Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 фев. 2016, 21:03 ч.

Избор на телефон

• 108 157
  • 830
  •   1
Отговори
# 825
  • Пловдив
Колко струва?

п.п.Тази ли е?
https://www.emag.bg/smartfon-motorola-one-dual-sim-64gb-4g-black … AYASAAEgLTHvD_BwE

# 826
Точно тази Wink
Все още го настройвам,не мога да повярвам колко екстри има Grinning

# 827
Honor 8x или Nokia 7.1?
Изглеждат ми еднакви като характеристики. На 8х ми харесва камерата и батерията, на нокия андроида. Има ли нещо, което трябва да е решаващо в избора между двата? Някои с лични впечатления?

Honor 8X е малко по-мощен от към производителност, но при тях софтуерните актуализации са много муден и несигурен процес. Дори някои от флагмани на Huawei, като P20 Pro още не са получили Андроид 9, докато при Nokia вече от месеци, дори едни от най-евтините им модели разполагат с Андроид 9 Пай. В този ценови клас, аз бих се насочил към малко по-мощната хардуерно версия Nokia 7 Plus, пък и като дизайн повече ми харесва без грозната моновежда, дето стоят предната камера и сензорите при повечето нови смартфони.

https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/nokia/7-plu … -dual-p404106957/

# 828
Здравейте,
някоя от вас ползвали Samsung Galaxy A9 ? Blush
Имам намерение да си сменям телефона и съм се спряла на този.

# 829
Телефон в ниския ценови клас при всички случаи ще се развали до една година. Айде в добрия случай година и половина.
Не е вярно.
Не само че не не вярно, аз съм била свидетел доста скъпи телефони да правят проблеми и тогава хич не е приятно. Според мен ако парите наистина не са проблем може да си струва някой по скъп, но да се правят лишения и да се пести за са си купиш по скъп телефон е глупост. На практика всички имат същите приложения. Камерите, дисплеите са различни

# 830
И аз не бих си взела скъп телефон, струва ми се глупост. По стечение на обстоятелствата досега пък ми се е случвало все да се развалят до година смартфоните, които съм си взимала до към 400лв. От друга страна имах един подарък за Самсунг Галакси 3, който като беше нов струваше към 1000 лв. и пак се развалиха някакви неща, въпреки че няколко години го ползвах на инат. Интересно ми е от какво зависи издръжливостта, дали е до късмет някакъв, хаха?

Общи условия

Активация на акаунт