Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Избор на телефон

• 208 370
  • 3 189
  •   2
Отговори

Анкета

Какъв телефон да си взема?

Опции:

# 3 030
  • в 1001-та нощ
Здравейте ,търся телефон за подарък .Изискванията са да е Самсунг ,да няма малък екран,да има издържлива батерия ,нямам изисквания  за камерата. Ще се ползва за разговори ,вайбър ,телеграм и подобните и гледане на клипчета ,около 400лв.
Ще бъда благодарна да ми помогнете !

Samsung Galaxy A22 4G

Аз още не мога да се ориентирам, като че ли се отказах от poco и се насочвам към Самсунг. Важно ми е да е с наистина хубава камера, много памет и добра батерия. Бюджета ми е 700 лв.

Samsung Galaxy A72

# 3 031
  • Sofia
Не. До колко лв. търсиш и с какъв приоритет?

Аленка, за мъжа ми е телефонът, вчера си счупи тотално старото устройство. Иска да вземе нещо набързо. Търси апарат за около 600 лв.
Защо не ти допада по-горе споменатият?
Понеже виждам, че в друг пост препоръчваш Samsung, ММ пък точно на тази марка не е особен фен.

# 3 032
  • в 1001-та нощ
Е, да го взима, щом е за него. Ако е фен - ще приеме всички неуобства, които могат да възникнат Simple Smile

# 3 033
  • Велики Преслав
Аз пък, малко стериотипно мисля,  че Самсунг, са най-добрите телефони за парите си!

# 3 034
  • в 1001-та нощ
Стабилни са, сфтуерът им е стабилен, добре са изработени, във високия средени клас са водоустойчиви и имат OIS,  а от 2022 всички вкл. ниския седен клас ще имат OIS - вече е факт с A22. Тези екстри липсват дори при флагманите на други популярни компании. Но, когато фенщината говори - аргументите мълчат.

# 3 035
  • Велики Преслав
Ау, това за фенщината мори всички теми. Има една госпожа, голяма фенка на 1 марка, не дава дума против нея да кажем.

# 3 036
Но който познавам и е преминал на IPhone, не иска да чуе за друга марка.... Дайте ми съвети, тези които за имали Android и са минали на IPhone.  

Сама си отговори на въпроса.
С Ейпъл Айфон съм отдавна, и не го заменям за нищо.
Аз преминах основно на IPhone от няколко поредни Самсунга  преди две години т.е. като първи телефон ползвам IPhone 11. Не съм имала проблеми. Дразни ме само това, че  не е с две карти и трябва да нося още един телефон, непрекъснато правят ъпдейти,  не е с бързо зареждане/не съм си купила такова зарядно/ и това, че вкъщи се размятат два вида зарядни. За втората карта пак си ползвам  стария Самсунг, но си търся нов вероятно А52S или А72. Чакам по-добри оферти. От Самсунг ми е по-лесно свалянето на снимки. Освен това обмислям от доста време да си взема Samsung watch, а не Apple Watch.
Та основният ми съвет  е да помислиш и дали ще  го комбинираш с някакъв часовник в близко бъдеще.

Последна редакция: вт, 07 дек 2021, 14:12 от Мари-ана

# 3 037
LaughingLaughingLaughingСамо аз ли ще съм тази, която от Айфон е преминала на Самсунг и е най - щастливата?

# 3 038
Ако щастието се определяше от вида ОС на алото, значи е зле положението Joy

# 3 039
Ако щастието се определяше от вида ОС на алото, значи е зле положението Joy
Все по-зле ще става:smiles:. В такава  яка зависимост сами изпадаме, че е направо плашещо. То тези телефони управляват вече всичко- от разговори  до управление на уреди, снимки, карти, сертификати, плащания и т.н. Извинявам се за спама! Иначе ако някой открие Самсунг А52S на чернопетъчната цена от 555 лв., моля да сподели! От много чудене го изтървах тогава.

# 3 040
  • волно калдъръмче
Прекалено буквално приехте изказването на Ружа. Става въпрос за напълно естествено удоволствие от нова придобивка. Аз отнесох А52S на черен петък в емаг. И ко? Да не се кефя ли? Ми няма пък Smile

# 3 041
  • Асеновград
Така. Писах на Xiaomi service.global@xiaomi.com вчера и днес са ми отговорили. Имейлът го е взех от официалната страница на марката https://www.mi.com/global/support/contact
Попитах ги дали имат официален магазин в България и отговорът е, че нямат! От там всякакви предположения отпадат. Това са фактите. Всеки, който не вярва, може да им пише.

Вече имат и онлайн .
https://mi-bulgaria.com

# 3 042
Здравейте!
Включвам се в темата с въпросче и молба за разяснение.
Скоро преминах от Андроид на iOS и малко трудно го преживявам, и има нещица, който не са ми ясни.
1. Възможно ли е, едно приложение да го има за Андроид, но да го няма за iOS?
2. Възможно ли е, едно приложение да е безплатно за Андроид, но не за iOS?

Последна редакция: ср, 08 дек 2021, 16:46 от bebeshorche

# 3 043
  • в 1001-та нощ
Възможно е.

# 3 044
Ужас...
Добре, какви реално са плюсовете на  iOS и iphone-ите? Аз досега като че ли такива не виждам...

Общи условия

Активация на акаунт