Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 фев. 2016, 21:03 ч.

Избор на телефон

• 141 581
  • 1 535
  •   1
Отговори
# 1 530
Липсващият LED индикатор, ако изобщо е лисващ на този модел е най - малкия проблем.
Тази изскачаща предна камера мен би ме спряла.
Но ако го купувате за игри е идеален.

# 1 531
Гледам, че основно решаващо на почти всички е телефона дамправи хубави снимки. Следя един фотограф във фейсбук. Някои снимки ги прави с телефон и ще ви споделя какво ползва:
LG G4 Macro Lens

155 frames

A  за Ксиоми редми нот 8 про дали има подобни макролещи?

# 1 532
Скрит текст:
Гледам, че основно решаващо на почти всички е телефона дамправи хубави снимки. Следя един фотограф във фейсбук. Някои снимки ги прави с телефон и ще ви споделя какво ползва:
LG G4 Macro Lens

155 frames

A  за Ксиоми редми нот 8 про дали има подобни макролещи?
Не ти трябва за конкретен модел, просто макро леща за смартфон
https://www.aliexpress.com/af/makro-lens-for-smartphone.html?d=y … SB_20200629110501

# 1 533
LG G4 Macro Lens

155 frames

A  за Ксиоми редми нот 8 про дали има подобни макролещи?
Мога да ти дам линк с фейсбука на фотографа. Подробно показваше за Никона какви лещи, лупи,микроскопи и как ги сглабя дори. За телефона не съм засичала, но можеш да питаш, предполагам ще ти отговори.

# 1 534
  • Пловдив
Снимка към разкопките на върха на Стария град в Пловдив със Samsung Galaxy S10e и втора такава, когато пред камерата на телефона поставих бинокъл с увеличение 22 пъти. Естествено, със специализирана приставка с външни лупи за телефон би се получило по-ясно изображение и без замъглявания по краищата, тъй като бинокълът ми е проектиран очната ябълка на човек да е по-близо до началната му лупа, а формата на тялото му не позволява телефонът да се приближи плътно до това място.

Скрит текст:

# 1 535
  • Пловдив
Samsung Galaxy M21 отново е с намаление в "Емаг" - 400 лева. Сега е удобен момент да бъде поръчан.

Общи условия

Активация на акаунт