Децата на АРТ технологиите - Размисли и страсти №21

  • 47 837
  • 763
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
в интерес на истината и на мен сякаш сега ми е по-лесно, като се сетя в началото дори не ми оставаше ред така да седна на компютъра Mr. Green вече отпаднаха доста от нещата като гладене нон стоп, стерилна обстановка и т.н. сега навън ми е по-трудно само Rolling Eyes да не изключваме и факторът, че в началото все имаш проблем с паниката, че не знаеш какво да правиш и дали ще се справиш и да не стане нещо фатално, при мен много го имаше този момент Crazy

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Когато има обратна връзка и режим, е друго. С нетърпение чакам да проговори.

Толкова се чудех що не спира да реве туй дете. Но и това мина...

# 17
  • Мнения: 11 475
Тъкмо го приспах.
Щяхме да ходим на концерт на БТР тия дни - като разбрахме, че започва в 23:00, се отказахме  Laughing

# 18
  • Мнения: 7 488
Аз докато се дотътря, то виж съмнало.

Гуге, Бамбито е права, изобщо нямам намерение да си причинявам такива емоции. Когато станат сигурно на 5 години, да мога само като скръцна със зъби те да замръзват, тогава ще видят заведение. Иначе да крякам и другите да ми се смеят, категорично не.

Миеринко споко, докато лежи и не може да избяга от леглото всичко е поносимо. Да постоянния страх, дали всичко правиш както трябва, ами сега като се дере дали нещо не му е зле, това трябва да си го изживееш. После става по-добре от към хамалогия, ама идва ред на Макаренко и нещата влизат в релси  Joy Joy Joy

Шарки, радвам се да те видя. Поне ще ти благодарят ли, или ти щото имаш си длъжна.
Кога и аз ще се вълнувам за изпити, а не за насрани задници  Whistling

# 19
  • Мнения: 3 846
Дет вика ММ минаха си 2 години  Mr. Green като стой та гледай ще минат още толкова пъти по две...
Фели, и ще се сещаме с носталгия като че ли за предишните уж по-леки и с напрежение за предстоящите по-неизвестни Peace живи и здрави да сме Wink

# 20
  • Мнения: 39 248
Честит рожден ден на малкият Борис.
Да е здрав и палав. Да има щастливо детство, а мама много да се радва.

# 21
  • Мнения: 7 488
Бизи, честит рожден ден на малкия сладур. Да е палав и много щастлив, да радва мама и тате  newsm59 bigdance2 Tada costumed034 costumed034 ura

# 22
  • София
  • Мнения: 23 162
Честит рожден ден  Grinning

# 23
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Бизи, честит рожден ден на прекрасния Борис! Да е жив и здрав, игрив и много щастлив!   newsm59 nbirthday newsm67 Gift party023 ura bigdance2 Tada

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Наборче, честит празник на детенцето ти с прекрасно име /чак днес го научих/. Да е здрав, с царска мощ и сила и скоро да го направите батко! Simple Smile

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Честит рожден ден на порасналия Борис bouquet Grinning Да е здрав и палав, все така очарователно дете и много да радва мама и тате newsm59 bigdance2

# 26
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Честит рожден ден на малкия Борис  newsm59 Tada costumed034 4uu

# 27
  • Мнения: 3 113
Бизи, Честит Рожден ден на твоето детенце!
Да е много много здрав и щастлив!

# 28
  • Мнения: 11 475
Бизи, честит рожден ден на малкото ти момченце, да порасне голям, силен, умен и достоен мъж  bouquet

# 29
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Честит рожден ден на Борис, да е много здрав и щастлив  bouquet
Ние в пълен състав отиваме на спа хотел за една вечер  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт