Малта- езикови ваканции

  • 1 207
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 172
Здравейте, видях, че има подобна тема, но тя е от 2010 и заради това смятам, че информацията не е напълно актуална. Обмислям да изпратя дъщеря ми (16г.)  на езикова ваканция в Малта през пролетната ваканция. Някой има ли опит с езиковото обучение в Малта и може ли да ми препоръча фирма, която предлага такива оферти, понеже тези, които аз намерих са само през летния сезон и за повече време, а аз не искам тя да изпуска училище?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 680
Провери какво предлагат "Интеграл".

# 2
  • Мнения: 172
Проверих ги, но имат само за 2+ седмици.

# 3
  • Мнения: 117
Здравей,
а мислили ли сте възможността вие и още едно семейство например да си организирате сами. Ние така направихме преди 6 години и бяхме повече от доволни. Сами си намерихме училище по интернет. Дъщеря ми беше в една група с едно дете от Корея, едно от Русия, две от Либия и още едно българче. Едното семейство замина с техните и моето по-голямо дете. След 2 седмици отдиохме ние със съпруга ми и останахме още 2 седмици. Децата изкараха 4 седмичен курс на много прилична цена, а и ние си направихме една хубава почивка. Имаше тогава директни полети - 2 часа в едната посока. Честно казано- сега не съм гледала. Бяхме наели голям апартамент - 140 кв.м., който за 32 дни с консумативи- ток и вода, ни излезе общо 800 евро. Между другото -там работят доста българи, които ни дадоха контакт с едно българско момиче, което работеше тогава в една от най-големите агенции за недв. имоти и тя ни намери този апартамент. Помисли и за такъв вариант. Успех!

# 4
  • Мнения: 1
Здравейте,
предстои ни обучение на дъщеря ми в Малта в периода от 16.07.2016 г до 13..08.2016 г в Мсида, на около 10-15 мин. от Слима. Надявам се да успея да наема квартира с месечен наем в района, защото в разгара на сезона хотелите са напълно недостъпни за бюджета ни. Моля, ако успеете да ми помогнете с координати на хора отдаващи жилища или работещи в агенции за отдаване на имоти, за да успея да уредя въпроса още от България.
Всякакви препоръки и съвети, относно престоят ни там, също биха ми били от голяма полза.
Предварително благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт