти казвам. Аз пих кафе, ядох, сега ше готви, ше чисти, ше пере, ше глади, аве като ина истинска принцеса.

Аве защо пак ни ми са вижда?
Нали пиша [имг] адрес [/имг] како друго иска да го ева?

Тъй, тъй ЖонЕ! На праилнуту мясту си (данси пумислиш, чи тука е кауфланд Joy), тука сми истинскити принцеси.

Хъшончее, объркАла съм се, мило, сори. Вий двенкити нали сти ми чужбински, та сигур за туй.
Марсианче, ни остана от киетайцкуту - т.е. квот устана, в кутишки за после давами ний.

Ноу ясно, чи вчера до обяд форома ни бачка - аз нъл готвех тогаз.

Демсънче, Честита да си, мило! Да си жива и здрава, да черпиш от живота с пълни шепи, а любовта да е винаги в теб и до теб!


 bouquet newsm59 newsm67 Gift party023 bigdance2

# 743
  • Мнения: 3 058
Тей тей, готви, чисти, глади, пере, копа, шета, бебе гледа, сериал си има за следене... Заета ол дей, ол найт.  Laughing
Ма то добре, че мини Джони кротък много милинкия  Heart Eyes иначе у нас щеше да е като....саочасник на ислямска държава. Обичам ред и чистота. Като един тоталитарен ръководител съм. И приятелки не ме канят у тях на гости. Они сичките калпазанки. Сички имат бебета и не готви, не чисти. Карат майка му да идва да й шета. Лигли.  Joy И вчера бях на разходка с кокошарника и им викам "ади чал, отива да готви" и те "не може ли мъжа ти да сготви и да те извика да се прибереш като е готово" викам "ама ол тва е маж, истенски маж, тва да не е баба да те викне кога е готово". Joy

# 744
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Пъру,
Демиии, чистит ружден ден. Бъди жива и здрава, усмихната, щастлива, все така Кукундрела. bouquet Hug





Фтору...
Приди да на заклУчат, фъргайти съ.

Общи условия

Активация на акаунт