Избор на телефон

  • 371 635
  • 6 058
  •   1
Отговори
# 1 725
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
S20 има леки проблеми с автофокуса при видеото, но с всяко ново обновление го подобряват и днес четох, че с най-новото обновление това вече е оправено. Другите неща са само добри.
 Ако пък иска доста по-евтин модел, може да погледне и миналогодишния S10e, който вече е под 900 лева (при намаления в някои периоди беше и по 800 лева) и предлага почти същото качество на снимки и видео, а останалите неща при ежедневна употреба са без разлика спрямо S20, обаче пък има 3,5 мм букса за слушалки, докато S20 няма. S10e е още по-малък и лек от S20. S20 има малко по-ярък екран, което леко подобрява видимостта при боравене на пряка слънчева светлина.
 Иначе сега излиза малко поевтин модел S20 FE, който обаче не е със стъклен гръб като S20, а с пластмасов такъв; също и камерата му е леко по-слаба и е на практика взета от S10.

# 1 726
  • Мнения: 6 876
Именно с тая идея е избран, че не обича много големи телефони. Имах предвид нещо спещифично добро или лошо за модела да е известно?
И аз не обичам големи, а сега си търся телефон и всичко, което ми отговаря на изискванията е голямо. Аман от лопати.

# 1 727
  • Мнения: 5 616
И на мен А70 ми се струваше огромен и мислех, че няма да се справям. Даже си оставих А8 за резерва, ако не свикна да продавам 70-цата и да търся да му сменям батерията, но се оказа, че бързо свикнах и даже успявам да боравя с една ръка, а ръцете ми не са големи.

# 1 728
  • Мнения: X
На много добра цена му стъпва S20 - 1000 лв и губи смисъл да се взима по-стар модел или по-предишен...
Благодаря! Докато прочета и го взехме.

# 1 729
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
На много добра цена му стъпва S20 - 1000 лв и губи смисъл да се взима по-стар модел или по-предишен...
От къде е на такава цена?

# 1 730
  • Мнения: X
Сложна работа... С цена за работещ в магазин за всякакви подобни устройства и електронна техника. На година имат ваучер с отстъпка за покупка на устройство за тях си.
Гърбът е пластмасов обаче, което ме изуми. Снимките са убийствени! Малко ме е яд, че си взех аз P30 Pro като съм фен на Samsung, направо ряпа да яде той!... Ама нищо, следващият ще е Samsung.

# 1 731
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
Благодаря!
Дъщеря ми иска такъв.
И тя е само на Samsung.

# 1 732
  • Мнения: 5 248
Ей, моя М21 не го намалят и това е...
От утре(00:00ч.) ще струва 350лв. в eMAG.

# 1 733
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
Благодаря! Дано успея да поръчам.

# 1 734
  • Мнения: 351
След четене в темата и необходимост от нов телефон поръчах от Емаг днес Samsung M21. Дано остана доволна.

# 1 735
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
И аз го пуснах...

# 1 736
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Аз не съм доволна от моя Samsung 20+, особено като ги сравня с 10+. Дребни забележки, като това, че цяло лято загряваше, че чак се изключваше от загряване. При предишнияите модели не съм имала такива проблеми.

# 1 737
  • Бг
  • Мнения: 846
Привет, ще сменяма телефона. Колебая се между Samsung Galaxy Note 10 Lite, Galaxy M51 и Galaxy A71. Всяко мнение ще ми е от помощ, т. к. изгледах и изчетох доста ревюта. Държа на хубави снимки и издръжлива батерия.
Благодаря за споделените мнения.

Последна редакция: ср, 30 сеп 2020, 13:25 от Alexa_a

# 1 738
  • Deutschland
  • Мнения: 5 411
И аз да попитам за Xiaomi Mi Note 10. Интересува ме камерата и качество на разговорите.

# 1 739
  • Мнения: 2 299
И аз да попитам за Xiaomi Mi Note 10. Интересува ме камерата и качество на разговорите.
Май месец си взех Xiaomi Note 10 Lite,  малко ме хвана яд, че избързах в магазина и грабнах Lite версията, а на същата цена в някои сайтове имаше Pro.
Иначе съм доволна...камерата прави хубави снимки, фаворит ми е батерията...аз и за това избързах, че стария ми тел се налагаше вече по 2 пъти на ден да го зареждам и ми беше писнало. Екрана е с чудесни цветове.
Разговорите са си с нормално качество със слушалки и без...чувам ги и те мен...единствено...не мога да говоря като държа телефона с рамо ..все нещо натискам и заглушавам разговора...със стария тел нямах този проблем.
Другото...тежичък си е, ама те май всичките модели на Xiaomi са така. Ама свиква се...дори сега като взема по - лек телефон в ръка и ми е странно.
Харесвам си го аз...доволна съм, дано си работи още дълго време и да държи батерията.

Общи условия

Активация на акаунт