Избор на телефон

  • 368 637
  • 6 058
  •   2
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 9 481
Аз от 1г съм с redmi note 5 и съм много доволна; бих си взела следващ модел само заради камерата.

# 1 051
  • Мнения: 4 564
Взех на детето Ми А2 - размаза се от кеф заради камерите му - не спира да снима, а аз си мислех, че ще играе повече.

# 1 052
  • Мнения: 9 991
На айфон камерите са отвратителни и обръщат образа.

# 1 053
  • Мнения: 1 446
На айфон камерите са отвратителни и обръщат образа.

това пък къде го прочете? Във всички ревюта и класации ги определят като едни от най-добрите камери..

# 1 054
  • Мнения: 9 991
На айфон камерите са отвратителни и обръщат образа.

това пък къде го прочете? Във всички ревюта и класации ги определят като едни от най-добрите камери..
Гледам си моя телефон, не чета статистики.

# 1 055
  • София
  • Мнения: 12 374
Аз съм с айфон и нямам проблем с камерата. Снима чудесно, нищо не обръща.

# 1 056
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Обръщането на снимки се променя от настройките на камерата.

# 1 057
  • Мнения: 9 991
Пътя ми е на дясно. С всичко друго като си правя снимки изглежда в едната посока, с айфона обратно. През същия през фейса като вляза да правя снимки, си изглежда нормално. Винаги ги затъмнява първоначално, след което си играя да просветлява, барем се види нещо на тази снимка. Резолюцията или дето уж нямало резолюция не е лоша, но да прави хубави снимки-не и моя телефон. Стар модел е де, макар не вярвам да има кой знае какво значение. Виждала съм снимки и с по-нови.

# 1 058
  • София
  • Мнения: 12 374
Моят не е нов модел, 6 плюс е, но работи перфектно и не виждам смисъл да го сменям. Прави добри снимки - все пак са ми за лично ползване - не ползвам никакви приложения, за да ги променям, подобрявам и т.н. Ето от май месец на островите Паксос и Антипаксос, бяхме за седмица и снимах с кеф:
http://sylvester.snimka.bg/sea/antipaxos-2019.5152682.39093846

Последна редакция: чт, 15 авг 2019, 14:00 от Tаис

# 1 059
  • Мнения: 9 991
Ето и снимка правена с моя, но това което виждат очите ми и това, което  съм виждала снимано с други устройства е по-добро.

# 1 060
  • Мнения: 1 446
да, снимката е ужасна.. но пък залезът е много хубав Simple Smile

# 1 061
  • Мнения: 4 859
Мили хора ,пак съм аз с въпрос.
Между Xiaomi redmi note 7 нов и Samsung galaxy s 8+,втора употреба,кой да си избера?
Самсунга е като нов (има лека драскотина отстрани),с оригинални слушалки и зарядно,т.е.пълен комплект в кутията.Използван основно за разговори ,купен е от приятели.На около 2 години е.Батерията държи,на пръв поглед не виждам недостатъци.

Xioami ,знаете какъв е,а е и новичък.
Та,кой да взема за мен?Другият отива при мъжа ми,но не обичам да си сменяме телефоните,така че сега искам да реша.
 Имам няколко дена да ги разцъкам ,но все пак искам мнение.

Аз съм почти постоянно на телефона,т..е използвам за го всичко направо  -и четене,гледане на филми ,музика и т. Н.
Ще съм  много благодарна да ми помогнете !

# 1 062
  • Мнения: X
Не бих взела телефон на 2 години каквато и марка да е и както и да изглежда. Останалото си прецени ти.

# 1 063
  • София
  • Мнения: 12 374
Аделинда, хубав залез, снимката не е толкова добре. Виж си настройките на камерата - кой модел е твоят? Виждала съм чудесни фотки с петиците и шестиците на мои познати. Моят както казах, също е стар модел, 6+.

# 1 064
  • Мнения: 5 216


Аз съм почти постоянно на телефона,т..е използвам за го всичко направо  -и четене,гледане на филми ,музика и т.
Xiaomi, разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт