Избор на телефон

  • 371 643
  • 6 058
  •   1
Отговори
# 1 860
  • Мнения: 9 481
В крайна сметка днес си поръчах от алиекспрес  Xiaomi POCO F2 Pro 6GB 128GB; дано не съм сбъркала..

# 1 861
  • Мнения: 5 248
В крайна сметка днес си поръчах от алиекспрес  Xiaomi POCO F2 Pro 6GB 128GB; дано не съм сбъркала..
И аз го поръчах днес от там. $316.99 ми излезе от склад в Полша. Даже вече е изпратен и напуснал склада.

# 1 862
  • Мнения: 424
Здравейте! Искам да купя смартфон до 200 лв за дъщеря ми, която е на 9 години. Ще го ползва за дистанционното обучение, също така за youtubе, за слушане на музика и ползване на леки игри. Какъв ще ми препоръчате?

# 1 863
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
Асус що спряха да правят телефони...? Или нейде ги има още...?

# 1 864
  • Мнения: 9 481
Здравейте! Искам да купя смартфон до 200 лв за дъщеря ми, която е на 9 години. Ще го ползва за дистанционното обучение, също така за youtubе, за слушане на музика и ползване на леки игри. Какъв ще ми препоръчате?

По-добре вземете таблет (лаптоп още по-добре) за нещата, за които ще го ползва детето; Нашите синове от взиране  именно в телефоните са с очила, а мнението на офталмолога е, че именно малките екрани са причина за диоптрите; Много по-добре бил избора на по-голям екран, от който респективно и дистанцията е по-голяма, отколкото от малък такъв.

# 1 865
  • Мнения: 5 248
Здравейте! Искам да купя смартфон до 200 лв за дъщеря ми, която е на 9 години. Ще го ползва за дистанционното обучение, също така за youtubе, за слушане на музика и ползване на леки игри. Какъв ще ми препоръчате?
Таблет наистина е по-добре решение за тези цели.
За смартфон - Xiaomi Redmi 9C или 9A. Малко над бюджета ти е 9C, но предимството му е, че има скенер за пръстов отпечатък, малко по-добър процесор(не особено важно) и теоретично в някои случаи ще може да прави с една идея по-добри снимки от 9A.
9A - 210лв. https://www.emag.bg/smartfon-xiaomi-redmi-9a-dual-sim-32gb-4g-pe … D0%BB%D0%B5%D0%BD
9C - 190лв., разопакован и с някакви драскотини, но с 2г. гаранция https://www.emag.bg/smartfon-xiaomi-redmi-9c-nfc-dual-sim-32gb-4 … nge/pd/D48RR3MBM/
Има ги и в други онлайн магазини.

# 1 866
  • Мнения: 424
Благодаря ви за бързите отговори, какъв таблет да взема за тези пари?

# 1 867
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Според съобщение на голям мобилен сайт от 1 януари 2021  старите андроид смартфоуни  с андроид 7 и  7.1 -  ногаут  няма да могат да отварят огромна част от сайтовете в Европа и по света и ще изгубят сигурността си.

Няма да правя реклама на сайта.


Също така  Гугъл запачва да иска заплащане  от 1 март 2021 г. при ползване на над 15 гб. пространство в облака  гугъл + фото и видеоклипове.

# 1 868
  • Мнения: 204
Здравейте,  искам да си закупя телефон с хубава камера, но бюджетът ми не е висок, чудя се между Galaxy M21 и GALAXY A21S, дали са подходящи?

# 1 869
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Този Xiaomi Redmi 9 е доста приличен бюджетен вариант с хубава камера. Snapdragon процесорите обаче се представят по-добре, ако ще се ползва за нещо по-натоварено.

# 1 870
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
M21 заснема по-добри снимки от A21s, батерията му е много по-издръжлива, а OLED екранът му е класи по-добър като качество на изображението и ъгли на видимост.

Последна редакция: сб, 14 ное 2020, 19:59 от Жребчe

# 1 871
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
Може ли мнение за този телефон...https://www.ozone.bg/product/smartfon-huawei-p40-lite-6-4-128gb-zelen/
Цената нещо ниска ми се струва...

# 1 872
  • Мнения: 7 847
Цената р ниска защото няма Гугъл плей.

# 1 873
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Бих казал, че цената е пазарна и отговаря на предлаганото. При сходна цена Samsung M21 (в "Емаг" периодично бива предлаган за 340-360 лева) има по-добра батерия, по-добър екран (OLED, който при включен "Тъмен режим" допълнително пести енергия), може да записва видео в 4К и има закалено стъкло Gorilla glass 3 на екрана.

# 1 874
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
Ясно, мерси...
М21 купих на сина ми, а сега гледах нещо с повече памет за мъжа ми...Затова питах за този.

Общи условия

Активация на акаунт